В Івано-Франківську перетворять на пункт обігріву комунальний автобус — такий спецрейс курсуватиме містом з безкоштовним проїздом.
Про це повідомив на фейсбук-сторінці міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.
«Будемо грітися на колесах, бо запустимо в громаді спецрейси – автобуси обладнані під пункт обігріву», — зазначив він.
За словами Марцінківа, ідею пропрацювали з КП «Автоелектротранс».
Автобуси їздитимуть по всьому місту в різних мікрорайонах, а на кінцевих зупинках на годину зупинятимуться – аби всі охочі могли погрітися.
«А ще в цьому пересувному пункті обігріву можна буде підзарядити гаджети та випити гарячого чаю з печивом», — додав він.
Голова Івано-Франківська підкреслив, що такі спецрейси запустять у в разі повного блекауту на більш ніж 24 години.
Читайте також: Будуємо з нічого. На Хмельниччині переселенці зводять «дім зі сміття» зі знахідок на звалищі
Нагадаємо, раніше міський голова Франківська повідомив, що мобільні пункти обігріву будуть обладнані терміналами супутникового зв’язку Starlink.
Раніше ми повідомляли, що у Києві на Солом’янці волонтери відкрили свій «Пункт незламності».
Фото: facebook.com/ruslan.martsinkiv.