Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Можливості

Центр «Розвиток КСВ» запускає навчальну програму для молоді, що прагне створювати власні проєкти

Опубліковано

Центр «Розвиток КСВ» запускає третю хвилю лідерської програми «SDG-Амбасадори» для молоді, яка прагне реалізувати власні проєкти у співпраці з бізнесом.

Про це повідомляє ШоТам.

Про програму

Програма спрямована на залучення молодих людей до просування Цілей сталого розвитку в Україні, реалізуючи власні проєкти в співпраці з бізнесом.

Після кількох етапів відбору, серед фіналістів буде обрано 17 SDG-Амбасадорів, яких очікує 5-денне офлайн навчання в Івано-Франківську з експертами, розроблення та втілення власних проєктів із Цілей сталого розвитку,

Також на учасників чекає менторство від представників та представниць соціально відповідального бізнесу в Україні, знайомство з агенціями ООН та їх пріоритетами, можливість представляти Україну на національних та міжнародних заходах.

Програма триватиме з червня по вересень 2023 року. Вже 25 вересня фіналісти зможуть презентувати свої проєкти у Києві.

Для кого

Лідерська програма розрахована для молодих людей 18-24 років, які зацікавлені у популяризації Цілей сталого розвитку в Україні, вільно володіють англійською та прагнуть створювати власні проєкти й бути соціально й екологічно відповідальними.

Попередні хвилі

За попередні програми було 10 співпраць Амбасадорів з бізнесом, 40 виступів про Цілі сталого розвитку на національних та міжнародних майданчиках, та 500+ креативних ідей для досягнення глобальних Цілей.

Читайте також: «У мене не вірили навіть батьки». Студент з Одеси створює свічки із викинутих пляшок та просуває бізнес у тік-тоці. Як це працює

У межах програм були реалізовані круті молодіжні проєкти для досягнення Цілей сталого розвитку, серед яких гайд для молоді «Цілі сталого розвитку починаються з тебе», фотопроєкт про важливість сортування сміття, настільна гра про відновлювальну енергетику та інші.

Як взяти участь

Для того, щоб взяти участь у програмі потрібно заповнити гугл-форму до 10 червня 2023 року. Участь у програмі є безоплатною.

Програма реалізується в межах коштів, зібраних під час проведення web-a-thon Sustainability for Ukraine, організованого GlobeScan, CSR Europe і CSR Ukraine. Додаткова підтримка програми надана проєктом ПРООН «Підтримка громадянського суспільства та молоді», що реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

Довідка

Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими понад п’ятнадцять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проєкти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів.

Організація є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія).

Нагадаємо, українок запрошують взяти участь у безоплатній навчальній програмі про використання громадських технологій для вирішення проблем громад.

Крім того, проєкт USAID «Говерла» запустив грантову програму для громадських організацій, які  працюють над удосконаленням місцевого самоврядування в Україні.

Фото: надане ШоТам

Можливості

Мінекономіки анонсувало реєстрацію на освітню програму для бізнесу

Опубліковано

Мінекономіки запрошує українські компанії взяти участь у навчальній програмі Climate Ambition Accelerator.

Про це Міністерство економіки України повідомляє в своєму Telegram-каналі.

Про програму

Це шестимісячна програма, мета якої допомогти бізнесу:

  • встановити науково обґрунтовані цілі зі скорочення викидів парникових газів (ПГ);
  • створити чіткий шлях до «чистого нуля» відповідно до цілей Паризької угоди.

Читати також: Мінцифра анонсувала безоплатний освітній тренінг з відкритих даних

Вона буде корисною для:

  • великих компаній з будь-якої галузі, які прагнуть до декарбонізації;
  • малих та середніх підприємств, які хочуть зробити свій внесок у боротьбу зі зміною клімату;
  • інвесторів, які шукають можливості вкласти кошти в стійкі та екологічні проекти.

Участь цього року – безкоштовна.

Як зареєструватись?

Напишіть координаторці програми в Україні Юлії Гелажис (y.helazhys@globalcompact.org.ua) або менеджеру проєкту Олександру Висоцькому (o.vysotskyi@globalcompact.org.ua).

Також у них ви можете отримати більш детальну інформацію про програму.

Реєстрація триватиме до 10 травня.

Навчальну програму Climate Ambition Accelerator проводить Глобальний договір ООН в Україні за підтримки Офісу зеленого переходу та Міністерства економіки України.

Також ми повіжомляли, що запустився грант на 5 млн грн для підприємців, які працюють на прифронтових територіях.

Фото: Міністерство економіки України

Читати далі

Можливості

В Україні розробили бойовий ШІ-модуль Wolly з дистанційним керуванням

Опубліковано

Українська компанія “ДевДронд” представила новий портативний бойовий модуль Wolly, який дозволяє вести вогонь на відстані. Цей модуль вже успішно пройшов випробування в бойових умовах, а відеоролик з його характеристиками був опублікований на YouTube.

Про це пише видання Inforoom.

За описом, Wolly призначений для ураження живої сили та може бути використаний проти неброньованої техніки та для спостереження на полі бою. Його планується використовувати на блокпостах, опорних пунктах та вогневих позиціях. Крім того, модуль дуже легко транспортувати.

Читайте також: Компанія з Британії вдосконалить дрони для ЗСУ

Wolly оснащений 7,62-мм кулеметом і має заявлену ​​дальність ураження цілей 1 000 метрів. Вогонь можна вести з відстані до 100 метрів, що дозволяє оператору залишатися в укритті під час стрільби. Для управління модулем можна використовувати планшетний комп’ютер або геймпад.

Нагадаємо, міністерство освіти і науки розпочало роботу над інструктивно-методичними рекомендаціями з впровадження технологій штучного інтелекту в закладах загальної середньої освіти.

Фото: Inforoom

Читати далі

Можливості

Театр на Подолі відзначено премією Олега Вергеліса за виставу “Процес”

Опубліковано

Вистава “Процес” за мотивами роману Франца Кафки, яку представив Театр на Подолі, визнана переможцем престижної премії імені Олега Вергеліса.

Про це повідомляє інформаційний ресурс “Дзеркало тижня”.

Премія вшановує пам’ять журналіста та театрального критика Олега Вергеліса, який помер у вересні 2022 року. Її створили культурні діячі, журналісти, театрознавці та мистецькі оглядачі у жовтні 2023 року, а оголосили у Міжнародний день театру 27 березня.

Читайте також: Стали відомі лауреати театральної премії “Київська пектораль-2023”

Вистава режисера Давида Петросяна, який також працював над постановками у театрі “Дах” і Театрі Франка, відзначена своєю оригінальністю. Вона розкриває драматургію головного героя, який опинився у складній ситуації очікування рішення від чиновницької машини, адаптуючи трагічні моменти таємничого судового процесу Кафки.

У номінантів на премію також були включені вистави “Вороги” зі Львова та “Тартюф” з Києва. Олег Вергеліс відомий як театральний і кінокритик, мистецький оглядач, письменник і публіцист, який був членом Національної спілки театральних діячів та Національної спілки журналістів України.

Нагадаємо, 26 травня, у Києві, відбудеться 31-й щорічний “Пробіг під каштанами”. Організатори повідомили про реєстрацію. Гасло проєкту незмінне — #біжу заради маленьких сердець. Цьогоріч учасники бігтимуть для порятунку маленьких пацієнтів Центру дитячої кардіології та кардіохірургії Міністерства охорони здоров’я України. Зібрані кошти спрямують на закупівлю необхідного медичного обладнання для Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ.

Фото: “Дзеркало тижня”

Читати далі

 РЕКЛАМА:

Шопочитати

Суспільство4 години тому

«Люди квасять огірки, а я — лопухи». Це сімейна гончарна майстерня на Прикарпатті, де виготовляють посуд з відбитками рослин

«Сама собі керамістка» — так називає себе Лілія з Франківщини у власному блозі в Instagram,...

Суспільство2 дні тому

“Глядачі полюбили нас за українську виставу”: як харківський лялькар лікує депресію у військових

Там, де болю не видно зовні, всередині він може бути гострішим. Українські воїни, які щодня...

Суспільство1 тиждень тому

«На такій печериці можна хоч піцу робити!». Переселенець з Донеччини за грант відродив бізнес із вирощування грибів-гігантів

Юрій Душенко з Донеччини розпочав справу наприкінці 2015 року. Двічі втрачав бізнес, вимушено змінив три...

Суспільство1 тиждень тому

Зробив теплиці на бабусиному городі. Як підприємець з Вінниччини отримав грант на полуничний бізнес

Дмитро Гринь з Ладижина з радістю та гордістю оглядає свої володіння — довгі рівненькі рядки...

РЕКЛАМА: