Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Жорсткий та неввічливий crash-ТЕСТ на те, який ти бізнесмен

Опубліковано

Нащо вам підприємництво?

Навіть якщо ідея фантастична, стартап може не запрацювати одразу. Скільки готові чекати прибутку?

Уявіть, ваш бізнес вже працює. Скільки часу ви готові витратити на нього?

Чому ви все ще працюєте “на того дядька”?

Що у вас з фінансами станом на сьогодні?

Все власноруч, все самотужки. А готові передати комусь частину обов’язків?

Не пошкодуєте коштів на найвищу якість товару, чи досить і міцного середнячка?

Ваш бізнес - розкручений і успішний, а тут пропозиція - продати. Що будемо робити?

Жорсткий та неввічливий crash-ТЕСТ на те, який ти бізнесмен
Бізнес не для вас, поки не приготуєтесь віддавати йому більше часу і зусиль!

Вам подобається саме уявляти себе бізнесменом - з купою грошей, домом у Ніцці і купою прихильників. А, ну і бізнес успішний - щось там собі працює і гроші приносить. Ви всерйоз думаєте, що якщо станете бізнесменом, будете попивати собі коктейльчики на Мальдівах, ніжкою каламутячи води Індійського океану? А бізнес сам буде робитись магічним чином і приносити вам прибутки без вашої участі? Змушені вас розчарувати - з такими уявленнями про ведення власної справи вам небезпечно звільнятись зі своєї контори. Або готуйтесь трудитися: над власною справою і над собою… Або і далі думайте, що проблема не у вас, а у оточенні, і уявляйте своє “а от якби ж”. Ну серйозно, так же справи не робляться. Давайте з вами для початку спробуємо зрозуміти, як мислить справжній бізнесмен. Тримайте 9 порад для бізнесмена-початківця від крутого бізнес-тренера за посиланням is.gd/18Vr9M Зверніть на них увагу, адже наш спікер як власник двох успішних бізнесів знає, що радить.
Бізнес не для вас, поки не будете більш рішучим і не навчитесь делегувати обов’язки!

О, здається, ми знаємо, який ви тип бізнесмена! Такі, як ви, працюючи на власну справу, загоняють себе до стану напівдохлої коняги. І їх бізнес закривається через півроку, бо вони не хочуть передати частину обов’язків найманим працівникам. З ранку до вечора потопаючи у другорядних справах, ви так і хочете втримати увесь небокрай на своїх плечах. З такими темпами ви швидко вигорите, будете згодом ненавидіти власну справу і лікуватись від наслідків вигоряння. А проблема тут не у тому, що з бізнесом щось не так - це ви впевнені, що краще від вас справу ніхто не зробить. Зрозумійте, у бізнесі настає такий момент, коли для розвитку потрібно наймати делегувати частину завдань співробітникам. Сприймайте це як додаткові ресурси для досягнення цілей: залиште їм буденні справи, а самі починайте вже мислити стратегічно!
Ваша доля - бути дрібним підприємцем. Доки не подумаєте про оригінальність власного продукту

На що ви сподіваєтесь, коли йдете в бізнес з ідеєю, скопійованою у конкурентів? Як клієнти вирізнять вашу кав’ярню чи рекламне агентство з-поміж інших, якщо навіть ви самі не знаєте їх характерних рис? Коротше, може, ми зараз відкриємо вам величезний секрет, але левова частка успіху при запуску вашого бренду полягає у його унікальності та чітко продуманих меседжах для клієнтів. До речі, ви вже знаєте портрет вашого клієнта? Кого конкретно ви чекаєте у себе в закладі чи агентстві, чи навіть ларьку з шаурмою? Ось вам величезний секрет № 2 - унікальні фішки ви можете продумати, відштовхуючись саме від портрету вашої цільової аудиторії. Пропонуємо замислитись над особливістю саме вашої ідеї і меседжами, будете доносити до ваших споживачів - адже прийде час, і саме ці критерії допоможуть вашому бізнесу масштабуватись.
Чому ви проходите цей тест, природжений ви підприємець?

Здається, ви зайшли сюди потішити власне его - бо або маєте бізнес, або точно знаєте, як це робиться. Ну то тримайте похвали, бо підприємницька жилка, готовність працювати день і ніч, і головне - розуміння, що успішний бізнес виростає з вирішення проблеми людей, а не жаги захмарних прибутків - все при вас. Можемо тільки порадити підтягнути теорію - безкоштовно)) За скороченим посиланням is.gd/jqZOCp знайдете лекції від топових освітніх платформ по складанню бізнес-плану, піару та експорту.

Поділіться своїми результатами:

Військо

Напередодні Великодня 277 захисників України звільнили з російського полону (ФОТО)

Опубліковано

Українські військові бійці ЗСУ, Нацгвардії, прикордонники та представники Державної спеціальної служби транспорту повернулися з російського полону. Серед них — оборонці Маріуполя та інших напрямків на Донеччині, Херсонщині, Запоріжжі й Луганщині.

Про обмін повідомив Президент України Володимир Зеленський у своєму офіційному Telegram-каналі.

«Одна з найкращих новин. Дякую всім, хто зробив можливим це повернення наших людей. Особливо вдячний Об’єднаним Арабським Еміратам за посередництво», — наголосив президент.

У Координаційному штабі зазначають — багатьом зі звільнених ще немає й 25, це переважно молоді люди, народжені після 2000 року. Своїх рідних побачить і жінка-військовослужбовиця, яка перебувала в полоні з травня 2022 року.

З початку повномасштабної війни вдалося визволити з російського полону вже 4552 українців — як військових, так і цивільних. «Маємо повернути всіх», — додав Володимир Зеленський.

Нагадаємо, масштабний обмін полоненими відбувся у березні 2025 року, коли додому повернулися 175 українських військових.

Читайте також: Відомий український писанкар і військовий передав великоднє вітання з фронту (ФОТО)

Фото: телеграм-канал Володимира Зеленського, Координаційний штаб

Читати далі

Культура

Відомий український писанкар і військовий передав великоднє вітання з фронту (ФОТО)

Опубліковано

Український військовослужбовець та майстер писанкарства Олег Кіращук передав вітання до Великодня, створивши авторську писанку. Він зробив її під час служби у 10-й окремій гірсько-штурмовій бригаді.

Про це повідомили у Світовому Конґресі Українців.

До початку війни у 2014 році Олег Кіращук понад два десятиліття професійно займався писанкарством. Його доробок налічує понад 15 тисяч писанок.

Майстер є членом Національної спілки майстрів народного мистецтва України та Національної спілки художників, а його роботи зберігаються у приватних колекціях у США, Канаді, Люксембурзі та інших країнах.

Читайте також: Як створити писанку вдома? Поради від писанкарки

У 2014 році він добровільно вступив до лав ЗСУ. З 24 лютого 2022 року бере участь у бойових діях як військовий 10-ї гірсько-штурмової бригади.

«Надсилаю вітання нашій молоді і наперед кланяюсь тим нашим нащадкам, які беруть у нас естафету і будуть працювати на благо України, і які будуть її захищати. Віддаю честь і схиляю молоді, яка віддала життя за нашу Свободу. Бажаю спокійних Великодніх свят!» — написав Олег Кіращук.

Нагадаємо, що Нацбанк випустив срібну монету у формі яйця, присвячену писанкарству (ФОТО).

Фото: фейсбук-сторінка СКУ

Читати далі

Суспільство

У центрі Києва під час ремонту дороги виявили трамвайну колію початку 20 століття (ФОТО)

Опубліковано

Під час дорожніх робіт поблизу Львівської площі в Києві комунальники натрапили на фрагмент трамвайної рейки, яка пролягала тут понад сто років тому.

Про це повідомив активіст Дмитро Перов.

За словами Дмитра, перші згадки про трамвайний рух на сучасній вулиці Січових Стрільців, яка наприкінці 19 століття мала назву Львівська, датуються 1894 роком.

На початку 20 століття цією ділянкою проходили трамвайні маршрути №4 і №20 (до Лук’янівки) та №9, що з’єднував центр із залізничним вокзалом через вулицю Бульварно-Кудрявську.

Читайте також: Студенти з Києва передали «Довженко-Центру» дві німі стрічки, що вважали втраченими (ФОТО)

У цьому ж районі зберігся ще один елемент трамвайної інфраструктури — диспетчерський пункт, зведений у 1982 році за проєктом архітектора Яноша Віга. У 2021 році споруду планували демонтувати, однак завдяки ініціативі підприємця Алєкса Купера її вдалося зберегти.

Нагадаємо, що у Києві вперше за сто років виготовили автентичну цеглу для відбудови історичних будівель.

Фото: фейсбук-сторінка Дмитра Перова

Читати далі

Шопочитати

Суспільство2 дні тому

Взяли управління у свої руки. Ці українські громади перетворюють біовідходи на добриво

Біовідходи, як-от скошена трава, опале листя й залишки фруктів та овочів часто викидають на звалища...

Економіка і бізнес3 дні тому

Навколо — вибухи, а вдома — весна: подружжя з Сумщини вирощує тюльпани на другому поверсі будинку

Коли втрачаєш роботу під час війни, а навколо — вибухи, сирени й постійна тривога, то...

Культура3 дні тому

Які з цих традицій збереглися дотепер? Фольклористка про давні святкування українського Великодня

Уже в неділю українці святкуватимуть Великдень, до якого ми готуємося кілька днів. Зазвичай до четверга...

Економіка і бізнес4 дні тому

Єдині в Україні сирні кульки за технологією NASA: історія бізнесу братів з Харкова

Вони ще й хрусткі!Ага, пахнуть сиром!Це ж сирні снеки! У нас в Україні таких немає....