Уявіть, що одного холодного вересневого дня десь на Хрещатику ви підібрали яскраво руде кошеня. Як назвете?
Як ви ладнаєте з інформацією у будь-якому її вигляді?
Якби ви були комахою, де б відчували себе комфортніше?
Тут таке питання: а що вам впадає в око першим на картинці?(Картинка додається)
Зможете без помилок повторити по складах слово на незнайомій мові, навіть не знаючи його значення?
Що спільного між олівцем і чоботом?(дочекались, загадка для першокласників)
Як ви реагуєте на власні невдачі?
Уявіть, що ви власник бізнесу і вам треба найняти на роботу працівників. Є три варіанти, кого оберете?
Уявіть (а може, навіть уявляти не треба), що начальство просто терпіти не може непунктуальних. Що ви вигадаєте, аби виправдати запізнення?
Поділіться своїми результатами:
Культура
Документальний фільм «Без права на помилку» режисера Василя Київського розкриває роботу підрозділу вибухотехніків Національної поліції України на лінії фронту. Творці стрічки виклали офіційний трейлер, а сам фільм вийде весною цього року.
Про це повідомила команда стрічки.
Що відомо про фільм
Фільм знімали у Харківській, Херсонській та Миколаївській областях. У ньому взяли участь міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко та голова Нацполіції Іван Вигівський. Назва для документальної роботи походить від гасла вибухотехніків «Без права на помилку».
«Під час зйомок фільму ми спілкувались з військовими саперами США, Канади, Швеції та Корпусу королівських інженерів Британської армії. Всі вони в неймовірному захваті від роботи українських вибухотехніків. Вибухотехніки — це люди неймовірної відваги. Дякую бійцям за можливість зняти фільм про їх роботу. Це справжня честь для мене та моєї команди», — зазначив Василь Київський.
Українські вибухотехніки поліції розміновують дороги, дамби, мости, будинки тощо. Також фахівці знешкоджують нерозірвані снаряди, авіабомби, дрони та ракети, зокрема й «Кинджали».
Читайте також: Херсонський коваль відтворив середньовічну козацьку булаву (ФОТО)
Команда фільму
Над стрічкою працювали оператор-постановник Володимир Кратінов, режисер Василь Київський та продюсерка Вікторія Кратінова. Команда раніше створювала такі фільми: «Форма Вогню» про роботу ДСНС та «Битва за Світло» про енергетиків, рятувальників та бійців Повітряних Сил.
Нагадаємо, що Увесь прибуток «Одного літа в Україні» передадуть Міжнародному легіону ГУР.
Фото обкладинки: команда фільму
Економіка і бізнес
Діловий портал Delo.ua спільно з журналом «Топ-100. Рейтинги найбільших» нагороджуватимуть лідерів фінансового ринку.
Про це повідомляє пресслужба порталу.
Як визначатимуть переможців
На щорічній церемонії представлять рейтинг банків, страхових компаній та небанківських фінансових установ. Лідерів визначатиме журі спільно з читачами видання. Голосування за найкращі банки, страхові компанії, Міжфіліальні обороти та криптосервіси вже відкрили. Редакція покаже найкращі фінустанови України у різних номінаціях, які працюють в окремих напрямах фінансових послуг для бізнесу та населення.
Банки та страхові компанії розподілили за:
- обслуговуванням великого бізнесу;
- кредитуванням малого й середнього бізнесу;
- сервісами для ФОП;
- депозитами фізосіб;
- кредитами населенню та бізнесу;
- моторними видами страхування та страхуванням майна;
- страхуванням здоров’я та життя тощо.
Читайте також: В Україні відкрили перший в Європі центр розробки ШІ-рішень на рівні держави
За словами організаторів події, лідерів фінансового сектору обиратимуть у два етапи. Спершу за підсумками онлайн-голосування аудиторії Delo.ua визначать короткий список з десяти банків та страхових компаній у кожній з представлених номінацій. На наступному етапі експертне журі оцінюватиме фінустанови, які номінували. Оцінки суддів визначать п’ять найкращих гравців у кожному сегменті ринку. Вони й стануть переможцями зі званням «Лідер банківського ринку» та «Лідер страхового ринку» за версією журналу «TOP-100: Рейтинги найбільших» та Delo.ua.
Як проголосувати
Платформа для читачів, що хочуть допомогти обрати переможців, буде відкрита до 10 лютого.
Вже зараз ви можете проголосувати за:
Лідерів у категоріях «Найкраще МФО», «Найкраща платіжна система» та «Найкраща криптовалютна платформа» оберуть за результатами онлайн-голосування.
Також цього року визначать «ТОП-20 CEO» фінансового ринку. Журі оцінить керівників банків, страхових та фінансових компаній.
Переможців рейтингу оголосять 26 лютого на церемонії нагородження.
Про організатора
Ekonomika+ — бізнес / медіа бюро, до якого входять: лідер ділового контенту Delo.ua, онлайн-медіа про маркетинг, комунікації та креатив MMR.ua, дайджест ділової жінки Womo.ua, журнал «ТОП-100. Рейтинги найбільших» — діловий журнал, що спеціалізується на складанні незалежних рейтингів українського бізнесу. За підтримки Ekonomika+ щорічно організовують понад 10 бізнес-заходів, серед яких Get Business Festival, Business Wisdom Summit, SHE Congress.
Нагадуємо, що компанія DroneUA вийшла на ринок Північної Америки.
Технології
У центрі WINWIN AI Center of Excellence розроблятимуть рішення для комплексної інтеграції штучного інтелекту в державу, оборону, бізнес, освіту та інші сфери життя.
Про це повідомили в Міністерстві цифрової трансформації.
Цілі проєкту
У центрі працюватимуть найкращі міжнародні та українські експерти, де вони досліджуватимуть світові практики в роботі з ШІ та розроблятимуть інноваційні рішення. У міністерстві вказали, що мета проєкту — до 2030 року ввійти до трійки країн світу за найвищим рівнем впровадження ШІ.
Головні напрямки роботи:
- розробити національну ШІ-стратегію та програму інвестування в дослідження та розробку ШІ-рішень;
- створити найкраще у світі правове середовище для розвитку ШІ;
- досягти зростання ШІ-стартапів мінімум на 50% щорічно;
- розвивати статус держави, де працює найбільша кількість ШІ-фахівців у Європі.
Цьогоріч у центрі планують розробити національну мовну модель LLM для державних рішень, запустити ШІ-інкубатор та створити мінімум три продукти. Також у центрі інтегруватимуть ШІ в «Дію» та «Мрію».
Читайте також: Український школяр винайшов технологію для вивчення жестової мови на основі ШІ
Керівництво центру
WINWIN AI Center of Excellence очолили Данило Цьвок та Дмитро Овчаренко. Данило має десятирічний досвід у сфері інновацій, працював над ШІ-рішеннями в корпоративному R&D та державних органах. Дмитро — технічний директор, який має 17 років досвіду в розробці IT-продуктів та впроваджені ШІ.
Центр створили в межах Стратегії цифрового розвитку інновацій України WINWIN 2030. Його створення ініціювало Міністерство цифрової трансформації. Концепцію розробили за підтримки Міністерства закордонних справ, Співдружності та розвитку Великої Британії (FCDO) і Deloitte UK.
Нагадаємо, що ГУР шукає зразки російської техніки для створення українського озброєння.
Фото обкладинки: Freepik