Технології
Супутник із українським агрегатором запустили в космос (ВІДЕО)
У суботу, 23 жовтня, ракета Ariane 5 вивела на орбіту геостаціонарний телекомунікаційний супутник SES-17, оснащений унікальним терморегулюючим гідроакумулятором виробництва української компанії FED на замовлення франко-італійської Thales Alenia Space.
Про це повідомили у пресслужбі FED на фейсбук-сторінці.
Інноваційність супутника
За інформацією, повністю цифровий та інноваційний супутник SES-17, оснащений лише електричною руховою системою, вийде на орбіту у середині 2022 року.
Це також перший супутник, який використовує систему адаптивного управління ресурсами, першу в галузі програмну систему, що використовує гнучкість повністю цифрового корисного навантаження для автономної адаптації космічних і наземних ресурсів.
Участь української компанії
Компанія FED займалася виробництвом унікального агрегату з 2016 року. Це спільна розробка компанії FED та Центру Технічної Фізики Державного аерокосмічного університету імені М.Є. Жуковского ХАІ.
Для виробництва агрегату був побудований спеціальний цех та виготовлено унікальне зварювальне обладнання.
Читайте також: «Виводимо Україну на нову орбіту». Як супутник від MySatUA популяризує космічну галузь в Україні
Виріб забезпечить сталий інтернет зв’язок на борту літаків, що перетинають Атлантику. Екіпаж і пасажири матимуть постійне високошвидкісне з’єднання Wi-Fi у пікові години та на маршрутах з високою прохідністю, одночасно оптимізуючи пропускну здатність.
Також відомо, що терморегулюючий гідроакумулятор використовується для температурної стабілізації елементів (корисного навантаження) супутника.
Нагадаємо, Україна і Канада почнуть будівництво космодрому в Новій Шотландії.
Усі фото: facebook.com/fedpjsc.
Технології
Перевантаження інтернету
Коментарі
Технології
Про нову розробку
Деталі
Коментарі
Технології
Особливості нової системи
- магнітометр;
- георадар;
- інфрачервону та оптичну камери, котрі працюють на основі штучного інтелекту.
Коментарі