Економіка і бізнес
Сучасний український молокозавод значно розширює експорт
Модернізований Гайсинський молокозавод почав постачати свою продукцію до Латвії, Білорусі, Грузії, Молдови, Єгипету, Йорданії, В’єтнаму, Саудівської Аравії, передає прес-служба Вінницької ОДА.
За роки свого існування підприємство, засноване ще в 1932 році, зарекомендувало себе як виробник молочної продукції найвищої якості, спеціалізуючись на виготовленні твердих та м’яких сирів, масла та сухих молочних продуктів, наголошують в ОДА.
Що й куди експортуємо?
За словами керівника заводу Тараса Осадчого, завдяки технологічній модернізації на підприємстві освоєно випуск широкого асортименту продукції:
“Виробництво автоматизоване, тому ми можемо контролювати всі його етапи, постійно стежимо за якістю та безпекою продукції, що дозволило розширити географію її поставок в такі країни як: Латвія, Білорусь, Грузія, Молдова, Єгипет, Йорданія, В’єтнам, Саудівська Аравія. На підприємстві працює 210 осіб, із середньою заробітною платою близько 8000 грн. Крім того, на сьогоднішній день технологічні потужності заводу дозволяють щомісяця виробляти 300 тон твердих і 180 тон м’яких сирів, 540 тон масла і спредів, 360 тон сухих молочних продуктів”, – розповів очільник.
Читайте також: На Вінниччині запустили нову сміттєсортувальну станцію
Також керівник підприємства не оминув увагою запущений в експлуатацію на початку 2018 року цех з виробництва сухих молочних продуктів, який дозволив виробляти суху сироватку і сухе знежирене молоко.
Нагадаємо, що також на Вінничині планують ввести в експлуатацію завод з переробки кукурудзи. Підприємство займатиметься переробкою спеціальних сортів кукурудзи на крупу та муку.
Економіка і бізнес
Масштаб проєкту
- виробництво будівельних і металевих конструкцій;
- виробництво готових металевих виробів і електрообладнання;
- створення машин та іншої техніки;
- альтернативна енергетика;
- науково-технічні розробки;
- інформаційні та телекомунікаційні технології;
- виробництво харчових продуктів.
- звільнення від імпортного ПДВ і мита на обладнання, якщо аналогів в Україні немає;
- 10-річне звільнення від податку на прибуток із реінвестуванням у розвиток;
- можливість отримання пільг за місцевими податками.
Коментарі