

Спорт
Стало відомо, хто поїде на Олімпіаду-2024 з українських гімнастів
Спорт

Регіна Абрамова встановила рекорд у вправі, який до цього фіксували лише серед дорослих спортсменів. П’ятирічна Регіна протрималася у перевернутому висі на кільцях 5 хвилин і 52 секунди.
Про це повідомила керівниця Національного реєстру рекордів України.
Національний реєстр рекордів України зафіксував досягнення Регіни категорії «Найтриваліше утримання тіла дитиною в позиції вертикальний перевернутий вис на кільцях». Спортсменка встановила рекорд у віці 5 років і 3 місяці.
«Є спортивні дисципліни, в яких рекорди діти не встановлюють — лише дорослі. Але ж ми знаємо, що рекорди встановлюють саме ті, хто наважується зробити неможливе», — зазначила керівниця Лана Вєтрова.
Читайте також: Таїсія Онофрійчук виборола три «золота» на Кубку світу з художньої гімнастики (ВІДЕО)
Підготовка спортсменки
Підготовкою Регіни займається тренерка Оксана Хандога, яка працює у відділенні спортивної гімнастики КДЮСШ №1 у Львові. Регіна розпочала заняття в чотири роки, а вже зараз виконує програму другого юнацького спортивного розряду та готується до першого.
Регіна тренується по 5–6 годин на день та шість днів на тиждень. За словами тренерки, після завершення занять вона може залишатися в залі, щоб додатково відпрацювати складні елементи.
«Я знаю, про що мріє маленька рекордсменка України. І я впевнена, що прийде час і ми всі з вами дізнаємось, що українка Регіна Абрамова стала олімпійською чемпіонкою зі спортивної гімнастики. Я впевнена, так і буде», — написала Лана Вєтрової.
Нагадаємо, що в Бучі 18-річний хлопець встановив новий спортивний рекорд України.
Фото обкладинки: фейсбук-сторінка Лани Вєтрової
Спорт

16-річна Таїсія Онофрійчук на першому етапі Кубка світу з художньої гімнастики здобула одну «срібну» та три «золоті» медалі. Для спортсменки це «золото» стало дебютним у межах змагань на Кубках світу.
Про це повідомили в НОК України.
Змагання з художньої гімнастики проходили у Болгарії з 4 до 6 квітня. Першою медаллю для Таїсії стало «золото» у багатоборстві.
Після цієї перемоги українська гімнастка виборола ще три медалі:
- «золото» у вправах з булавами;
- «золото» у вправах зі стрічкою;
- «срібло» у вправах з обручем.
Другий етап Кубка світу пройде з 18 до 20 квітня в азербайджанському Баку.
Читайте також: Два паралімпійці зі Львова задонатили на військо 400 тисяч грн призових
Раніше, на третьому етапі Гран-прі у французькому місті Тьє, 16-річна Таїсія Онофрійчук здобула всі можливі «золоті» медалі цих змагань у п’яти вправах.
Таїсія Онофрійчук Стрічка Фінал – Кубок світу Софія 2025Таїсія Онофрійчук – переможниця 🥇🏆 фіналу зі стрічкою на етапі Кубка світу в Софії. 1. Таїсія Онофрійчук 🇺🇦 27,450 2. Ліліана Левінська (POL) 27,000 3. Рін Кіз (USA) 26,950 4. Даніела Піко (ESP) 26,400 5. Тахміна Ікромова (UZB) 26,150 6. Віра Туголукова (CYP) 24,600 7. Меган Чу (USA) 24,100 8. Марія Едуарда Александре (BRA) 22,450
Опубліковано Ukrainian Rhythmic Gymnastics Federation Неділя, 6 квітня 2025 р.
Нагадаємо, що на першому етапі гран-прі з художньої гімнастики в Естонії Таїсія Онофрійчук та Поліна Каріка здобули призові місці в усіх категоріях.
Фото: фейсбук-сторінка Федерації художньої гімнастики України
Спорт

На Київщині 31 березня провели перший Всеукраїнський турнір з військового-технологічного спорту у дисципліні «Перегони FPV-дронів».
Про це повідомили в Київській обласній військовій адміністрації.
Турнір відвідали представники льотних шкіл, підрозділів ЗСУ, оператори дронів, інженери та спортсмени. Під час заходу також відбулися панельні дискусії на теми «Військово-технологічний спорт як новий спосіб підвищення обороноздатності країни» та «Як технології змінюють хід війни».
Разом із цим у межах змагань також провели тестовий турнір у дисциплінах «Бомбер» та «Виконання місій НРК».
Читайте також: Оператори Сил безпілотних систем знищили у ворожому тилу «Сонцепьок» (ВІДЕО)




Нагадаємо, що Міністерство молоді та спорту України офіційно визнало військово-технологічний спорт новим видом неолімпійського спорту у лютому 2025 року.
У межах цього спорту учасники змагатимуться на БпЛА та наземних роботизованих комплексах у таких дисциплінах:
- перегони;
- перехоплення;
- розвідка;
- дистанційне ураження;
- комбіновані місії.
Фото: сайт Міністерства молоді та спорту