

Суспільство
Сталлоне зніме фільм про українських боксерів
Всесвітньовідомий американський актор, режисер і сценарист Сильвестр Сталлоне має намір зняти стрічку “Брати – легенди”, присвячену українським боксерам Віталію та Володимиру Кличкам.
Про це пише Mixsport.
Коли зйомки
Сильвестр Сталлоне виступить режисером і сценаристом стрічки. Зйомки планується розпочати вже восени 2020 року. Прокат запланований на квітень 2021 року.
Сталлоне – фан українських боксерів
Сталлоне є фаном боксерського таланту українських боксерів і товаришує з ними. Відомо, що 2012 року він прилітав до Гамбурга на поєдинок Володимира Кличка з поляком Маріушем Вахом, а 2009 року в Лос-Анджелесі підтримував Віталія в поєдинку з американцем Крісом Арреолою.

Читайте також: Чим зайнятися на карантині? Частина перша: дивитися кіно та читати книжки
Сталлоне і брати Клички вже співпрацювали разом. 2012 року вони виступили сопродюсерами мюзиклу “Роккі”. Віталій і Володимир розробляли боксерські елементи шоу.
Досвід Кличко у кіно
Також відомо, що Володимир Кличко вже має кінодосвід:
- 2001 року Володимир Кличко знявся у фільмі Стівена Содерберга “11 друзів Оушена”, в якому зіграв себе самого – виходив у ринг проти Леннокса Льюїса;
- 2007 року він зіграв себе самого у фільмі Тіля Швайгера “Красунчик”;
- 2013 року Володимир знявся в стрічці Майкла Бея “Кров’ю і потом: анаболіки”.
2011 року у прокат вийшов документальний фільм німецького режисера Себастіана Денхардта “Кличко”. Стрічку можна було побачити в кінотеатрах Німеччини, Австрії, США, Польщі, Естонії та України.
Читайте також: Кобзар 21 століття: як харків’янин відроджує український музичний феномен
Нагадаємо, фільм Нарімана Алієва «Додому» вийшов онлайн: де подивитися.
Також вийшов тизер стрічки «Безславні кріпаки» про те, як Тарас Шевченко став самураєм за 2 дні.
Окрім того, у Сіднеї відбувся фестиваль українського кіно.
Як ми повідомляли раніше, UA:Культура починає спецпокази українських фільмів.
Суспільство

У Галицькому національному природному парку зафіксували найбільшу на заході України колонію рідкісних птахів. Науковці нарахували десятки гнізд та сотні пташенят представників родин Ібісових і Чаплевих, які занесені до Червоної книги України.
Про це повідомили на сторінці Галицького національного природного парку.
На початку червня дослідники провели облік у полівидовій колонії птахів, щоб зрозуміти масштаби явища. У парку виявили близько 25 гнізд Косаря білого, у яких — 36 пташенят. Загальна кількість цих птахів у парку близька до 90. Зазвичай цей вид мешкає вздовж Чорноморського узбережжя, і востаннє у Галицькому нацпарку його гніздування фіксували 15 років тому.
Серед інших рідкісних птахів — Чепура мала (29 гнізд, 101 пташеня) та Квак звичайний (52 гнізда, 168 пташенят). Їхню чисельність у парку нині оцінюють в 160 та 270 особин.
Читайте також: Щоб зберегти рідкісні рослини, у лісах Хмельниччини створили три охоронні зони
А ще дослідники помітили Коровайку буру — одного з найрідкісніших птахів для Опілля. В Україні цей вид трапляється лише в кількох локаціях на півдні, тож, за словами орнітологів, його поява на Івано-Франківщині — надзвичайна рідкість.




Нагадуємо, що на Поліссі втілять найбільший в історії України проєкт по відновленню боліт у заповідниках.
Фото: фейсбук-сторінка Галицького національного природного парку
Суспільство

В Україну повернули тіла 1200 полеглих захисників. За даними російської сторони, це тіла військових, які мали українське громадянство. Репатріацію провели згідно домовленостей у Стамбулі.
Про це повідомили в Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими.
Надалі слідчі правоохоронних органів та експертні установи МВС проведуть ряд експертиз та ідентифікацію тіл.
Читайте також: З окупації та росії вдалося врятувати велику групу українських дітей
Полеглих вдалося повернути завдяки спільним зусиллям Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, Об’єднаного центру при СБУ, ЗСУ, МВС, Офісу омбудсмена, Секретаріату уповноваженого з питань зниклих безвісти, ДСНС та інших структур сектору безпеки й оборони.
Репатріацію провели за сприяння Міжнародному Комітету Червоного Хреста.


Нагадуємо, що на підконтрольну територію України вдалося повернути 11 дітей з окупованої Херсонщини.
Фото: фейсбук-сторінка Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими
Суспільство

Новий епізод подкасту в межах проєкту «Відлуння незалежності» про єдину жінку-старшину в армії УНР. Христина Скачківська-Сушко відмовилась від медичної кар’єри у Швейцарії, щоб стати військовою лікаркою.
Про «кращу доньку держави», як називав її Симон Петлюра, та «пані-зірку» для побратимів, яка втекла з більшовицького полону, рятувала українських біженців, служила в армії США та лікувала африканців — дивіться або слухайте.