Суспільство
США виділили Україні оборонний пакет на $150 млн
Сполучені Штати оголосили про новий пакет військової допомоги для України на 150 мільйонів доларів. До нього увійшли боєприпаси та ракети до комплексів NASAMS та HIMARS.
Про це йдеться на сайті Міноборони США.
Новий пакет допомоги містить:
- додаткові боєприпаси для національних передових зенітно-ракетних систем (NASAMS);
- ракети ППО AIM-9M;
- зенітні ракети Stinger;
- додаткові боєприпаси для ракетно-артилерійських систем високої мобільності (HIMARS);
- артилерійські снаряди калібру 155-мм і 105-мм;
- ракети з трубним пуском, з оптичним відстеженням, з дротовим наведенням (TOW);
- протиброньові системи Javelin;
- понад 2 мільйони патронів до стрілецької зброї;
- прилади нічного бачення;
- підривні боєприпаси для прибирання перешкод;
- спорядження для холодної погоди;
- запасні частини, технічне обслуговування та інше допоміжне обладнання.
Читайте також: Єдиноріг на гербі, оригінальні креслення і два піаніно у вітальні. Як архітектори-реставратори відновлюють палац на Черкащині
«Цей пакет допомоги у сфері безпеки є ще одним сигналом незмінної відданості Сполучених Штатів підтримці українського народу перед обличчям російської агресії. США залишаються відданими співпраці з членами НАТО та партнерами, щоб забезпечити Україну можливостями для задоволення її негайних потреб на полі бою», — йдеться у повідомленні Міноборони США.
Нагадаємо, виробник танків Leopard приєднався до українського Альянсу оборонних індустрій.
Також Іспанія передала Україні установки для ЗРК Hawk та боєприпаси.
Фото: economist.com.
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Документальний театр як інструмент роботи з історіями
«Мистецтво пропонує безліч форматів говоріння про складний досвід. Документальний театр — один з таких, що швидко реагує на зміни в суспільстві та здатен їх зафіксувати в моменті. До того ж, у театрі комунікація з глядачем відбувається напряму: ми бачимо на сцені людей, які самі про себе говорять, що створює для музею нові можливості репрезентації дитячого досвіду», — говорить куратор вистави Андрій Борутя.
Досліджувати пам’ять через мистецтво
«Для багатьох українців сьогодні важливо в той чи інший спосіб вшановувати загиблих, фіксувати події та свій досвід у публічному просторі. Ми переконані, що будувати національний меморіал можна лише після закінчення війни, але починати працювати з пам’яттю про трагічні події, особливо локальною, потрібно вже зараз», — пояснюють організатори проєкту.
Унікальний підхід громад до створення меморіалів
«Ця алея, яка в майбутньому розростеться, назавжди залишиться в пам’яті як символ подій у 2022 році. Особлива подяка тим, хто згодився записати свої спогади та зробити їх публічними. Це дуже важливо, бо невблаганний час стирає спогади, змінює їх», — поділилася асистентка керівниці проєкту в ГО «Асоціація демократичного розвитку» Наталія Апанасько.
Коментарі