Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

Спорт на карантині: тренування від українських блогерів

Опубліковано

Квартира замість спортзалу, а пляшки з водою замість гантелей – такі реалії сьогоднішнього дня для любителів спорту. А якщо ви ще не серед них, то карантин – саме час, щоб взяти себе в руки та нарешті почати займатись спортом. Той самий “понеділок” настав. І щоб не вийти з карантину з +10 кг, гайда займатись спортом з українськими блогерами. Ми підготували для вас підбірку з онлайн-тренуваннями, завдяки яким можна легко тренуватись в домашніх умовах. Тож, кидай свій пиріжок і вперед!

1. Анастасия Святокум

Анастасія Святокум, або як вона ще себе називає StellaBambam, є сертифікованим консультантом з харчування, нутриціологом та фітнес-тренером з 10-літнім стажем роботи. Анастасія веде свій блог, де розповідає про своє життя, правильне харчування та тренування.

Переглянувши фото блогерки, важко повірити, але раніше вона важила на 33 кг більше. Дівчині вдалось схуднути і тепер вона навчає худнути інших. У Анастасії є своя програма, де вона проводить щомісячні марафони схуднення з розписаним харчуванням, тренуваннями та мотиваційними завданнями. Але, не обов’язково йти на марафон, щоб займатись вдома. Блогерка регулярно викладає відео тренувань на своїй сторінці та з початком карантину почала вести прямі ефіри. Спробуйте і ви потренуватись у прямому ефірі.

2. Анна Цукур

Фітнес коуч Анна Цукур перетворила спорт на стиль життя. Крім того, дівчина подорожує світом, займається серфінгом та катається на сноуборді. Анна займається улюбленою справою та веде яскравий YouTube-канал з різноманітними тренуваннями на різній місцевості.

Крім цього, блогер ділиться історіями з подорожей та пропагує здорове харчування. Анна створює програми для здорового способу життя. які допомагають змінити ставлення до себе і свого тіла, фізичних навантажень і харчування.

У своєму блозі на YouTube, де є вже понад 36 тис. підписників, блогерка показує тренування та проводить інтенсивні челенджі, такі як, “планка”, “трансформація тіла”, “прес” тощо. Вважає, для того, щоб розвиватися, потрібно випробовувати себе.

3. Тетяна Федорищева

Завдяки своїй наполегливості, правильному харчуванню та фізичним навантаженням Тетяна Федорищева досягла чудової фізичної форми. Дівчина настільки перевтілилась, що навіть виступала на конкурсах фітнес-бікіні.

Зараз Тетяна веде свій спортивний блог на YouTube для мільйонної аудиторії. Там дівчина публікує відео тренувань та навчає інших досягти чудової фізичної форми. З останніх відео на сторінці є челендж “Спалити жир за 21 день”. Тут Тетяна показує вправи у домашніх умовах.

Крім того, на каналі весь час відбуваються безкоштовні марафони з комплексами вправ на 30 хвилин і менше. На відео Тетяна показує, як можна зробити вправу складнішою чи простішою. Це допомагає підлаштувати навантаження під свій рівень фізичної підготовки.

4. Андрій Хомицький

Андрій Хомицький – дворазовий чемпіон світу з бодібілдингу Men’s Physique IFBB і персональний тренер.

Андрій є відомим фітнес-тренером, адже його підопічними є співачка Настя Каменських, репер Потап, співачка Санта Дімопулос і міс Україна 2014 Ганна Андрес.

Чоловік активно веде свій блог в Інстаграм. Саме тут можна знайти багато відео вправ, корисні поради по харчуванню та мотиваційні пости. На період карантину Андрій продовжує ділитись відео з домашніх тренувань. А ще ви можете тренуватись як Настя Каменських, адже блогер регулярно викладає відео занять зі співачкою.

5. Юлія Богдан

Юлія Богдан є майстром спорту з художньої гімнастики, професійним тренером, учасником міжнародних фітнес-конференцій.

Крім того, дівчина є співзасновницею програм по трансформації тіла, а також допомагає худнути як жінкам, так і чоловікам.

Дівчина веде свій блог в Інстаграм, де має понад 56 тис. підписників. Блогерка регулярно пише про здорове харчування, мотивацію та знімає тренування в домашніх умовах. Тут можна знайти багато цікавих вправ, які можна робити на карантині.

6. Аніта Луценко

Аніта є найпопулярнішим тренером України. Свою фігуру їй довіряє багато зірок. А ще Аніта стала відомою завдяки шоу на українському телебаченні, де допомогла худнути людям з надлишковою вагою.

Крім цього, жінка є фітнес- експертом, автором програми схуднення в домашніх умовах Wowbody і майстром спорту зі спортивної аеробіки. Набравши 23 кілограми під час вагітності, Аніта на практиці довела, що реально привести себе в ідеальну форму всього за три місяці.

Жінка також веде свій блог в Інстаграм для мільйонної аудиторії. Там вона регулярно проводить тренування і влаштовує челенджі, наприклад, “14 днів без цукру”.

7. Маша Голуб

Маша є капітанкою команди adidas Runners Kyiv і танцівницею Dreams Ballet. Дівчина є в чудовій фізичній формі і регулярно розповідає на своїй сторінці в Інстаграм, як зробити свої домашні тренування результативними і побороти бажання відкладати їх на завтра.

На період карантину дівчина запустила марафон “Гнучкий карантин”. Маша у ранкових прямих ефірах проводить тренування з стретчингу для розвитку гнучкості всього тіла, покращення постави, посилення лімфотоку (а також імунітету), тонусу м’язів преса, спини, сідниць, рук.

8. Марина Боржемська (Узєлкова)

Марина Боржемська (Узелкова) є відомим фітнес-тренером з великим досвідом. Під її керівництвом люди худнули з 200 кілограмів до 60.

Марина веде свій Інстаграм-блог для 430 тис. підписників, де ділиться своїм особистим життям та успіхами у спорті. Зазвичай тренування у неї платні, але з початком карантину Марина почала безкоштовно ділитись відео на своїй сторінці. Крім того, вона пише про правильне харчування та як зберігати своє психологічне здоров’я під час ізоляції.

View this post on Instagram

Полное видео👆 Рекомендую для тех у кого: ⏭️плохое настроение, потому, что благодаря физической активности вырабатываются эндорфины – гормоны счастья ⏭️кто хочет прочувствовать каждую мышцу тела ⏭️кто хочет проверить свою выносливость💪 . ⏭️ кому мало, жду в программе похудения, в этом, месяце я предлагаю усиленный вариант тренировок ✔️Основная, записана от разминки до растяжки, на разные группы мышц (нужны коврик или ковёр, гантельки илм бутылочки, кроссовки и стул. Резинки по желанию) ✔️Дополнительные для точечной проработки ✔️Он-лайн тренировки в прямом эфире, где я даю не только табату😉 . Сегодня будет уже первый прямой эфир и до вечера есть время впрыгнуть в последний вагон, кто ещё хотел, но сомневался, пишите на @insta_borzhemsky или под этим постом и я напишу Вам условия🤗 . Цена снижена💥450 грн: тренировки+два вида меню+мастер-классы + консультативный интенсивы+чат поддержки со мной включительно👌 . Кто со мной работал, как вам? . #боржемскаямарина #онлайнтренировка #тренировкивпрямомэфире #фитнестренер #онлайнпохудение #домашнеепохудение #худеемправильно #худеемвместе

A post shared by Боржемская Марина (@uzelkova.marina) on

А ще ми підготували для вас перелік додатків, завдяки яким можна ефективно тренуватись вдома.

  • Nike Training Club. Цей додаток розробила компанія Nike. Тут є 185 безкоштовних тренувань, спрямованих на розвиток сили та витривалості, заняття з мобільності та йоги. Час занять становить від 15 до 45 хвилин.
  • Daily Yoga. Додаток дає можливість новачкам вивчити основи йоги або відразу перейти до більш просунутих занять зі світовими майстрами. Тут понад 500 асан і загалом 70 різних програм для йоги.
  • Sworkit. Додаток дозволить тренуватися не тільки вдома, а й на відпочинку чи відрядженні. Для занять потрібно виділити 20 хвилин. Заняття побудовані у вигляді інтервальних тренувань: 30 с. – виконання вправи, 2 хв відпочинку.
  • Workout Trainer. Додаток пропонує тисячі безкоштовних тренувань з покроковими аудіо і відеоінструкції, які допоможуть привести себе в форму.

Коментарі

Суспільство

Як підготуватися до відключень світла: ДСНС та гурт ТНМК запустили нове навчання (ВІДЕО)

Опубліковано

В Україні стартував безплатний онлайн-курс «Не стій — вмикай: світло, тепло, інтернет». У навчальних відео знялися музиканти гурту ТНМК Олег «Фагот» Михайлюта та Олександр «Фоззі» Сидоренко, а також пресофіцер ДСНС Олександр Хорунжий.

Про це повідомили у пресслужбі ДСНС.

Про створення курсу

Курс розробили працівники ДСНС за підтримки Фонду Східна Європа та Програми EGAP, що фінансується Швейцарією.

«Упоратися із такими проблемами у холодну пору року стає складніше, тому важливо мати альтернативні джерела живлення. Однак неправильне використання приладів, перевантаження систем та і просто незнання ключових правил безпеки призводять до пожеж, надзвичайних ситуацій, а іноді — й до нових жертв», — написали в ДСНС.

Читайте також: У Києві та регіонах побудують «розумні» електромережі: що це значить

Фото: вебсайт ДСНС

Мета навчальних відео

Після проходження навчання українці зможуть краще пережити осінньо-зимовий період. У ньому люди зможуть вивчити правила безпеки при використанні альтернативних джерел живлення та зменшити кількість побутових надзвичайних ситуацій. Під час курсу українці також дізнаються про те, як мати безперебійний доступ до інтернету, коли немає світла.

Читайте також: Японія та ПРООН передадуть Одесі та Харкову критично важливе енергообладнання: подробиці

У восьми випусках ведучі розповіли:

  • як заживити квартиру та приватний будинок;
  • як підготуватися до відключень у багатоквартирному будинку;
  • як заживити роутер та якого провайдера обрати, щоб мати доступ до інтернету;
  • як використовувати різні прилади у різних умовах;
  • на що звертати увагу під час вибору пристрою;
  • які є заходи безпеки під час користування різними приладами.

«Я — гуманітарій, а потрібно готуватися до зими. Мамі в Харкові думаю, як провести інтернет. Тож цей курс дійсно став мені у пригоді. Впевнений, слухачі теж отримають чимало корисної та нової інформації», — поділився Олександр Михайлюта.

Відео: ютуб-канал Фонд Східна Європа

Зареєструватися на курс «Не стій – вмикай: світло, тепло, інтернет» можна за посиланням.

Як відзначили у ДСНС навчання безплатне. А після навчання українці зможуть отримати сертифікат на 0,2 кредиту ЄКТС, це шість академічних годин.

Нагадаємо, що у Києві відбувся перший Форум Теплоенергетичного кластера.

Фото обкладинки: ютуб-канал Фонд Східна Європа

Коментарі

Читати далі

Суспільство

Укрзалізниця пришвидшить 38 рейсів та додасть вісім нових: які зміни чекати

Опубліковано

З 15 грудня українці зможуть їздити у гори п’ятьма новими маршрутами, а до Харкова створять три нових рейси. Укрзалізниця також зменшить час у дорозі для 38 потягів.

Про це повідомили в компанії.

Нові рейси до Карпат

Як повідомили у пресслужбі Укрзалізниці, до українських гір з’являться нові маршрути, серед яких:

  • поїзд № 33/34 Кривий Ріг — Ясіня: це нове додатково сполучення між Кривим Рогом, Львовом та популярними туристичними напрямками в Карпатах;
  • поїзд № 61/62 Дніпро — Рахів (через день): нове сполучення для людей, які подорожують із Придніпров’я до Львова та Карпат;
  • поїзд № 83/84 Київ — Солотвино (через день): на цьому напрямку збільшать кількість квитків на 50%;
  • поїзд № 125/126-129/130 Полтава, Кременчук — Ужгород (через день): рейс поєднає Полтавщину зі Славськом та Закарпаттям;
  • поїзд № 85/86 Запоріжжя — Львів — Рахів: маршрут продовжили до станції Рахів;
  • поїзд № 145/146 Харків — Чернівці (через день): це сполучення дозволить жителям Слобожанщини дістатися Буковини.

Читайте також: Прапор України в космосі: у перший туристичний вихід взяли синьо-жовтий стяг (ФОТО)

Потяги до Харкова

Компанія додасть потяг № 823/824 Харків – Дніпро: цей рейс стане новим способом доїзду між двома містами.

Поїзд № 165/166 Харків — Черкаси (через день): сполучення створили для пасажирів із Харкова, Дніпра, Черкас та низки інших станцій нового маршруту.

Маршрут поїзда № 105/106 (205/206) Одеса — Київ можуть продовжувати до Харкова у пікові періоди.

Читайте також: Урбаністичний трилер з Гордієнком та Вітовською-Ванца: вийшов трейлер «Дому за склом» (ВІДЕО)

Покращення маршрутів

Поїзд № 39/40 Запоріжжя — Солотвино відправлятиметься із Запоріжжя о 16:17, раніше він починав рух о 7:12.

«Це дозволить мешканцям міста проводити більше часу в дорозі вночі, вивільняючи день для інших важливих задач», — написали в Укрзалізниці.

Тепер потяг №113/114 Львів — Харків їздитиме щоденно. Також його продовжуватимуть у пікові періоди до Івано-Франківська.

Поїзд № 133/134 Київ — Рахів також курсуватиме щоденно.

Скорочення рейсів

Завдяки ремонтам залізниці, компанія пришвидшить такі потяги:

  • Поїзд №13/14 Київ — Солотвино на 1 годину 9 хвилин;
  • Поїзд №55/56 Київ — Рахів на 57 хвилин з Києва до Рахова;
  • Поїзд №45/46 Ужгород — Харків на 51 хвилин із Ужгородадо Харкова;
  • Поїзд №39/40 Запоріжжя — Солотвино на 45 хвилин із Запоріжжя до Солотвина та на 42 хвилин із Солотвина до Запоріжжя;
  • Поїзд № 3/4 Запоріжжя — Ужгород на 41 хвилин із Ужгорода до Запоріжжя.

Нагадаємо, що Укрзалізниця запускає пряме щоденне сполучення Київ — Будапешт: графік руху.

Фото обкладинки: фейсбук-сторінка Укрзалізниці

Коментарі

Читати далі

Суспільство

Українські та британські науковці розробили програму психологічної допомоги для чоловіків: як взяти участь

Опубліковано

Нова програма психологічної допомоги покликана зменшити зловживання алкоголем та покращити емоційний стан чоловіків, які відчувають стрес через війну. Її розробили науковці Центру психічного здоров’я Києво-Могилянської академії та Лондонської школи гігієни і тропічної медицини в межах проєкту CHANGE.

Про це ШоТам повідомляють представники проєкту CHANGE.

Наразі розробники запрошують охочих стати учасниками дослідження програми. Частина учасників отримає психологічну допомогу за новою методикою. Психологічні сесії будуть безкоштовними, а хто саме їх отримає буде визначено випадковим чином.

Хто може взяти участь у дослідженні CHANGE

  •  Чоловіки 18+, які проживають в Україні;
  •  відчувають стрес: безсоння, головні болі, надмірне хвилювання за себе чи інших, відчуття самотності і проблеми в родині, тощо;
  •  вживають алкоголь, щоб зняти напругу 1-3 рази на тиждень.

Участь у дослідженні є конфіденційною.

Читайте також: «Не подумайте, що я слабкий»: як працює Лінія підтримки для чоловіків

Як і для чого проводиться дослідження

У дослідженні візьмуть участь 500 чоловіків. Мета — з’ясувати наскільки програма CHANGE є ефективною та як її впровадити. Для цього науковці випадковим чином розподілять учасників до двох груп: учасники першої отримають допомогу на індивідуальних психологічних сесіях за новою методикою, учасники другої візьмуть участь в опитуваннях без отримання психологічної допомоги. Потім дослідники проаналізують зміни у вживанні алкоголю та психологічному стані чоловіків обох груп і порівняють їх, щоб визначити справжній вплив програми CHANGE.

Дослідники наголошують, що користь можуть отримати і ті учасники, які не братимуть участі у психологічних сесіях. Їм буде надана практична наукова інформація щодо опанування стресу та проблем, пов’язаних зі зловживанням алкоголем. Важливою є і суспільна значущість цього дослідження. Очікується, що у разі ефективності програми, нею зможуть скористатись та відчути покращення самопочуття чоловіки як в Україні, так і в цілому світі.

«Ми хочемо впровадити в Україні програму, яка ефективно допомагатиме людям впоратися з емоційними труднощами та проблемами, які виникли внаслідок зловживання алкоголем на початковому етапі, поки у них немає залежності, у такий спосіб попереджуючи її розвиток у майбутньому», — розповідає Сергій Богданов, провідний дослідник проєкту CHANGE, керівник Центру психічного здоров’я Києво-Могилянської академії.

Контакти для реєстрації на участь у дослідженні

Нагадаємо, ми розповідали, як надати першу психологічну допомогу: поради психолога.

Фото: Freepik

Коментарі

Читати далі