Суспільство
Скільки туристів відвідали Київ цьогоріч
Українську столицю цього року для подорожей обрали чотири мільйони туристів, які могли, зокрема, побачити нові туристичні локації.
Про це написав Київський міський голова у Facebook.
Зазначається також, що Київ отримав 1022 запити на зйомки в місті, переважно від іноземців.
Статистика
Нагадаємо, що у 2018 році Київ відвідало майже 2 мільйони іноземних туристів та близько 3 мільйонів туристів з інших міст України.
У 2018 році найчастіше до Києва подорожували туристи з Ізраїлю, Білорусі, США та Німеччини. Збільшувалися потоки туристів у Київ із Індії, Китаю та ОАЕ.
Нагадаємо, за даними управління туризму та промоцій Київської міської державної адміністраці Київ за 9 місяців 2019 року відвідали 1,5 млн туристів-іноземців.
Читайте також: У Запоріжжі туризм приніс рекордні надходження до бюджету
Як ми повідомляли раніше, на Запоріжжі розширять музей на острові Хортиця для більшого потоку туристів.
Окрім того, на Полтавщині вирішили активно розвивати зелений туризм.
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі
Суспільство
Біографія фотографа
8 фото, що доводять злочини «совєтів»
- Розкуркулена сім’я біля свого будинку в с. Удачне Донецької області. 30-ті рр. ХХ століття
Коментарі