Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами
Секс на карантині Секс на карантині

Суспільство

Секс на карантині: як урізноманітнити своє інтимне життя (18+)

Опубліковано

Йшов якийсь там день карантину. Секс на карантині не повинен стояти на паузі. Але багато пар, які на ізоляції порізно, вже відчули, що таке сексуальний голод. А ті, хто залишились вдвох вже могли наскучити одне одному, хоча жарти про бебібум в кінці 2020 року ніхто не відміняв. У будь-якому випадку, у сексуальне життя потрібно вносити різноманітні барви. Бо ізоляція  з партнером 24/7 в закритій квартирі може погано вплинути на стосунки. Що там в Китаї з розлученнями?

Ми поспілкувались з сексологом Сергієм Нежильським та директоркою простору секс-товарів та секс-знань LOVESPACE Олександрою Саюк і дізнались, як урізноманітнити секс на карантині та що робити, якщо партнера поруч немає.

Секс vs карантин

Зазвичай, в нашому житті було багато контактів, які розбавляли наші будні і допомагали знаходити час для себе. Тому, коли ми  повертались до свого партнера, то встигали засумувати і накопичити інформацію, якою хочеться поділитись. А зараз, коли зачинені разом і постійно бачимо одне одного в піжамах чи розтягнутих дідових трусах, то можна втратити сексуальний запал. Тому тут потрібно перейти до ігрових моментів, які допоможуть урізноманітнити секс на карантині.

Як урізноманітнити сексуальне життя

Розмовляйте зі своїм партнером.

Крім негативних сторін, карантин дав нам час проаналізувати своє сексуальне життя. Перед тим, як вносити якесь різноманіття, поговоріть про те, що вам подобається в сексі, а що ні. Проблема в тому, що ми всі звикли до конкретного сценарію у ліжку. Убогість цих сценаріїв впливає на заняття сексом. Тому потрібно обговорити з партнером деталі нового перфомансу.

Залучайте всі канали комунікації.

У нас є три канали отримання інформації – аудіальний, візуальний і кінетичний. Під час заняття сексом люди не звертають увагу на те, який канал активізуються. Тому, потрібно експериментувати. Наприклад, увімкнути візуальний канал і зайнятись сексом з іншим освітленням. Крім цього, більшість займаються сексом у тиші і позбавляють себе 90% задоволення. Тому ви можете розмовляти під час сексу, говорити різні фразочки, тим самим, увімкнувши аудіальний контакт. Стосовно третього каналу –  спробуйте зав’язати очі партнеру і спробувати сексуальні ласки.

Майте розпорядок.

Ні, це зовсім не означає, що у вас повинен бути секс суворо о 21:00. Якщо пара постійно перебуває разом в одній квартирі, то важливо розділити час, який ви проводите самостійно і разом. Бо коли не налагоджений розпорядок, то на секс на карантині може просто не бути часу. Багато хто віддалено працює ще більше, ніж до карантину.

Читайте також: БДСМ для чайників та сексуальна освіта: історія секс-шопу Lovespace (16+)

Крім того, якщо крім вас у квартирі є ще інші люди, то вивчіть їх розпорядок і автоматично налаштуйте свій графік. Наприклад, ви знаєте, що співмешканці пізно прокидаються, то чому б не виділити час на ранковий секс?  А щоб вас не застукали у піковий момент, то краще домовтесь та спитайте, коли ваші співмешканці повернуться додому. Але не обов’язково всім розповідати, що ви хочете зайнятись сексом.

Почніть з малого.

Щоб урізноманітнити своє сексуальне життя, не обов’язково одразу купувати секс-іграшки. Якщо у вас ніколи не було лубриканту – почніть з нього. Лубрикант допомагає отримати більше задоволення, захищає слизову і дає комфортні відчуття.

Ще можна використовувати засоби для прелюдії, наприклад, масажні свічки. Це теж підігріє сексуальний потяг один до одного. Секс на карантині стане незабутнім, навіть якщо ви будете використовувати звичайні речі. Це може бути краватка, якою ви зав’яжете очі партнеру чи лопатка, якою можна шльопнути.

Дражніть одне одного.

Якщо ви знаєте, що ввечері буде секс, можна цілий день підігрівати цей запал. Ходіть цілий день без білизни, але у звичайному одязі, щоб у будь-який момент партнер міг підійти і побачити це. Або ж під звичайну піжаму одягніть сексуальну білизну. Це не буде помітно іншим людям, які живуть з вами і тим самим, буде підігрівати інтерес партнера.

Рольові ігри.

Рольова гра – це не завжди костюм, а й словесні розваги. Наприклад, ваш партнер не прибрав чашку зі столу, а ви, замість того, щоб докоряти, пожартуйте, що ви поліцейська і зараз його заарештуєте. Головне – тримайтесь до кінця. В рольових іграх не так важливий одяг, як дограти роль. А плюс до цього, спробуйте звичайний секс, але у незвичайних місяцях – кухня, ванна чи підвіконня.

Настільні ігри – хороша ідея для сексу.

Зараз на ринку секс товарів є безліч настільних ігор, які допоможуть парам урізноманітнити своє інтимне життя. Є ігри, завдяки яким можна дізнатись про партнерів щось нове. Ігри допомагають поговорити, з’ясувати, чому ви соромитесь перейти за межі та зняти певні табу.

101 секс-крейзі ідея для карантину! В попередніх постах ми вже публікували кілька, якщо ви раптом пропустили -…

Geplaatst door LOVESPACE op Zaterdag 18 april 2020

Вишенька на торті – секс-іграшки

Перед тим, як купувати секс-іграшку – домовтесь з партнером і зрозумійте, що хоче він і що хочете ви. Якщо ваш партнер більш консервативних поглядів, то потрібно йому пояснити, що це чудовий варіант урізноманітнити сексуальне життя і аж ніяк не заміна його. Є така методика: “мій друг Джон”. Вона полягає в тому, що в діалозі з людиною ви розказуєте щось, що було не з вами, а друзями чи знайомими. Не кажіть напряму: я хочу спробувати фалоімітатор. А скажіть: я прочитала, що якщо жінки використовують фалоімітатор, то менше страждають від клімаксу. Це науковий факт.

Як обрати секс-іграшку? Для початку, виберіть хороший магазин, у якому будете впевнені. Звертайте увагу на матеріал – він повинен бути безпечний (силікон, медичний силікон, скло, шкіра). Звертайте увагу саме на водонепроникні іграшки, бо часто ванна – єдине місце, де нас ніхто не потурбує.

Які бувають секс-іграшки?

 • Вібратори – це будь-яка секс-іграшка з одним вібромотором або кількома. Це найпоширеніший різновид секс-іграшок. Серед вібраторів можна приглянути віброкулі, вібратори-кролики, віброяйця, різноманітні масажери тіла. Коштують, в середньому, 2 тис. гривень.
 • Вакуумні кліторні стимулятори. Такі іграшки схожі за відчуттям на оральний секс. Ціна – від 1000 гривень.
 • Пульсатори. Це іграшки фалічної форми, які завдяки механізму ходять вперед-назад. Коштують, в середньому, 1500 гривень.
 • Анальні іграшки (анальні пробки, вібратори). Ціна – від 500 гривень.
 • Мастурбатори. Вони бувають більш реалістичні і менш реалістичні. Ціна – від 200 гривень.
 • Фалоімітатори. Це іграшки довгастої фалічної форми різного ступеня реалістичності. Коштують – від 100 гривень.

Важливо! Обирайте таку іграшку, який би тип стимуляції ви б хотіли отримати. Подивіться зі своїм партнером сторінки секс-шопу і виберіть те, що сподобається вам обом. Не переходьте одразу до стимуляцій – роздивіться іграшку, спробуйте на руці чи шиї, а вже потім на геніталіях. Пам’ятайте про гігієну. Секс-іграшку потрібно помити, обробити безспиртовим антисептиком.

Віртуальний секс

Якщо під час ізоляції ви опинились з вашим партнером на відстані одне від одного, то сексом на карантині можна займатись і віртуально. Адже секс – це будь-яка взаємодія між двома людьми, яка містить компонент сексуального бажання.

Віртуальний секс повинен бути таким же, як і реальний: безпечний і за згодою. Навіть якщо це ваш перевірений партнер, то подбайте про безпечний майданчик для сексу. Краще обирати той месенджер, який не зберігає повідомлення на сервері. Якщо ви займаєтесь віртуальним сексом з малознайомою людиною, то подбайте про власну інформаційну безпеку. На фото чи відео не має бути видно вашого обличчя, татуювань (якщо є) і предметів декору, які теж можна легко впізнати. Завжди краще подбати про такі речі, щоб не стати жертвою порнопомсти.

Читайте також: 50 відтінків БДСМ, або де шукати українських виробників інтимних товарів

Якщо ви все-таки наважились зайнятись віртуальним сексом, ось вам кілька ідей:

Діалог – завжди хороша ідея.

Як ми вже казали, карантин – унікальний шанс нарешті почати діалог зі своїм партнером чи партнеркою і зрозуміти, що нам подобається, а що – ні. Якщо ми не розповідаємо про бажання одне одному, а тільки намагаємося якось натякнути, це не спрацює. Є класна гра, коли ви пишете на папері список з трьох колонок: на що я згоден, на що можу погодитись, на що я категорично не згоден. Попросіть свого партнера зробити те саме. Потім обміняйтесь і подивіться, що могли б спробувати зараз, а що вже після карантину. Ніщо так не зближує, як планування сексу після карантину. Ця гра підійде як для віртуального сексу, так і для звичайного.

Але, якщо вам не комфортно займатись віртуальним сексом – не силуйте себе. Бо так ні ви, ні ваш партнер не отримає задоволення. Краще розберіться з тим, що вас стримує. 

Секс по телефону.

Здається, що це найпримітивніша ідея. Але якщо ви ніколи не пробували цього робити – настав час. Ви можете листуватись зі своїм партнером, надписати пікантні повідомлення чи фотографії, або просто говорити говорити, бо відсутність зображення активізує фантазію.

Можна влаштувати відеоконференцію, одягнути сексуальну білизну і коментувати всі ваші рухи. Такий секс на карантині запам’ятається надовго.

Спробуйте парні секс-іграшки.

Іграшки, якими можна керувати за допомогою додатку – це вже давно світовий тренд. А під час карантину такий варіант є неабиякий актуальний. Зараз є багато іграшок, які синхронізуються між собою – якщо ви рухаєте вібратором, то так само буде рухатись і мастурбатор чоловіка. У додатку є функція зберегти вібрації, які вам сподобалися найбільше, а потім їх вмикати. Є іграшки, де ви просто даєте дозвіл на їх керування. Тобто партнер на відстані керуватиме вашим задоволенням.

Грайте в ігри.

Тут мова йде не тільки про рольові ігри (які, до речі, теж можна спробувати на відстані), а про різні настілки, які чудово підійдуть для віртуального сексу. Є настільні ігри з різними завданнями і запитаннями, завдяки яким можна більше дізнатись про сексуальні бажання свого партнера і виконувати еротичні завдання перед камерою.

01.05.2020

Суспільство

У Києві на Осокорках будують нову поліклініку (ФОТО)

Опубліковано

У Києві до кінця 2020 року планується завершити зведення основної будівлі нового медзакладу на вулиці Бориса Гмирі.

Про це повідомили у фесбуці Дарницької РДА.

Відомо, що у новому медичному закладі розміститься кілька амбулаторій сімейної медицини.

Читайте такожТелемедицина – це не Кашпіровський. Як українці консультуються з лікарями через додаток

До кінця 2020 року планується завершити зведення основної будівлі та приєднання до міських мереж:

 • електропостачання,
 • теплопостачання,
 • водопостачання.

Роботи із внутрішнього оздоблення виконуватимуться наступного року. Орієнтовний термін завершення робіт – грудень 2021 року.

Читайте такожМедреформа на Черкащині: як юрист відкрив приватний медцентр, який не бере коштів з пацієнтів

Нагадаємо, в Україні відкриють 40 амбулаторій первинної медичної допомоги.

Як ми повідомляли раніше, амбулаторіям Вінниччини передали 40 нових автомобілів Renault Duster.

Усі фото: facebook.com/darn.kievcity.gov.ua.

Читати далі

Суспільство

Стартував конкурс проєктів регіонального розвитку

Опубліковано

В Україні розпочинається конкурсний відбір проєктів регіонального розвитку, що фінансуватимуться за кошти Євросоюзу.

Про це пише Гурт.

Зазначається, що дедлайн подачі заявок – 20 жовтня 2020 року.

Відомо, що конкурс оголошує Міністерство розвитку громад та територій України.

Як взяти участь?

Для участі заявник проєкту (центральний або місцевий орган виконавчої влади; органи місцевого самоврядування, агенції регіонального розвитку) подає через онлайн-платформу документи:

 • заявку на участь,
 • інформаційну картку проекту,
 • опис проекту.

Документи мають бути оформлені відповідно до вимог, визначених наказом Мінрегіону від 18.05.2017 № 120.

Читайте такожЕкспартнер Uber завойовує ринок таксі: історія Cab про жінок за кермом та водіїв-«бомбіл»

Документи на участь у конкурсному відборі подаються суто в електронному вигляді через онлайн-платформу до 17 год. 20 жовтня 2020 року включно.

Телефон для довідок: (044) 207-17-21.

Електронні адреси: bondar@minregion.gov.ua, budykoo@minregion.gov.ua.

Читайте також“В інтернаті мені забороняли вступати до вишу – і я втекла”. Як біглянці з ДНР вдалось отримати вищу освіту та престижну роботу в “Кока-Кола”

Нагадаємо, відкрився конкурс міні-грантів для союзників ЛГБТ+.

Як ми повідомляли раніше, в Україні шукають винахідників та екологічно дружні стартапи.

Головне фото: delo.ua.

Читати далі

Суспільство

На Дніпропетровщині для атовців придбають 19 квартир

Опубліковано

На купівлю квартир для 19 родин АТОвців з Дніпропетровщини цього року виділили 24,3 млн грн з державного бюджету. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко. 

“Дбаємо про бійців АТО/ООС з Дніпропетровщини – організовуємо реабілітацію, культурні заходи, підтримуємо їхні спортивні захоплення. Один з основних напрямків роботи – забезпечення родин військових житлом”, – розповів Олександр Бондаренко.  Цьогоріч тут запустили обласну програму – передбачили в бюджеті фінансування на квартири для близько 70 родин. Ще 19 сімей зможуть придбати житло державним коштом. Оселі вони обиратимуть самі у будь-якому населеному пункті України. 

Читайте також: На Львівщині ветерани АТО відкрили будівельну праву і зводять котеджі

Держава виділила фінансування на квартири для сімей загиблих військових, АТОвців з І та ІІ групами інвалідності, бійців-переселенців, які мають ІІІ групу інвалідності.

За цією програмою три сім’ї вже придбали житло: квартири у Дніпрі та Новомосковську та будинок в Іларіонівській ОТГ. Ще 16 мають визначитися з покупкою протягом року.

Фото: tv4.te.ua

Читати далі

Суспільство

У Києві почали приймати на переробку бутлі з-під води і компакт-диски

Опубліковано

Організація “Україна без сміття” почала приймати на переробку полікарбонат. Тепер на сортувальну станцію в Києві можна приносити вироби з маркуванням “PC”, пише БЖ.

Що можна здавати

 • бутлі з-під води (з маркуванням “PC-7” можна просто віддавати консультантам, а вироби з позначенням “PET-1” потрібно кидати в відповідну ємність для пляшок);
 • компакт-диски без чохлів і коробок (для них буде спеціальний контейнер);
 • пластикові коробки для CD-дисків з маркуванням “PP” або “PS” (перші можна кинути на переробку у відповідній мішок, а інші підлягають тільки високотемпературному спалюванню).

Читайте також: Забиваємо баки: як на Донеччині активісти навчають людей сортувати сміття і заробляти на цьому

Адреса: вулиця Саперно-Слобідська 25/4.

Що далі?

Всю зібрану сировину компанія-переробник буде подрібнювати, для подальшого використання у виробництві різних предметів. 

Читайте також: У Києві запускають безкоштовний сервіс сортування відходів

Наприклад, з полікарбонату роблять окуляри, шоломи, медичне обладнання, запчастини до автомобілів та інше.

Додамо, що в січні 2020 року «Україна без сміття» почала приймати на переробку новий вид пластику – поліпропілен (РР, код маркування 5).Тому можна здати на переробку поліпропіленові кришечки, пляшки з-під хімії та інший щільний поліпропілен.

Фото: facebook.com/NowasteUkraine

Читати далі

Тренди

ДОПОМОГА
ШоТам

Підтримай наш проєкт, щоб ми могли надихати ще більше українців змінювати країну.