Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами
Секс на карантині Секс на карантині

Суспільство

Секс на карантині: як урізноманітнити своє інтимне життя (18+)

Опубліковано

Йшов якийсь там день карантину. Секс на карантині не повинен стояти на паузі. Але багато пар, які на ізоляції порізно, вже відчули, що таке сексуальний голод. А ті, хто залишились вдвох вже могли наскучити одне одному, хоча жарти про бебібум в кінці 2020 року ніхто не відміняв. У будь-якому випадку, у сексуальне життя потрібно вносити різноманітні барви. Бо ізоляція  з партнером 24/7 в закритій квартирі може погано вплинути на стосунки. Що там в Китаї з розлученнями?

Ми поспілкувались з сексологом Сергієм Нежильським та директоркою простору секс-товарів та секс-знань LOVESPACE Олександрою Саюк і дізнались, як урізноманітнити секс на карантині та що робити, якщо партнера поруч немає.

Секс vs карантин

Зазвичай, в нашому житті було багато контактів, які розбавляли наші будні і допомагали знаходити час для себе. Тому, коли ми  повертались до свого партнера, то встигали засумувати і накопичити інформацію, якою хочеться поділитись. А зараз, коли зачинені разом і постійно бачимо одне одного в піжамах чи розтягнутих дідових трусах, то можна втратити сексуальний запал. Тому тут потрібно перейти до ігрових моментів, які допоможуть урізноманітнити секс на карантині.

Як урізноманітнити сексуальне життя

Розмовляйте зі своїм партнером.

Крім негативних сторін, карантин дав нам час проаналізувати своє сексуальне життя. Перед тим, як вносити якесь різноманіття, поговоріть про те, що вам подобається в сексі, а що ні. Проблема в тому, що ми всі звикли до конкретного сценарію у ліжку. Убогість цих сценаріїв впливає на заняття сексом. Тому потрібно обговорити з партнером деталі нового перфомансу.

Залучайте всі канали комунікації.

У нас є три канали отримання інформації – аудіальний, візуальний і кінетичний. Під час заняття сексом люди не звертають увагу на те, який канал активізуються. Тому, потрібно експериментувати. Наприклад, увімкнути візуальний канал і зайнятись сексом з іншим освітленням. Крім цього, більшість займаються сексом у тиші і позбавляють себе 90% задоволення. Тому ви можете розмовляти під час сексу, говорити різні фразочки, тим самим, увімкнувши аудіальний контакт. Стосовно третього каналу –  спробуйте зав’язати очі партнеру і спробувати сексуальні ласки.

Майте розпорядок.

Ні, це зовсім не означає, що у вас повинен бути секс суворо о 21:00. Якщо пара постійно перебуває разом в одній квартирі, то важливо розділити час, який ви проводите самостійно і разом. Бо коли не налагоджений розпорядок, то на секс на карантині може просто не бути часу. Багато хто віддалено працює ще більше, ніж до карантину.

Читайте також: БДСМ для чайників та сексуальна освіта: історія секс-шопу Lovespace (16+)

Крім того, якщо крім вас у квартирі є ще інші люди, то вивчіть їх розпорядок і автоматично налаштуйте свій графік. Наприклад, ви знаєте, що співмешканці пізно прокидаються, то чому б не виділити час на ранковий секс?  А щоб вас не застукали у піковий момент, то краще домовтесь та спитайте, коли ваші співмешканці повернуться додому. Але не обов’язково всім розповідати, що ви хочете зайнятись сексом.

Почніть з малого.

Щоб урізноманітнити своє сексуальне життя, не обов’язково одразу купувати секс-іграшки. Якщо у вас ніколи не було лубриканту – почніть з нього. Лубрикант допомагає отримати більше задоволення, захищає слизову і дає комфортні відчуття.

Ще можна використовувати засоби для прелюдії, наприклад, масажні свічки. Це теж підігріє сексуальний потяг один до одного. Секс на карантині стане незабутнім, навіть якщо ви будете використовувати звичайні речі. Це може бути краватка, якою ви зав’яжете очі партнеру чи лопатка, якою можна шльопнути.

Дражніть одне одного.

Якщо ви знаєте, що ввечері буде секс, можна цілий день підігрівати цей запал. Ходіть цілий день без білизни, але у звичайному одязі, щоб у будь-який момент партнер міг підійти і побачити це. Або ж під звичайну піжаму одягніть сексуальну білизну. Це не буде помітно іншим людям, які живуть з вами і тим самим, буде підігрівати інтерес партнера.

Рольові ігри.

Рольова гра – це не завжди костюм, а й словесні розваги. Наприклад, ваш партнер не прибрав чашку зі столу, а ви, замість того, щоб докоряти, пожартуйте, що ви поліцейська і зараз його заарештуєте. Головне – тримайтесь до кінця. В рольових іграх не так важливий одяг, як дограти роль. А плюс до цього, спробуйте звичайний секс, але у незвичайних місяцях – кухня, ванна чи підвіконня.

Настільні ігри – хороша ідея для сексу.

Зараз на ринку секс товарів є безліч настільних ігор, які допоможуть парам урізноманітнити своє інтимне життя. Є ігри, завдяки яким можна дізнатись про партнерів щось нове. Ігри допомагають поговорити, з’ясувати, чому ви соромитесь перейти за межі та зняти певні табу.

https://www.facebook.com/1lovespace/photos/a.885448708201440/2905370442875913/?type=3&theater

Вишенька на торті – секс-іграшки

Перед тим, як купувати секс-іграшку – домовтесь з партнером і зрозумійте, що хоче він і що хочете ви. Якщо ваш партнер більш консервативних поглядів, то потрібно йому пояснити, що це чудовий варіант урізноманітнити сексуальне життя і аж ніяк не заміна його. Є така методика: “мій друг Джон”. Вона полягає в тому, що в діалозі з людиною ви розказуєте щось, що було не з вами, а друзями чи знайомими. Не кажіть напряму: я хочу спробувати фалоімітатор. А скажіть: я прочитала, що якщо жінки використовують фалоімітатор, то менше страждають від клімаксу. Це науковий факт.

Як обрати секс-іграшку? Для початку, виберіть хороший магазин, у якому будете впевнені. Звертайте увагу на матеріал – він повинен бути безпечний (силікон, медичний силікон, скло, шкіра). Звертайте увагу саме на водонепроникні іграшки, бо часто ванна – єдине місце, де нас ніхто не потурбує.

Які бувають секс-іграшки?

  • Вібратори – це будь-яка секс-іграшка з одним вібромотором або кількома. Це найпоширеніший різновид секс-іграшок. Серед вібраторів можна приглянути віброкулі, вібратори-кролики, віброяйця, різноманітні масажери тіла. Коштують, в середньому, 2 тис. гривень.
  • Вакуумні кліторні стимулятори. Такі іграшки схожі за відчуттям на оральний секс. Ціна – від 1000 гривень.
  • Пульсатори. Це іграшки фалічної форми, які завдяки механізму ходять вперед-назад. Коштують, в середньому, 1500 гривень.
  • Анальні іграшки (анальні пробки, вібратори). Ціна – від 500 гривень.
  • Мастурбатори. Вони бувають більш реалістичні і менш реалістичні. Ціна – від 200 гривень.
  • Фалоімітатори. Це іграшки довгастої фалічної форми різного ступеня реалістичності. Коштують – від 100 гривень.

Важливо! Обирайте таку іграшку, який би тип стимуляції ви б хотіли отримати. Подивіться зі своїм партнером сторінки секс-шопу і виберіть те, що сподобається вам обом. Не переходьте одразу до стимуляцій – роздивіться іграшку, спробуйте на руці чи шиї, а вже потім на геніталіях. Пам’ятайте про гігієну. Секс-іграшку потрібно помити, обробити безспиртовим антисептиком.

Віртуальний секс

Якщо під час ізоляції ви опинились з вашим партнером на відстані одне від одного, то сексом на карантині можна займатись і віртуально. Адже секс – це будь-яка взаємодія між двома людьми, яка містить компонент сексуального бажання.

Віртуальний секс повинен бути таким же, як і реальний: безпечний і за згодою. Навіть якщо це ваш перевірений партнер, то подбайте про безпечний майданчик для сексу. Краще обирати той месенджер, який не зберігає повідомлення на сервері. Якщо ви займаєтесь віртуальним сексом з малознайомою людиною, то подбайте про власну інформаційну безпеку. На фото чи відео не має бути видно вашого обличчя, татуювань (якщо є) і предметів декору, які теж можна легко впізнати. Завжди краще подбати про такі речі, щоб не стати жертвою порнопомсти.

Читайте також: 50 відтінків БДСМ, або де шукати українських виробників інтимних товарів

Якщо ви все-таки наважились зайнятись віртуальним сексом, ось вам кілька ідей:

Діалог – завжди хороша ідея.

Як ми вже казали, карантин – унікальний шанс нарешті почати діалог зі своїм партнером чи партнеркою і зрозуміти, що нам подобається, а що – ні. Якщо ми не розповідаємо про бажання одне одному, а тільки намагаємося якось натякнути, це не спрацює. Є класна гра, коли ви пишете на папері список з трьох колонок: на що я згоден, на що можу погодитись, на що я категорично не згоден. Попросіть свого партнера зробити те саме. Потім обміняйтесь і подивіться, що могли б спробувати зараз, а що вже після карантину. Ніщо так не зближує, як планування сексу після карантину. Ця гра підійде як для віртуального сексу, так і для звичайного.

Але, якщо вам не комфортно займатись віртуальним сексом – не силуйте себе. Бо так ні ви, ні ваш партнер не отримає задоволення. Краще розберіться з тим, що вас стримує. 

Секс по телефону.

Здається, що це найпримітивніша ідея. Але якщо ви ніколи не пробували цього робити – настав час. Ви можете листуватись зі своїм партнером, надписати пікантні повідомлення чи фотографії, або просто говорити говорити, бо відсутність зображення активізує фантазію.

Можна влаштувати відеоконференцію, одягнути сексуальну білизну і коментувати всі ваші рухи. Такий секс на карантині запам’ятається надовго.

Спробуйте парні секс-іграшки.

Іграшки, якими можна керувати за допомогою додатку – це вже давно світовий тренд. А під час карантину такий варіант є неабиякий актуальний. Зараз є багато іграшок, які синхронізуються між собою – якщо ви рухаєте вібратором, то так само буде рухатись і мастурбатор чоловіка. У додатку є функція зберегти вібрації, які вам сподобалися найбільше, а потім їх вмикати. Є іграшки, де ви просто даєте дозвіл на їх керування. Тобто партнер на відстані керуватиме вашим задоволенням.

Грайте в ігри.

Тут мова йде не тільки про рольові ігри (які, до речі, теж можна спробувати на відстані), а про різні настілки, які чудово підійдуть для віртуального сексу. Є настільні ігри з різними завданнями і запитаннями, завдяки яким можна більше дізнатись про сексуальні бажання свого партнера і виконувати еротичні завдання перед камерою.

Суспільство

Відремонтували міст на виїзді з Харкова (ФОТО)

Опубліковано

Дорожники завершили ремонт мосту на дорозі М-20 «Харків – Щербаківка».

Про це повідомили у на фейсбук-сторінці Укравтодору.

Йдеться про міст протяжністю 61,7 м, розташований поблизу «Фельдман-Екопарку».

Шляхопровід звели 1968-го року і з того часу він капітально не ремонтувався.

Читайте такожНатуральний лимонад у вас вдома. П’ять українських виробників та рецепти для приготування

Читайте також5 найдавніших козацьких храмів України, де й досі зберігся дух Запорізької Січі

Що було зроблено?

  • демонтаж мостового полотна;
  • заміна мостового полотна з влаштуванням монолітної накладної плити та гідроізоляції;
  • влаштуванням двох шарів асфальтобетонного покриття;
  • виконано ремонт опор та прогонових будов та замінено підферменники.

Також було встановлено нове перильне та бар’єрне огородження, влаштовано водовідведення, нанесена розмітка.

Ремонт виконувала підрядна організація – ТОВ «МОСТСТРОЙКОМ».

Нагадаємо, на Миколаївщині почали ремонтувати 46-річний міст.

Також на Тернопільщині відкрили рух відбудованим мостом через річку Сирет.

Як ми повідомляли раніше, у Дніпрі на Монастирський острів побудують міст-бульвар.

Усі фото: facebook.com/Ukravtodor.Gov.Ua.

Читати далі

Суспільство

У школах Хмельниччини встановили перші бокси з переробки пластику «Япомога»

Опубліковано

У Волочиській громаді на Хмельниччині у трьох місцевих школах встановили перші «Япомогабокси» для переробки пластику.

Про це повідомили у пресслужбі Хмельницької обласної ради.

Зазначається, що еко-бокси встановили у навчально-виховному комплексі та загальноосвітніх школах №1 і №5.

«Ці інноваційні автомати перетворюють відходи на благодійність. Вони придбані без жодних затрат бюджетних коштів, виключно за фінансування благодійного фонду МИ ПОРУЧ», – йдеться у повідомленні.

Як працюють?

Відомо, що «Япомогабокси» були встановлені у восьми школах Києва торік. Принцип дії простий. Викидаючи пластикову пляшку, люди самі зможуть вирішити, куди відправити віртуальні накопичені кошти.

Читайте також: «Біжуча борода»: активіст подолав 225 км із Дніпра до Харкова заради екопростору

Відповідно, сміття буде не просто давати корм для тварин, але й робити багато чого корисного. Наприклад, у Волочиську віртуальні кошти можна буде перерахувати для будівництва притулку для тварин, або на допомогу місцевому центру соціальної реабілітації дітей.

Запровадження проєкту на території області здійснюється з метою екологічного виховання молодого покоління.

У школах, де реалізується пілотний проект, з числа учнів 6-8 класів сформовані екологічні патрулі, які стежитимуть за сортуванням сміття у закладі.

Читайте такожЯк «Мануфактура ГаражКрафт» рятує Донбас від пластику? (ВІДЕО)

Ідею допомогти бездомним тваринам і врятувати екологію діти підхоплюють з особливою радістю та ентузіазмом.

Як приклад успішного результату, за менш ніж рік реалізації проєкту у київських школах утилізовано понад 10 тонн пластику та зібрано кошти на корм більш як тисячі тварин. Окрім того, надано допомогу літнім людям.

Нагадаємо, Львівська компанія виграла ґрант ЄБРР на кліматичні інновації.

Як ми повідомляли раніше, у столиці відкрили бронзову мініскульптуру «Київська гривня».

Усі фото: km-oblrada.gov.ua.

Читати далі

Суспільство

Українець став переможцем конкурсу ЄС для молодих науковців

Опубліковано

Українець Ілля Наливайко став одним із переможців конкурсу Європейського Союзу для молодих вчених.

Про це пише Європейська правда з посиланням на сайт Єврокомісії.

Зазначається, що Єврокомісія оголосила переможців 32-го Конкурсу молодих вчених ЄС, а головні призи отримали шість проєктів з України, Болгарії, Німеччини, Ірландії, Іспанії та Туреччини.

Переможці отримають 7000 євро за кожен свій проєкт у галузі науки, техніки, техніки та математики (STEM), а також суспільних наук.

Ілля Наливайко отримав премію за роботу у сфері математики за “дослідження властивостей можливих контрприкладів до гіпотези Сеймура про друге сусідство”.

Читайте також: Бізнес на закрутках, або як підкорити діаспору консервованим борщем

Серед багатьох тем досліджень були квантові обчислення, інноваційні сонячні батареї та статистичне дослідження гендерних стереотипів у дітей 5-7 років.

Другу та третю премії отримали проєкти з Болгарії, Чехії, Ірландії, Італії, Польщі, Словаччини, Швейцарії, Туреччини, Білорусі та Канади.

Про конкурс

Конкурс ЄС для молодих вчених був започаткований Європейською комісією у 1989 році для сприяння співробітництву між талановитими молодими людьми з різних країн, а також щоб відкрити для них можливість працювати під проводом провідних дослідницьких установ та вчених Європи.

Нагадаємо, українські школярі здобули 11 нагород на міжнародному конкурсі в Малайзії.

Як ми повідомляли раніше, українські науковці долучилися до міжнародного відкриття фундаментальних частинок.

Головне фото: vdalo.info.

Читати далі