Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

50 відтінків БДСМ, або де шукати українських виробників інтимних товарів

Опубліковано

Якщо після перегляду стрічки “50 відтінків” хотілось відчути себе на місці головних героїв – то вам саме сюди. БДСМ-аксесуари вже давно поширені в Україні в інтернеті та сексшопах. БДСМ розглядають як різноманіття за дверима спальні, а деякі бояться про це говорити. Тож ми підготували для вас підбірку шести українських виробників шкіряних аксесуарів, як підійдуть як і для повсякденного, так і для інтимного життя. 

Oblepikha

Український Oblepikha на ринку ще 2014 року. Тоді він був один з найперших виробників БДСМ-аксесуарів. Бренд спеціалізується на двох основних напрямках. Casual – це речі для повсякденних образів, які підійдуть для тих, хто любить додати до суконь чи сорочок родзинку у вигляді портупеї. Виглядає стильно і водночас сексуально. А другий напрямок підійде саме для любителів БДСМ, фетиш-тематики та аксесуарів інтимного характеру. Для пікантних ночей у Oblepikha можна придбати портупеї, наручники, чокери, широкі пояси, маски зайчиків та кішечок, шкіряні корсети, а також прикраси ручної роботи.

До речі, у Oblepikha є ще підбренд Ave, під яким виготовляють речі тільки еротичного характеру з преміальної італійської шкіри.

Вироби українського бренду популярні у Європі та Америці. Серед клієнтів є також і чоловіки, які купують портупеї та підтяжки. До речі, тут можна замовити і індивідуальний пошив по власному ескізу.

Де купити: Фейсбук

Ціни: найдешевший товар – чокери (150-450 гривень), а найдорожчий – корсети (3500 гривень)

Oksana Averina Accessories

Особливий бренд для сміливих дівчат – це про Оksana Averina Accessories. Цей бренд вже п’ять років займається виробництвом яскравих, епатажних. а головне – сексуальних аксесуарів. Тут можна знайти будь-який виріб на свій смак: чи то брутальна портупея, бандаж з грубої шкіри, чи то прикраси з оксамиту та кришталю. І це далеко не весь асортимент: гартери, бра, нашийники, маски, ліфи та багато іншого. 

Засновниця Оксана Аверіна впевнена, що її вироби зроблять сексуальне життя будь-якої пари цікавим та насиченим.

Всі аксесуари бренду створюються з італійської шкіри високої якості. Більшість виробів йде на експорт. Засновниця навіть відкрила представництво у Берліні, щоб зекономити на доставці. А нещодавно у Мілані моделі дефілювали на подіумі у виробах бренду Oksana Averina Accessories.

Де купити: сайт

Ціни: маски – 1200 гривень, наручники – 800 гривень.

Lovespace

Історію цього унікального сексшопу ми вже вам розповідали, а от чи звернули ви увагу, що крім якісних товарів від українських та іноземних брендів, в асортименті Lovespace є БДСМ-аксесуари власного виробництва. 

Бренд відмовився від китайського непотребу та зараз продає якісні вироби. Тут можна знайти маски, наручники, різноманітні види батогів, нашийники, кляпи та багато інших пікантних товарів. Крім того, у сексшопі є особлива кімната, де розповідають як отримувати задоволення від болю. Тут представлені якісні БДСМ-девайси з натуральної шкіри та ще й українського виробництва.  А ще проводять тематичні дні народження та дівич-вечори. То може замість посиденьок в кафе зайнятись чимось цікавішим?

Де купити: сайт

Ціни: в середньому 800 гривень

ANOESES

Пікантні фото на Інстаграм-сторінці бренду ANOESES не залишать байдужим нікого. Після їх перегляду точно захочеться щось прикупити з асортименту аксесуарів, які стануть у пригоді в еротичних іграх. А тут їх вдосталь –   наручники, кайдани для ніг, пов’язки на ремені, пояси для бондажа, нашийники та повідки, маски на очі, різні портупеї та багато іншого.

Для виготовлення аксесуарів використовують італійську шкіру, а для фурнітури – нікельовані метали. Щоб шкіра не натирала, краї виробів обробляються, шліфуються і покриваються спеціальним лаком.

“Ми хочемо, щоб ви відчували себе сексуально в наших аксесуарах та нижній білизні. Ми виробляємо їх, щоб ви могли уважно прислухатись до своєї тяги та пристрасті”, – кажуть у ANOESES

Де купити: сайт

Ціни: в середньому – 3000 грн. 

Moy Sladkiy Fetish

Засновниця бренду Алла Масленнікова створює шкіряні вироби ручної роботи вже кілька років. Серед асортименту тут можна вибрати цікаві шкіряні ліфи, пояси, портупеї, маски, чокери та багато інших аксесуарів, які урізноманітнять сексульне життя. Також можна пошити ексклюзивні вироби на замовлення. 

Якщо ви звикли бачити БДСМ-аксесуари у чорних та червоних кольорах, то бренд виготовляє  маски у білому, лавандовому, або рожевому кольорах. 

“Moy Sladkiy Fetish – це не просто опис БДСМ для дівчат, які передивились “50 відтінків сірого”. Це про тих і для тих, хто не боїться змінюватись. Дівчина в стилі “Moy Sladkiy Fetish” не соромиться примірювати різні маски, грати різні ролі, провокувати себе саму та відкриватись з нової сторони  для свого чоловіка”, – кажуть у Moy Sladkiy Fetish. 

Де купити: Інстаграм

Ціни: маска кішки – 1400 грн, пояс – 4500 грн

Wolfsnaht

Засновником бренду шкіряних аксесуарів Wolfsnaht є Григорій Чужа. Так-так, БДСМ-аксесуари виготовляє чоловік!

“Вовк, який ниткою залишає слід” – саме так з німецької перекладається назва бренду. Вона влучно передає особливості характеру засновника та описує таїнство процесу створення кожної речі, що виробляються виключно вручну. Wolfsnaht – це бренд з чоловічим характером.Наші речі прикрашають, дарують задоволення та створюють специфічний настрій, що розкриває та підкреслює індивідуальність їх власників”, – кажуть у Wolfsnaht. 

Тут можна купити наручники, нашийники, маски, підтяжки, портупеї, чокери. А якщо ви не любитель БДСМ-аксесуарів, то у бренду є  гаманці, сумки та чохли для окулярів зі шкіри ручної роботи. 

Де купити: сайт

Ціни: портупея – 800 гривень, чокери – 500 гривень.

Суспільство

Оголошені переможці премії Jager Music Awards 2024

Опубліковано

Музична премія Jager Music Awards повернулася на початку 2024 року після двох років перерви, вперше з початку повномасштабного вторгнення й оголосила своїх цьогорічних лауреатів.

Про це повідомляється в прямій трансляції премії на YouTube.

фото: ANDRII BARMALII . Суспільне Культура/Юлія Ткачук

Переможці премії

Лауреатами 2024 року стали:

  • “Артист року” – OTOY;
  • “Трек року” – Стасік, “Герої вмирають”;
  • “Відео року” – ANDRII BARMALII, “Я нормально”;
  • “Колаба року” – NAZVA, альбом “ГУРМА”;
  • “Явище року” – Василь Байдак, креативні музичні збори;
  • “Лейбл року” – КONTRABASS PROMO;
  • “Журналіст року” – Олексій Бондаренко, головний редактор та засновник медіа “Лірум”;
  • “Майданчик року” – !FESTREPUBLIC;
  • YOUNG BLOOD:
    People’s Choice – OKAZIA, YAD BAND, ANGELA VERÁ;
    Jägermeister Choice – ALEZJAZZ, RENIE CARES, A04F feat. JorDee;
    Jury’s Choice: SOPHIÈME, YARIMA, Drum&Tuba Band;
фото: Юля Юріна на Jager Music Awards. Суспільне Культура/Юлія Ткачук
  • “Майстерність: сучасні пісні” – ANTON KRAMER, “Знаєш, як болить” (LAMA);
  • “Майстерність: народні пісні” – “Щука-Риба”, BUNHT, YEVHEN PUHACHOV, “То не ластовка”.

Читати також: “Doc Kyiv Fest”: в Україні стартував фестиваль документального кіно

До шортліста номінації YOUNG BLOOD потрапило одразу 56 молодих виконавців, які гучно заявили про себе цьогоріч.

Медіа “Ти.Київ” окремо нагородило ANGELA VERÁ — вони отримали інтерв’ю у виданні.

Фото: Гурт NAZVA “Колаба року” за альбом “ГУРМА”. Суспільне Культура/Юлія Ткачук

Про премію

Jager Music Awards — перша премія української незалежної музики, яка підтримує представників альтернативної сцени з 2018 року. У 2023 році вона не проводилася, замість цього у рамках ініціативи #SupportUkrainianCreators організатори підтримали 56 українських артистів і креативників мінігрантами на загальну суму 840 000 гривень.

Нагадаємо, що у Мілані відкрили читальну залу в памʼять про Вікторію Амеліну.

Фото: Jager Music Awards

Читати далі

Суспільство

“Doc Kyiv Fest”: в Україні стартував фестиваль документального кіно

Опубліковано

В четвер 28 березня в залі “Планета кіно” в Києві відбулася церемонія відкриття триденного фестивалю документального кіно Doc Kyiv Fest. Участь у конкурсі взяли шість українських документальних стрічок.

Про це повідомляє фестиваль на своїй сторінці в Facebook.

Фестивальний конкурс

В перший день анонсували цьогорічних конкурсантів – ними стали шість документальних стрічок українських режисерів та режисерок:

  • “Коли закінчиться зима 2022?”, режисерка Ганна Трофімова;
  • “Лінії”, режисерка Ганна Трофімова;
  • “Мій тато — дослідник блискавок”, режисерка Ірина Шостка;
  • “Фортеця Маріуполь. Саймон”, режисерка Юлія Гонтарук;
  • “Домівка на спині”, режисер Володимир Бакум;
  • “Одеса уві сні”, режисер Кирило Наумко.

Вирішувати, який із фільмів стане переможцем, буде міжнародне журі, до якого ввійшли українська продюсерка Ольга Бесхмельниціна, ізраїльський режисер Ітай Енгель та німецький продюсер Ерік Холланд. Окрім міжнародного журі оцінювати фільми буде журі Спілки кінокритиків України.

Читати також: Дві подруги в розкішних вишиванках. Як виглядали українки у Бахмуті в 1913 році

Про фестиваль

Doc Kyiv Fest – щорічний міжнародний кінофестиваль середньометражного глядацького документального кіно, започаткований Громадською організацією “Кінофест” за підтримки Одеського міжнародного кінофестивалю та Starlight Media.

Місією кінофестивалю є розвиток та популяризація середньометражної глядацької документалістики в Україні та її інтеграція в світову.

Програма фестивалю:

Нагадаємо, що ЮНЕСКО підтримує Україну: нова програма культурного розвитку.

Також ми повідомляли, що в Мілані відкрили читальну залу в памʼять про Вікторію Амеліну.

Фото: Doc Kyiv Fest

Читати далі

Суспільство

У Мілані відкрили читальну залу в памʼять про Вікторію Амеліну

Опубліковано

26 березня в бібліотеці Gallaratese в Мілані відбулося відкриття читальної зали імені Вікторії Амеліної – української письменниці, яка загинула 1 липня 2023 року під час російського обстрілу Краматорську.

Про це повідомляє PEN Ukraine.

Про Вікторію Амеліну

Вікторія Амеліна – українська письменниця, авторка романів “Синдром листопаду, або Homo Compatiens”, “Дім для Дома” та книжок для дітей. Була волонтеркою, громадською діячкою. Від початку російсько-української війни здійснювала волонтерські поїздки на деокуповані території Україні.

фото: PEN Ukraine

Читати також: Вікторії Амеліній присудили норвезьку премію за свободу слова

Про бібліотеку на читальну залу

Gallaratese – це людний бібліотечний простор, де знаходять для себе місце всі ті, хто прагне отримати додаткові знання. На книжкових полицях зберігається якісна підбірка українських текстів та текстів про Україну.

фото: PEN Ukraine

Ініціатива з присвоєння зали імені Вікторії Амеліної належить головному редактору італійського видання Linkiesta Крістіану Рокка, чия газета з відповідальністю та щирістю ставилася до місії Вікторії, яку вона несла у своїх текстах та на ділі. Мерія міста Мілан відповіла на заклик головного редактора Linkiesta й одразу знайшла відповідну бібліотечну залу варту імені Вікторії Амеліної.

Нагадаємо, що театр на Подолі відзначено премією Олега Вергеліса за виставу “Процес”.

Також ми повідомляли, що фільм-лауреат Крістіни Тинькквич “Як там Катя?” зʼявився на Takflix.

Фото: PEN Ukraine

Читати далі