Суспільство
Рослинне м’ясо українського виробництва представлять на виставці World Food Ukraine 2021
Проєкт UA Plant-Based разом з партнерами представить асортимент рослинного м’яса українського виробництва на цьогорічній виставці World Food Ukraine.
Про це ШоТам повідомила представниця кампанії UA Plant-Based Андріана Федевич.
2-4 листопада у Міжнародному виставковому центрі столиці відбудеться 24-а Міжнародна виставка продуктів харчування та напоїв WorldFood Ukraine. Для українських виробників ця виставка є можливістю представити продукцію і продемонструвати її переваги, почути потреби закупників і знайти нових партнерів, а також спланувати подальшу стратегію і навіть залучити інвестиції.
Цього року проєкт UA Plant-Based об’єднався з п’ятьма українськими виробниками, аби продемонструвати гостям виставки різноманіття та потенціал альтернатив м’яса на рослинній основі. Серед партнерів цього року:
- Eat Me At представлять фарш і котлети для бургерів, що складають конкуренцію відомим іноземним виробникам рослинного м’яса;
- Green Go частуватимуть унікальним мармуровим стейком на рослинній основі та рибними котлетами;
- Wanted Vegan мають в асортименті ідентичні традиційним рослинні нагетси та котлету по-київськи на основі горохового протеїну;
- Vegurman продемонструє реалістичні філе – альтернативи традиційних видів м’яса;
- Bobinata пригощатимуть готовими до споживання шматочками м’яса на основі сої з унікальним міксом спецій і прянощів.
Читайте також: В Україні влаштували голосування за кращий рослинний продукт року
На світовому ринку рослинного м’яса спостерігається значне зростання, адже люди дедалі частіше шукають альтернативи продуктів тваринного походження. Деякі групи споживачів стурбовані екологічними наслідками промислового тваринництва, тоді як інші бажають покращити своє здоров’я та перейти на корисніший раціон, зокрема під час пандемії Covid-19. Водночас харчові гіганти та великі інвестори вкладають гроші в розробку альтернатив м’яса та інновації у рослинній сфері, адже вбачають у цьому секторі великий потенціал.
За останні кілька років в Україні з’явилося чимало локальних виробників, які можуть бути прямими конкурентами закордонним брендам. Тож метою участі проєкту UA Plant-Based на виставці World Food Ukraine 2021 є продемонструвати ці унікальні продукти, а також підкреслити потенціал вітчизняного виробництва рослинних альтернатив представникам ритейлу, дистриб’юції, хореки та інвесторам.
Нагадаємо, стали відомі результати голосування за найкращий рослинний продукт 2020 року.
Суспільство
Про відбудову
Що планують зробити?
- кабінети лікарів;
- приміщення для щеплень;
- зону реабілітації.
Коментарі
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі