

Суспільство
Стали відомими результати голосування за найкращий рослинний продукт 2020 року
Через 20 років традиційне м’ясо буде займати лише 40% ринку, а основна частка припадатиме на рослинне і клітинне м’ясо. Таким прогнозом поділився генеральний директор «ЕФКО Інновації» Андрій Зюзін на круглому столі «Світові тренди розробки нових харчових продуктів».
І це лише одна з хороших новин про розвиток ринку веганських альтернатив.
А для кампанії UAplantbased початок року це — голосування за найкращий рослинний продукт року. Голосування тривало до кінця грудня 2020-го та експерти кампанії вже визначили переможців.
Прислухавшись до пропозицій користувачів, цього року було виділено дві категорії продуктів: українські та імпортовані.
В категорії українських продуктів, серед альтернативам м’ясу, яких в цій категорії було аж чотири, перемогло морозиво на вівсяному молоці від української ТМ Хладик — Злакомка. Адже морозиво їдять всі, а це перший продукт на українському ринку, та ще й за доступною ціною.

На другому місці — рослинний фарш Eat Me At, адже він не поступається смаком та якістю імпортним аналогам, а ціна значно приємніша. Цей продукт дозволив відтворювати звичні м’ясні страви, такі як лазанья, соус Болоньєзе чи голубці, повністю з рослинних інгредієнтів, що не могло не порадувати веганів та вегетаріанців країни. Трійку лідерів закривають снеки від New Jerky — смачний та ситний перекус з соєвого м’яса, який зручно брати з собою.

В категорії імпортованих продуктів на перше місце вийшло кокосове згущене молоко від Nature’s Charm і це не дивно, бо ласувати солодким люблять усі, а кокосове згущене молоко, не лише смачніше за традиційне, але й однозначно корисніше.

Друге місце посіли котлети від Beyond Meat, які сколихнули весь веганський світ далеко за межами України. Тепер готувати рослинні бургери дома стало ще простіше!

З відставанням всього в 1%, на третьому місці опинився польський твердий сир від ТМ Bez Deka Mleka. З ним ранкові бутерброди та чізбургери стали як ніколи смачними.
Детальніше з результатами голосування можна ознайомитись на сайті кампанії.
Ще однією важливою новиною від кампанії UAplantbased став запуск оновленого Plant-Based Challenge — безкоштовний 10-денний курс, з якого можна дізнатися все необхідне про рослинне харчування:
- чи є рослинний раціон повноцінним;
- чому все більше людей і бізнесів обирають «plant-based»;
- як збалансувати рослинне харчування;
- чим замінити традиційні продукти;
- як приготувати страви, котрі вразять вас і ваших близьких;
- де знайти натхнення та познайомитися з однодумцями.
Реєструйтеся на сайті та смакуйте багатство рослин вже сьогодні!

Суспільство

У м. Рава-Руська на Львівщині за підтримки Європейського Союзу збудують низку дитячих будинків сімейного типу та Центр діалогу українсько-польської культури.
Про це повідомили у пресслужбі Львівської ОДА.
Роботи виконують в межах проєкту міжнародної технічної допомоги «Монастирі близнюки: Венгрув та Рава-Руська – використання потенціалу історичної спадщини закону Реформаторів для розвитку туризму та соціально-культурного життя в Польщі та Україні» Програми транскордонного співробітництва «Польща – Білорусь – Україна 2014-2020».
Читайте також: Як працює РРО для інтернет-магазинів – пояснення Олександри Томашевської
У Центрі діалогу культур передбачено низку приміщень: історичне, спортивне, тренінгово-освітнє та рекреаційно-інтеграційне.

Станом на сьогодні виконано значну частину ремонтно-реставраційних робіт, зокрема: утеплено дах, залита стяжка на горищі, прокладена каналізація та водовідведення, проведено демонтажні роботи.
Успішна реалізація проєкту дозволить лише зберегти пам’ятку архітектури XVIII ст.
Нагадаємо, у Києві стартував онлайн-проєкт із протидії булінгу.
Усі фото: loda.gov.ua.
Суспільство

114 бригада тактичної авіації Повітряних Сил ЗС України провела першу льотну зміну у новому 2021 році на винищувачах МіГ-29.
Про це пише Український Мілітарний Портал з посиланням на Командування Повітряних Сил ЗСУ.
На винищувачах МіГ-29 пілоти відпрацювали ведення групових та одиночних повітряних боїв. Тренування проводилися вдень і вночі в складних метеоумовах.

«Командирські польоти – саме таку назву отримала ця льотна зміна, і за якісними показниками мала відповідати рівню «зразково-показової», – розповідають у 114 БрТА.
Як зазначено, навчання називаються «Командирські», тому що відпрацьовується єдина методика льотного навчання, участь в яких беруть від командирів авіаційних ланок і вище.
Читайте також: Як працює РРО для інтернет-магазинів – пояснення Олександри Томашевської
МіГ-29 – фронтовий винищувач четвертого покоління.
Державне підприємство «Львівський державний авіаційно-ремонтний завод» проводить для Повітряних сил України капітальний ремонт та модернізацію винищувачів МіГ-29.

Також компанія «Радіонікс» забезпечила створення в Україні нового замкнутого циклу з розробки та виробництва систем для винищувачів МіГ-29 та Су-27. Проєкти тепер реалізуються в Україні в рамках єдиного наукового, технологічного та виробничого процесу.
Читайте також: КБ «Південне» презентувало надзвукову ракету «Блискавка» (ВІДЕО)
Нагадаємо, «Аеротехніка» представила модернізацію зенітно-ракетного комплексу.
Усі фото: facebook.com/kpszsu.
Суспільство

Київський молодіжний центр запускає спеціальний проєкт із протидії булінгу, повідомили у пресслужбі КМДА.
Як зазначають ініціатори, проєкт розроблений для педагогів, батьків, психологів, а також учнів.
Ідея полягає у виявленні причин цькування та вироблення методів боротьби із ними. У форматі онлайнових лекцій експерти дають свої поради, які допоможуть захистити себе та протидіяти проявам булінгу.
Перша лекція «Булінг: міфи та реальність»
У лекції йдеться про види булінгу, наслідки цькувань, а також про юридичну відповідальність за такі дії.
Читайте також: Як працює РРО для інтернет-магазинів – пояснення Олександри Томашевської
Спікерка – Падучак Олександра, засновниця та голова громадської організації «Безпечний світ», юрист, член робочої групи комітету ВРУ з підготовки проекту Закону щодо протидії булінгу, автор програми тренінгів з дитячої безпеки.
Друга лекція «Поради психолога»
У лекції розбираються у видах булінгу і способах вирішення конфліктів не тільки у школі, але і на робочому місці.
Нагадаємо, стартувала кампанія із протидії насильству “Бийся як дівчина”.
Головне фото: abo.media.