Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами
imgonline com ua resize jv10zzrejscekm0q imgonline com ua resize jv10zzrejscekm0q

Економіка

Психологія успіху: 9 порад для бізнесмена-початківця

Опубліковано

Ви хочете бути бізнесменом, можливо, вам вже прийшла в голову чудова ідея для початку. А може навіть є бізнес-план? Схоже, успіх вам гарантований. Але, не поспішайте планувати, куди витратити свій перший мільйон. Перед підкоренням вершини важливо розуміти, що успіх залежить від людини, яка стоїть на початку цієї гори. Тобто, від вас самих і ваших якостей.

Читайте також: Швидкі гроші: ТОП-10 ідей для “швидкого” бізнесу

Ми, разом з успішним бізнес-тренером та підприємцем Ваче Давтяном, склали перелік дев’яти життєво важливих порад для бізнесменів-початківців.

Готуйтесь йти на ризик

Це головна якість успішного бізнесмена. Не всі люди спроможні на це. Той, хто готовий йти на ризик – інноватор, якому все цікаво, він випробовує себе в різних нішах і не боїться робити помилок.  

Читайте також:  Заснувала бізнес, бо звільнили: як створити ательє натуральної косметики

У мене на тренінгах були випадки, коли людина прекрасно розбиралась у своїй ніші, розуміла як правильно побудувати бізнес, але не наважувалась зробити перший крок, і з цим нічого не зробиш. Це хімія мозку.

Будьте відповідальними

Без цієї риси неможливо побудувати успішний бізнес. Якщо ви боїтесь брати на себе відповідальність і любите перекладати її на інших, то залишайтесь працювати за наймом, де все лягає на начальника. За бізнес краще не беріться.

Позбавтесь стереотипів

Виховання, традиції, штампи, парадигми, які є у голові людини відіграє важливу роль у формуванні власного бізнесу.

Читайте також: Ідея швидкого бізнесу – яблука в карамелі. Як розкрутитися?

Якщо вам колись сказали, що заробляти гроші – це погано і нечесно, і краще працювати на когось, то це як кліщ в’їдається у голові людини і важко від цього позбутись. Тому потрібно працювати над собою і переступати через всі штампи і нав’язування думок.

Пов’яжіть хобі із заробітком

Справжній успіх може принести заняття улюбленою справою. Коли люди справді є професіоналами своєї справи і пов’язують хобі з роботою.

Читайте також: Суперфуди у райцентрі: як сім’я переселенців виготовляє еко-чіпси

Якщо ви кайфуєте від кави і вмієте смачно її варити, то відкривайте кофейню, або не уявляєте своє життя без подорожей, то відкривайте турагентство, або працюєте чоботарем, то відкриваєте власну майстерню. Перетворіть улюблену справу на бізнес.

Станьте “м’яким” лідером

Для того, щоб відкрити власну компанію, потрібно вміти надихати людей, вести їх за собою, вміти донести до них свою ідею. Інакше, вони не загоряться справою і не підуть за вами.

Читайте також: Як і скільки можна заробити на енергетичному дереві павловнії

Зараз є два типи керівників: той, хто вважає себе головним, найрозумніший і є жорстким по відношенню до своєї команди і той, хто є м’яким начальником, вміє направити, вчиться психології, шукає підхід до людей. Останній – це лідер нового покоління і за таким керівником майбутнє.

Напрацьовуйте негативний досвід

Людині нічого не дається просто так. Неможливо вивчитись на бізнесмена і одразу стати успішним. Все це досягається завдяки провалам, фейлам, факапам.

Не думайте про те, що ваш бізнес буде успішний завжди. Криза, зміна потреб споживачів може все різко змінити. Сьогодні ти можеш бути успішним, а вже завтра – ні. Нічого не виходить з першого разу, і не потрібно боятись спіткатись об перешкоди.

Читайте також: Як на вирощуванні хрону заробити 100 тисяч доларів

Коли я починав свою кар’єру, то не все виходило одразу і не всі мої бізнеси успішно реалізувались. Я йшов, падав, але пробував знову і все сприймав як досвід.

Навчання без такого досвіду – це неефективно. Можна вивчити фінанси, логістику, але почуття тренду, бачення майбутнього, вміння відчути свого клієнта, або співробітника приходить з досвідом. Цьому важко просто навчитись.

Але…

Постійно навчайтесь

Ви повинні постійно навчатись, читати нову літературу, дізнаватись все нову і нову інформацію. Адже зараз тренди постійно змінюються і бізнес, який був успішний вчора, завтра може бути взагалі не затребуваний.

Навіть якщо у вас уже є колосальний досвід, все одно потрібно вчитися. На старих знаннях далеко не поїдеш, особливо зі стрімким розвитком сучасного світу, зміною тенденцій та потреб споживачів.

Не бійтесь звертатись по допомогу

Що не дає вам наважитись відкрити бізнес? Людині можуть заважати психологічні проблеми, пов’язані з дитинством.

Читайте також: Заснувала бізнес, бо звільнили: як створити ательє натуральної косметики

“Наприклад, напихали в дитинстві, що ти тупий і нічого не можеш. Ти спробував і не вийшло… Тоді така людина думає: “О, я справді тупий і нічого у мене не вийде!”.

Тут потрібно не боятись звертатись за допомогою до психолога або коуча. Але майте на увазі, що психотерапевт буде розбиратись у вашому минулому, а коуч у тому, чому ви зараз себе так поводите і що потрібно зробити, щоб змінити все.   

Економіка

Італійська компанія закупить 10 додаткових українських двигунів для європейської ракети-носія «Vega»

Опубліковано

Конструкторське бюро «Південне», розміщене у Дніпрі, виробниче об’єднання «Південний машинобудівний завод імені Макарова» та італійська компанія AVIO S.p.A досягли домовленості про додаткове постачання 10 двигунів українського виробництва для ракети-носія «Vega» на загальну суму майже 6 млн євро.

Про це повідомили у пресслужбі компанії.

Зазначається, що чинний контракт на постачання 11 блоків маршового двигуна, розрахований до 2023 року. Сім блоків вже поставлено, один буде відвантажено замовнику найближчим часом, ще три знаходяться в процесі виробництва.

Читайте також«Виводимо Україну на нову орбіту». Як супутник від MySatUA популяризує космічну галузь в Україні

Наголошуєтся, що співпраця з компанією AVIO S.p.A. – це наглядний приклад інтеграції української ракетно-космічної промисловості у європейські космічні програми.

Довідка

Ракета-носій легкого класу «Vega» є спільним проєктом Європейського космічного агентства та Італійського космічного агентства. ДП «КБ «Південне» та ДП «ВО Південний машинобудівний завод ім. О. М. Макарова» співпрацюють із італійською компанією AVIO S.p.A. за програмою «Vega» з 2004 року. Всього за роки співробітництва було виготовлено та вже поставлено компанії AVIO S.p.A. понад 20 блоків маршового двигуна, останні з яких – на початку 2021 року.

Особливістю двигуна є можливість багаторазового запуску під час польоту (до 5 включень), завдяки чому забезпечується розведення супутників на різні орбіти.

Нагадаємо, українсько-американська компанія Firefly Aerospace показала встановлену на космодромі ракету.

Як ми повідомляли раніше, NASA обрало розробку українця для побудови онлайн-карти марсохода.

Головне фото: wing.com.ua.

Читати далі

Економіка

Український холдинг «HD-Group» модернізував Мелітопольський хлібокомбінат на 30 млн грн

Опубліковано

На Мелітопольському хлібокомнаті встановлювали обладнання нової сучасної вентиляції, фільтрації, кондиціонування та опалення – загалом на понад 30 мільйонів гривень.

Про це пише harch.tech.

За інформацією, устаткування обиралося з урахуванням усіх вимог до стандартів сучасного харчового виробництва.

Також повністю замінили підлогове покриття площею 1500 м2 на промислову топінгову підлогу європейського рівня.

Модернізовував хлібокомбінат холдинг «HD-Group».

З нового обладнання придбали і встановили:

  • сучасні ротаційні печі і ферментаційні камери фірми Revent (Швеція);
  • машину тістомісильну IBIS (Польща) з можливістю інтенсивного замісу;
  • вакуумний тістоподільник компанії BENIER (Нідерланди);
  • та багато іншого сучасного обладнання вітчизняних та іноземних виробників.

Читайте такожЗ кавою, лавандою та вином. Вісім крутих українських виробників крафтового сиру

Також протягом року спеціалісти завершили такі процеси, як заміна асфальтного покриття, влаштування сучасної пожежної сигналізації, виготовлення нестандартного обладнання під параметри та потреби виробництва.

Завдяки цій трансформації значно поліпшаться умови роботи для персоналу, а мешканці Мелітополя отримають доступ до продукції, яку виготовлено за всесвітньо прийнятими стандартами якості та безпеки HACCP.

Тепер, окрім хліба масового виробництва, містяни можуть придбати велику кількість дрібноштучних виробів. Булочки, рогалики, штруделі, бублики, пряники, кекси – все це виготовлено з використанням найкращого обладнання світових виробників.

Читайте такожНа скандинавському дракарі українським Дністром: як франківці будують історичні кораблі предків

До кінця 2021 року планується також заміна внутрішньозаводського транспортного обладнання та придбання нового автотранспорту для доставки продукції споживачам.

Нагадаємо, на Миколаївщині монтують першу в Україні двокрилу зрошувальну машину.

Як ми повідомляли раніше, на Київщині побудують завод автомобільної електроніки.

Усі фото: harch.tech.

Читати далі

Економіка

Захисник Луганського аеропорту створює оригінальні речі з текстилю (ВІДЕО)

Опубліковано

Ветеран АТО створює унікальні речі в стилі мілітарі.

Його гордість — подушка у формі коробки для набоїв. А ще є екосумка «Мародерка», пледи і худі.

Андрій Зеленський — захисник Луганського аеропорту.

Ніс службу у складі 25-тої окремої повітрянодесантної бригади. До війни працював з металом, а тепер підкорює текстиль.

«Усе почалося з цинку — верхньої частини коробки від набоїв», — каже ветеран АТО Андрій Зеленський.

Модель подушки вигадав сам, а ескізи відніс до ательє. Так з’явилась перша партія його виробів.

Читайте також: Як ветеран російсько-української війни відкрив тату-салон у Тернополі (ВІДЕО)

Нині ними користуються побратими і навіть Міністр оборони Литви.

Замовлення Андрій приймає у соцмережах. Набір коштує 1150 гривень.

Їх зазвичай купують на подарунки для атовців.

А для Андрія його бізнес — спосіб відволіктися від війни.

«У минуле я не повертаюся. Рух йде вперед, в розвиток», — ділиться Андрій.

Читайте такожСвоя Швейцарія у дворі — як одесит започаткував школу добросусідства

Нагадаємо, в Україні запрацювала «ветеранська» лінія 1545-9.

Як ми повідомляли раніше, жіночий ветеранський рух представив нову назву VETERANKA та айдентику.

Читати далі