Суспільство
Причина №12, чому варто підтримати #ШоТам: ми відроджуємо авторитет української армії
Майже зруйнована і не в змозі протистояти ворогові – такою була українська армія у 2014 році, коли на нашу землю прийшли окупанти. Тоді вся країна збирала захисникам усе необхідне: від шкарпеток до озброєння.
І військо не просто вистояло, а дало потужний удар у відповідь, якого не очікував ні ворог, ні жодні експерти. І сьогодні це вже зовсім не ті ЗСУ – наша армія входить у топ-30 найпотужніших військ у світі!
Ми у #ШоТам не можемо цим не пишатися і мовчати.
Щодня розповідаємо вам про армійські справи, про нові розробки української зброї, про досягнення бійців, про потужні навчання і багато іншого. Хочемо, щоб хоробрість, мужність, авторитет і професійність наших захисників були аксіомою для кожного українця. Якщо бажаєш знати більше про військо, яке стоїть на варті спокою і миру на нашій землі, підписуйся на #ШоТам.
Підтримай нас і ми зможемо робити ще більше таких історій.
Мрія ЗСУ бути як НАТО – ще не стала реальністю, але ми впевнено крокуємо до цього!
Тут зібрали кілька публікацій про наше військо, яке відроджується “з попелу”. Це вразить навіть найзатятіших скептиків!
1. Бориса Мельника внесли до Національного реєстру рекордів як найстаршого українського добровольця. Йому 77 років і 5 з них він присвятив захисту країни.
2. Перший український розвідувальний коптер створив 23-річний Максим Шеремет, аспірант спеціальності “авіоніка” КПІ ім. Сікорського.
3. Ольга Прищепа розміновує землі Донбасу. Вона єдина жінка-сапер у своєму батальйоні.
4. Бойові частини ЗС України перейшли на нову систему харчування за каталогом продуктів. Це зокрема м’ясо, риба, овочі, фрукти та кисломолочні продукти — цього раніше ніколи не було.
5.У світі відсутні технологічні аналоги армійського блокнота, створеного українцем Владиславом Рибкою.
6. Українці розробили розумний шолом для танкістів, який бачить крізь броню та показує, по чому відкривати вогонь. Український стартап робить систему модернізації важкої броньованої техніки під назвою Land Platform Modernization Kit
Як підтримати ШоТам?
Ви можете обрати для себе зручну суму, обравши з трьох варіантів:
- 29.99 гривень
- 49.99 гривень
- 99.99 гривень.
Це щомісячний платіж, який стягується автоматично.
Просто перейдіть за посиланням – “Підтримати”. Оберіть для себе суму, яку вважаєте за потрібну, та зручний спосіб оплати.
Чекаємо на вашу підтримку і вже готуємо наступні матеріали про те, що навколо існує не тільки велика #зрада, а багато-багато маленьких #перемог українців, які рухають Україну вперед.
Будьте з нами й щодня переконуйтесь у тому, що наша держава заслуговує на те, щоб вкладати в неї час і гроші. Підписуйтеся на нас у Twitter, Instagram, Telegram, Facebook, YouTube!
Суспільство
Нові рейси до Карпат
- поїзд № 33/34 Кривий Ріг — Ясіня: це нове додатково сполучення між Кривим Рогом, Львовом та популярними туристичними напрямками в Карпатах;
- поїзд № 61/62 Дніпро — Рахів (через день): нове сполучення для людей, які подорожують із Придніпров’я до Львова та Карпат;
- поїзд № 83/84 Київ — Солотвино (через день): на цьому напрямку збільшать кількість квитків на 50%;
- поїзд № 125/126-129/130 Полтава, Кременчук — Ужгород (через день): рейс поєднає Полтавщину зі Славськом та Закарпаттям;
- поїзд № 85/86 Запоріжжя — Львів — Рахів: маршрут продовжили до станції Рахів;
- поїзд № 145/146 Харків — Чернівці (через день): це сполучення дозволить жителям Слобожанщини дістатися Буковини.
Потяги до Харкова
Покращення маршрутів
Скорочення рейсів
- Поїзд №13/14 Київ — Солотвино на 1 годину 9 хвилин;
- Поїзд №55/56 Київ — Рахів на 57 хвилин з Києва до Рахова;
- Поїзд №45/46 Ужгород — Харків на 51 хвилин із Ужгородадо Харкова;
- Поїзд №39/40 Запоріжжя — Солотвино на 45 хвилин із Запоріжжя до Солотвина та на 42 хвилин із Солотвина до Запоріжжя;
- Поїзд № 3/4 Запоріжжя — Ужгород на 41 хвилин із Ужгорода до Запоріжжя.
Коментарі
Суспільство
- Запорізької;
- Дніпропетровської;
- Донецької;
- Сумської;
- Херсонської.
Підтримка ВПО на Київщині
Коментарі
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Коментарі