Суспільство
Проєкт Isolated спільно з ветеранами закликає взяти участь у благодійній різдвяній ярмарці
Український проєкт Isolated/Ізольовані спільно з громадською організацією Veterano Service організовують благодійну ярмарку online, спрямовану на підтримку хворих самотніх дідусів та бабусь, сиріт, сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, людей з інвалідністю.
Про це повідомляє Український Тиждень.
“Передноворічно-різдвяний час – час ярмарків. Люди починають купувати подарунки напередодні Святого Миколая, а далі – під ялинку на Новий рік, на Різдво, Старий Новий рік… І хоч 2020-й обмежив нас щодо спілкування offline, позбавив звичного ритму життя, але він не стане, як у відомому фільмі, «викрадачем Різдва»”, – йдеться в анонсі ярмарки.
Як зазначається, проєкт взяв собі за мету акцентувати увагу українців на тих, хто перебуває в ізоляції. Мета Isolated – розвинути нову культуру благодійності, де люди, об’єднавшись, знаходять новий сенс у добрих справах.
Читайте також: Міжнародний день людей з інвалідністю: як активісти Доступно.UA роблять міста та заклади доступними
Також Veterano Service – платформа, на якій зібралися понад 200 власників ветеранських бізнесів пропонують делікатесні равлики, крафтові сири, прикраси, розкішні вироби зі шкіри, ексклюзивні іграшки для дітлахів, подарункові сертифікати на послуги.
Ярмарка online – можливість допомогти людям, які опинилися у складних життєвих обставинах, зробивши покупки у ветеранів АТО, які пройшли горнило війни і у цей складний час будують своє майбутнє.
“Ветерани АТО дуже добре знають, що таке людський біль та як важливо допомогти в складні періоди життя. Вони не раз долучалися до благодійності та підставляли своє плече потребуючим. Однак зараз їм потрібна і ваша участь”, – підкреслила Лариса Микитьон, керівнцяк Veterano Service.
Ярмарка відбуватиметься у FB-магазині на FB cторінці Veterano Service.
Читайте також: Кавовий острівець інклюзії. Як у Вінниці люди з інвалідністю займаються бізнесом
Нагадаємо, у Києві розробили календар добрих справ.
Також презентували благодійний календар з українськими рятувальниками і котиками.
Головне фото: tyzhden.ua.
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі
Суспільство
Біографія фотографа
8 фото, що доводять злочини «совєтів»
- Розкуркулена сім’я біля свого будинку в с. Удачне Донецької області. 30-ті рр. ХХ століття
Коментарі