Суспільство
Презентували поштову марку з зображенням археолога Олександра Поля
У Дніпрі презентували марку із зображенням дослідника-археолога Олександра Поля, повідомили у пресслужбі міської ради.
Урочистість відбулася у головному відділенні «Укрпошти». Це один із низки заходів, які реалізуються у місті в рамках програми «Рік Олександра Поля».
Погасили першу марку та підписали конверт із зображенням Олександра Поля. Саме його разом із презентаційним варіантом марки буде відправлено до Музею історії Дніпра.
Читайте також: З ароматом вина, Києва або тютюну: 8 українських виробників свічок
Дизайн марки розробляв художник-ілюстратор Максим Паленко. На марці зображений Олександр Миколайович Поль на фоні Амурського моста. Тираж – 909 одиниць. Також розроблено 5 тематичних поштових листівок із зображенням Поля та 200 конвертів.
«Створення марки з ініціативи міста на моїй пам’яті відбувається вперше. Були, звичайно, приклади, коли «Укрпошта» випускала художньо марковані конверти із подіями, пов’язаними із нашим містом, у тому числі і з Олександром Полем. Це доволі рідкісні речі, адже такі випуски робилися востаннє щонайменше 8 та 15 років тому. Крім того, для філателістів, зокрема, дуже важливим є поштова складова: чим її більше, тим дорожче стає така продукція. Ось і зараз було створено власне марку, а також конверт та штемпель. У купі все це має більшу філателістичну цінність, аніж просто одинична марка», – прокоментував представник спілки філателістів Дніпра Андрій Торбіна.
Читайте також: Зшити собі нову долю: як у Полтаві та Мелітополі допомагають жінкам із вразливих груп
Нагадаємо, «Синій бик» Марії Примаченко з’явився на українських поштових марках.
Як ми повідомляли раніше, Укрпошта випустила конверти на честь Героїв України.
Усі фото: dniprorada.gov.ua.
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі
Суспільство
Біографія фотографа
8 фото, що доводять злочини «совєтів»
- Розкуркулена сім’я біля свого будинку в с. Удачне Донецької області. 30-ті рр. ХХ століття
Коментарі