ШоТам — єдине медіа позитивних новин в Україні. Воно було створене у 2017 році. Власником цього кросплатформінгового медіа є громадська організація «КРИГОЛАМ».
Ми не маємо жодного стосунку до політичних сил чи олігархів. Також ми не є продовженням жодного традиційного ЗМІ.
Основні джерела нашого фінансування:
стейкхолдери, яким потрібні медіакампанії позитивного соціального впливу;
діяльність продакшену, який створює різні типи контенту: відео, анімації, тексти, експлейнери, комікси тощо — на замовлення та не для поширення на ШоТам;
підтримка нашої аудиторії — мембершип. Підтримати ШоТам можна за посиланням.
Місія
Ми прагнемо створити позитивне середовище, що надихає українців вірити в себе та Україну, шляхом інформаційної підтримки правильних ініціатив та поширення позитивних прикладів.
Ми — інформаційний шелтер, вільний від негативу, який на конкретних прикладах підсилює віру українців у себе, бажання жити й розвиватися в Україні та світі.
Про що пише ШоТам
Малий і середній український бізнес
Українське крафтове виробництво
Жіноче лідерство
Гранти та можливості для бізнесу
Соціальні проєкти й ініціативи
Розвиток громад
Відновлення та відбудова
Історії інтеграції переселенців
Волонтери та добрі справи українців
Успіхи української армії
Українська історія та культура
Ветеранський бізнес та інтеграція ветеранів у суспільство
Економічний розвиток України
Ключові реформи на прикладах людей
Безбарʼєрність і доступність
Відродження української спадщини
Розвінчання фейків російської пропаганди
Екологічна та зоозахисна тематика
Правила медіа ШоТам
Ми розповідаємо історії через призму патріотизму й активізму. Віримо, що в Україні можна розвиватись і будувати життя: бути підприємцем, волонтером, змінювати свою громаду на краще тощо.
Ми дотримуємося принципів журналістської етики, але в деяких матеріалах відходимо від стандартів незаангажованого розкриття теми. Наприклад, коли ми говоримо про окупацію росіянами громади на Чернігівщині, то даємо собі право висвітлювати тільки позицію українців, які постраждали від російської агресії.
У матеріалах, які не є колонками експертів або історіями життя наших героїв, усі статистичні дані та твердження ми підкріплюємо посиланнями на першоджерело.
Ми проти дискримінації. Серед героїв нашого контенту ви часто можете побачити представників ЛГБТІК-спільноти, жінок-лідерок, переселенців або людей з інвалідністю. Ми не використовуємо мову ворожнечі та не дискримінуємо людей за ознакою раси, хвороби, кольору шкіри, статі, віку, етнічного та соціального походження, політичних або релігійних переконань (якщо це не фанат путіна патріарх кіріл, але про нього ви в нас і не прочитаєте 🙂).
Навпаки, ми підтримуємо людей, яких у суспільстві заведено відносити до маргіналізованих груп, розповідаючи їхні історії, що надихають і змінюють ставлення до них.
Ми співпрацюємо тільки з тими людьми, які поділяють цінності ШоТам. Наш ідеальний учасник команди, експерт, партнер чи клієнт — той, хто й на роботі, й удома, і в соціальних мережах має чітку проукраїнську позицію.
Взаємодія ШоТам з героями, авторами, колумністами та рекламодавцями
Герої
Героєм на сайті ШоТам може стати будь-який українець чи українка, чиї шляхетні та патріотичні вчинки надихають інших діяти. Це може бути крафтяр із Закарпаття, волонтерка з Дніпропетровщини чи далекобійниця з Сумщини. Також ми розповідаємо про ініціативи й організації, які роблять нашу країну кращою.
Хто стане героєм ШоТам, вирішує редакція з огляду на контент-план. Якщо ви погодилися розповісти нам свою історію, просимо вас дотримуватися деяких правил:
розуміти: усе, що ви розповідаєте журналісту під запис, може бути опубліковане;
погодитися на розповсюдження ваших персональних даних у статті, наприклад, імені, прізвища та міста/села проживання. Також ми попросимо вас надіслати фото, що стосуються вашої історії;
не пропонувати свої варіанти формулювань і заголовків для готового тексту, бо це наша робота. Звісно, ви можете прочитати текст перед публікацією та виправити фактологічні помилки, якщо такі будуть. Ми публікуємо тільки правдиві історії.
Якщо ви вважаєте, що вашу історію нам варто розказати, заповніть, будь ласка, цю форму.
Автори
У нас у штаті є журналісти й сценаристи, але ми співпрацюємо також з авторами на фрілансі. Якщо у вас є досвід написання контенту, який ви бачите на сайті та в соцмережах ШоТам, цікавий герой чи цікава ініціатива, пишіть нам на поштуshotam.info@gmail.com, додавайте свій пітч і портфоліо. У темі листа вкажіть «Автор для ШоТам».
Якщо в цей момент медіа потребуватиме авторів на нові проєкти чи редакційні завдання, ми зв’яжемося з вами. Усі сценарії та тексти, виконані відповідно тз й правил видання, ми оплачуємо. Ми завжди раді співпрацювати з талановитими українцями, які хочуть стати частиною ШоТам.
Колумністи
У ШоТам ви можете знайти експертні статті в розділі «Колонки». Це матеріали, які написали експерти у своїй сфері. Якщо ви хочете написати експертну статтю в ШоТам, напишіть нам назву статті та її зміст на пошту shotam.info@gmail.com з темою листа «Колонка в ШоТам».
Нагадаємо, що колонка є поглядом експерта щодо теми, яку він коментує. Ми не оплачуємо такі статті й також не приймаємо тексти, які містять пряму чи нативну рекламу організацій, товарів або послуг.
Тексти колонок, які ми приймаємо, будуть відредаговані згідно з редполітикою ШоТам.
Рекламодавці Будь-який оплачений тип контенту — тексти, відео, анімації чи інший — містить маркування партнерського чи спецпроєкту, а іноді й дисклеймери з вказанням організації. Медіа ШоТам завжди маркує рекламний контент і чітко відділяє його від редакційного. У нас ви ніколи не побачите реклами продукту чи організації без відповідної позначки. Аби дізнатися більше щодо публікації в ШоТам і партнерських медіа, що охоплюють понад 35 млн людей, дивіться наш рекламний кіт.