Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами
https://www.youtube.com/embed/VW1OUTVTmRoSSSSSS

Суспільство

Поки тато на фронті, мама очолила родинний бізнес і тримає тил: історія родини Максимових з Донеччини (ВІДЕО)

Опубліковано

Це мала бути історія про релокований бізнес, про те, як можна цікаво продавати жалюзі та ролети і бути закоханим у цю справу, але…

Але ШоТам познайомився із Кароліною, яка чекає на тата-захисника, та із Гульнарою, яка очолила родинну справу, та підготував наснажливу історію про світлу українську родину.

24 лютого ця родина з Покровська мусила розділитися. Михайло Максимов пішов у територіальну оборону, а Гульнара мала тримати тил: евакуювала до Франківська дітей і бізнес.

«Він на фронті там свої задачі виконує, я виконую задачі, пов’язані з дітьми і з нашою справою», —Гульнара Максимова, співзасновниця шоуруму КароМполь.

Шоурум сонцезахисних систем КароМполь родина заснувала 4 роки тому. У назві зашифрували імена доньок Кароліни і Поліни.

Тож не рятувати родинну справу Гульнара просто не могла.

«Чоловік у мене повірив, інвестував сили, гроші, нерви. Це ж нелегкий шлях – взяти і переїхати. Я ж не можу зараз опустити руки і сидіти, просто сидіти!», — Гульнара Максимова, співзасновниця шоуруму КароМполь.

Шукати клієнтів у новому місті довелося з нуля і з перешкодами.

«Які болі релокованого бізнесу? По-перше, це неможливість поставити мітку на гугл-картах. У воєнний час Гугл заблокував цю можливість. Тому  я не можу показати, що я тут є. По-друге, наш сайт, який є офіційним, він заточений під  Донецьку область. І навіть якщо ввести «ролети у Франківську», нас ви навряд чи знайдете. По-третє, я не можу запустити  рекламу в соціальних мережах зі свого акаунту. Бо він заблокований через те, що в Донецькій області зареєстрований», —Гульнара Максимова, співзасновниця шоуруму КароМполь

Попри всі складнощі, Гульнарі вдалося завоювати довіру франківців. І навіть конкуренти уже радять КароМполь містянам.

Читайте такожОзброюємо, навчаємо та одягаємо. Як фонд Markus Foundation забезпечує необхідним тисячі бійців 47-го штурмового полку

«Коли уже оформлювала замовлення, кажу: «Скажіть, будь ласка, як ви нас знайшли?» – «Так вас порекомендували… тут поруч з вами теж продають жалюзі…». Але вони не вирішили їхню задачу.  І вони направили сюди. Це дуже мудро з їхнього боку і з повагою до клієнта», — Гульнара Максимова, співзасновниця шоуруму КароМполь.

Не менше сил, ніж у бізнес, Гульнара вкладає в підтримку коханого. Із чоловіком і татусем дівчата не бачились уже 3 місяці. Поля щодня шле фото з сердечком, а Кароліна готує татові подарунки.

«Я зробила цих двох ангеликів. Цей жовтий залишається для мами, а цього я відправлю до тата, щоб його це зігрівало, і коли наша сім’я знов возз’єднається, то він його знов сюди причепить», — розповідає донечка Кароліна Максимова.

«Він вірить у нашу перемогу і він каже: «Хочу бути причетним до цієї перемоги, щоб мені не було соромно дітям дивитися в очі і щоб мої діти з гордістю знали, що їхній батько зробив те, що він повинен був зробити: піти захищати», — Гульнара Максимова, співзасновниця шоуруму КароМполь.

Нагадаємо, крафтова сироварня Budz Baran відкрилася в пандемію і розвивається під час війни.

Також ШоТам розповідав, як Луцький кликун музикою зібрав 110 тис. грн. для ЗСУ.

Суспільство

У Хмельницькому прикордонники організовують благодійний забіг: як зареєструватися

Опубліковано

27 квітня у Хмельницьку прикордонники організовують благодійний забіг “Сталевий кордон”. Мета забігу зібрати кошти на придбання портативного радіоелектронного засобу протидії безпілотним апаратам (РЕБ) для підрозділу прикордонників.

Про це повідомляє Хмельницька ОВА.

Забіг розпочнеться о 12:00 на перехресті Старокостянтинівського шосе та вулиці Прибузької, для дорослих дистанція три кілометри, а для дітей 500 метрів.

Читайте також: Анонсували проєкт, який буде вчити ветеранів писати та ставити п’єси в театрі

Також учасники благодійного забігу отримають медалі у вигляді гільзи з гравіюванням або дрона з гільзою.

“А кожен учасник дитячої категорії отримає стартовий пакет, що містить дитячу медаль та багато приємних сюрпризів!”, – повідомили в ОВА.

Для того, щоби стати учасником забігу необхідно зареєструватися за посиланням.

Нагадаємо, раніше ми пояснювали, як ветерану безоплатно здобути нову професію або спеціальність.

Фото: Хмельницька ОВА

Читати далі

Суспільство

У застосунку Signal запущено інформативний чат-бот для військовослужбовців та членів їхніх родин

Опубліковано

Створено інформаційний чат-бот у застосунку Signal для військовослужбовців та членів їхніх сімей за номером +380631087206. Наразі цей застосунок працює у тестовому режимі.

Про це повідомляють Сили територіальної оборони ЗСУ.

Чат-бот містить інформацію, яка була зібрана шляхом аналізу діючої нормативно-правової бази командування Сил територіальної оборони Збройних Сил України, а також аналізу сотень звернень військовослужбовців та їхніх родин.

Читайте також: Як ветерану безоплатно здобути нову професію або спеціальність?

Крім того, користувачі чат-бота можуть залишити свої повідомлення, які будуть оброблені відповідно до чинного законодавства України, повідомили в командуванні.

Довідково: з 26.02.2022 року в командуванні Сил територіальної оборони ЗСУ успішно функціонує гаряча лінія, яка інформує, консультує та опрацьовує звернення від військовослужбовців та членів їхніх родин. Лінія працює щоденно з 08:00 до 20:00 за номером 0 800 507 028.

Нагадаємо, Україна взяла участь у кібернавчанні НАТО.

Фото: АрміяІнфо

Читати далі

Суспільство

Українська військово-медична академія розпочала навчання для слухачів «Офіцерського курсу»

Опубліковано

Українська військово-медична академія розпочала навчання слухачів на «Офіцерському курсі». Це навчання відбувається на базі академії Збройних Сил України. Після успішного завершення курсу і складання відповідних заліків, учасників курсу атестують на отримання першого офіцерського звання «молодший лейтенант».

Про це повідомляє Командування Медичних сил Збройних Сил України.

У командуванні нагадали, що програма навчання є систематичною. Тому будь-хто, хто на цей момент служить на посадах сержантського складу, але має бажання та згоду свого командира для переведення на посади офіцерського складу у своїй військовій частині з медичною спеціалізацією, може скористатися цією можливістю.

Що для цього потрібно

Читайте також: «Цифровізаторки»: UNDP запустила подкаст про жінок, які створюють електронні продукти для мільйонів українців

  • Подати рапорт за підпорядкованістю з клопотанням про включення кандидатури до списків для проходження курсу «Навчальний взвод резерву офіцерського складу» в УВМА (додавши копії диплому про вищу медичну освіту, сертифікат лікаря (провізора) спеціаліста, посвідчення про кваліфікаційну категорію (за наявності).
  • Скановані копії зареєстрованого рапорту (з резолюцією командира) та зазначених документів надіслати на електронну адресу УВМА: umma@online.ua та на e-mail ДОЗ МО України: doz@mod.gov.ua.
  •  Після опрацювання документів на електронну пошту слухача буде надано доступ для проходження навчання в режимі онлайн. Після успішного закінчення онлайн-курсу кандидата буде викликано до УВМА для проходження 18-денних зборів.
  •  Перед відбуттям на збори військовий повинен здати справи і посаду та з витягом з наказу прибути до УВМА, де його буде зараховано як курсанта.
  •  По закінченню зборів, у разі успішної здачі заліків, військового буде атестовано до первинного офіцерського звання «молодший лейтенант».

Нагадаємо, в Україні запустили загальнонаціональну мапу провайдерів, що працюють у блекаут.

Фото: Командування Медичних сил Збройних Сил України

Читати далі

 РЕКЛАМА:

Шопочитати

Суспільство2 тижні тому

«Я просто хотіла, щоб якась мама плакала менше, ніж я»: як Вікторія Наумович змінює життя молоді з інвалідністю у своєму місті

«Настя народилася передчасно. Зовсім крихітна — 1 кілограм 100 грамів. Ми одразу розуміли, що будуть...

Суспільство3 тижні тому

Врятувати поліських коней: як на Київщині відновлюють українську породу та створюють простір автентичних ремесел

Маленький кінь, більше схожий на поні, невибагливий у їжі та лагідний. Саме такі тварини здавна...

Суспільство3 тижні тому

«Без цього бренду не було б мене». Як соціальний бізнес Ohra Home об’єднує матерів дітей з інвалідністю

У житті Юлії Бігун багато різних сфер: сім’я, робота в проєкті з гуманітарного розмінування України,...

Суспільство3 тижні тому

Виготовляє «гівняні» прикраси з пташиного посліду. Це історія арт-активістки, яка живе з голубом  

Свого першого голуба Валеру вона побачила в закинутій квартирі майже бездиханним пташеням і врятувала. А...

РЕКЛАМА: