Суспільство
Підрив Каховської ГЕС: «Восток-SOS» допоможе евакуюватися маломобільним групам населення. Куди звертатися
Команда «Восток-SOS» допоможе евакуюватися родинам із дітьми та представникам маломобільних груп населення, які опинилися в небезпеці через підрив окупантами дамби Каховської ГЕС.
Про це повідомляє ШоТам.
Наразі екіпажі ініціативи вже вирушили на Херсонщину та готуються до евакуації людей, які не можуть самостійно дістатися до точок масової евакуації.
Хто може отримати допомогу?
«Восток-SOS» допоможе з евакуацією самотнім людям, родинам з дітьми та тваринами, а також людям з інвалідністю.
Як отримати допомогу?
Якщо ви або ваші близькі потребують евакуації, звертайтеся на гарячу лінію «Восток SOS» за телефоном 0 800 332 614 або у мессенджерах: +38 099 710 48 72 (вайбер); +38 096 108 60 48 (телеграм).
Про підрив дамби Каховської ГЕС
Зранку 6 червня російські окупанти підірвали дамбу Каховської ГЕС. Машинну залу гідроелектростанції повністю зруйновано, вона не підлягає відновленню.
Під загрозою затоплення опинилося майже 80 населених пунктів, зокрема села Миколаївка, Ольгівка, Льово, Тягинка, Понятівка, Іванівка, Токарівка, Придніпровське, Садове, та частково місто Херсон – острів Корабел. Почалася евакуація місцевого населення з небезпечних районів.
Читайте також: «У відпустку підемо вже після перемоги». Як команда «Восток SOS» щодня рятує життя тисяч українців
Голова Херсонської ОВА Олександр Прокудін заявив, що у критичній зоні затоплення на правобережжі Херсонщини перебувають близько 16 тисяч людей.
Про ініціативу «Восток-SOS»
«Восток-SOS», як громадська ініціатива допомоги постраждалим на сході України, була створена 5 травня 2014 року активістами луганського Правозахисного центру «Поступ», кримського Правозахисного центру «Дія» та Цивільного сектору луганського Євромайдану.
«Восток-SOS» став однією з перших волонтерських ініціатив, активісти якої почали надавати допомогу постраждалим від військової агресії на сході країни та в Криму, допомагаючи в пошуку житла для тимчасових переселенців, логістиці безпечного виїзду із зони конфлікту, пошуку, звільненню і реабілітації жертв викрадень, збираючи і розподіляючи гуманітарну допомогу для переселенців в Києві, а також доставляючи гуманітарні вантажі в прифронтові населені пункти, надаючи психологічну допомогу.
Навесні 2015 року була зареєстрована Благодійна організація «Благодійний фонд «Восток-СОС», яка продовжує підтримувати жертв війни та переселенців, працювати над відновленням регіону, що постраждав від військової агресії, сприяти демократичним змінам в регіоні та країні в цілому.
Також нагадаємо, Укрзалізниця допоможе місцевій владі з евакуацією жителів Херсона та прилеглих сіл у зв’язку з підривом ворогом дамби Каховської ГЕС.
Фото: vostok-sos.org.
Суспільство
Нові рейси до Карпат
- поїзд № 33/34 Кривий Ріг — Ясіня: це нове додатково сполучення між Кривим Рогом, Львовом та популярними туристичними напрямками в Карпатах;
- поїзд № 61/62 Дніпро — Рахів (через день): нове сполучення для людей, які подорожують із Придніпров’я до Львова та Карпат;
- поїзд № 83/84 Київ — Солотвино (через день): на цьому напрямку збільшать кількість квитків на 50%;
- поїзд № 125/126-129/130 Полтава, Кременчук — Ужгород (через день): рейс поєднає Полтавщину зі Славськом та Закарпаттям;
- поїзд № 85/86 Запоріжжя — Львів — Рахів: маршрут продовжили до станції Рахів;
- поїзд № 145/146 Харків — Чернівці (через день): це сполучення дозволить жителям Слобожанщини дістатися Буковини.
Потяги до Харкова
Покращення маршрутів
Скорочення рейсів
- Поїзд №13/14 Київ — Солотвино на 1 годину 9 хвилин;
- Поїзд №55/56 Київ — Рахів на 57 хвилин з Києва до Рахова;
- Поїзд №45/46 Ужгород — Харків на 51 хвилин із Ужгородадо Харкова;
- Поїзд №39/40 Запоріжжя — Солотвино на 45 хвилин із Запоріжжя до Солотвина та на 42 хвилин із Солотвина до Запоріжжя;
- Поїзд № 3/4 Запоріжжя — Ужгород на 41 хвилин із Ужгорода до Запоріжжя.
Коментарі
Суспільство
Хто може взяти участь у дослідженні CHANGE
- Чоловіки 18+, які проживають в Україні;
- відчувають стрес: безсоння, головні болі, надмірне хвилювання за себе чи інших, відчуття самотності і проблеми в родині, тощо;
- вживають алкоголь, щоб зняти напругу 1-3 рази на тиждень.
Як і для чого проводиться дослідження
Контакти для реєстрації на участь у дослідженні
- Онлайн-форма для реєстрації: https://forms.office.com/e/ZqWfZ8ymad
Реєстрація також за телефоном: +38 050 222 03 10; - більше інформації про проєкт є на сайті та на сторінках Facebook та Instagram;
- з будь-яких питань можна писати на пошту changeukraine@ukma.edu.ua.
Коментарі
Суспільство
- Запорізької;
- Дніпропетровської;
- Донецької;
- Сумської;
- Херсонської.
Коментарі