Економіка і бізнес
Під Луцьком зведуть завод із переробки і замороження ягід
У селі Чаруків Луцького району планують побудувати новий завод з переробки та замороження ягід, фруктів та овочів. Про це повідомляє ІА “Волинські новини”.
Містобудівні умови та обмеження для проектування нового будівництва заводу з переробки та замороження ягід, фруктів та овочів затвердили наказом відділу містобудування, архітектури та інфраструктури Луцької райдержадміністрації.
Підприємство будуватимуть на вулиці Вокзальній, 105, у селі Чаруків Луцького району.
Читайте також: У Черкасах готують до запуску завод із виробництва холодильників
Функціональне призначення земельної ділянки – землі сільськогосподарського призначення; вид використання ділянки – для обслуговування комплексу будівель і споруд; відповідає генеральному плану села Чаруків, затвердженому рішенням Чаруківської сільради від 17 квітня цього року.
Гранично допустима висотність споруди – 15 метрів, максимально допустимий відсоток забудови земельної ділянки – 21,7%.
При проектуванні повинні враховувати розриви від інших будівель та споруд відповідно до вимог ДБН «Норм технологічного проектування підприємств плодоовочевої консервної промисловості». Планувальні обмеження відсутні, санітарно-захисна зона – 50 метрів.
Економіка і бізнес
Що створили на платформі
- Освітні лекції та воркшопи для ветеранів. Ці матеріали сприятимуть перекваліфікації, позитивному результату на співбесіді, а також успішній адаптації та інтеграції в цивільні команди.
- Авторські навчальні сесії з інклюзії для керівників та HR-менеджерів українських компаній щодо розробки та впровадження інклюзивних політик.
- Інформаційні ініціативи, що сприятимуть усвідомленню значення інклюзії та соціальної відповідальності.
- Анонімне соціальне дослідження з фокус-групами для аналізу перешкод та проблем, які виникають у працівників компаній при співпраці з ветеранами.
- Поради військових та цивільних психологів, які окреслюють можливості ефективної співпраці та розуміння потреб як ветеранів, так і цивільних осіб, які працюють разом із ними.
Коментарі
Економіка і бізнес
Любов до кемпінгу привив учитель
«Саме він показав нам, як круто можна проводити час на природі», — каже Дарина.
Команді потрібна байдарка та обладнання для підйому на скелі
«Я хочу, щоб ми не просто брали участь, а перемагали. Крім того, це питання безпеки. Наприклад, переправлятися через річку на несправній байдарці чи без належного обладнання небезпечно: сильна течія або пороги можуть перевернути човен, і команда може травмуватися», — каже дівчина.
«Коли я зрозуміла, що можна подати бюджетну заявку до сільради, я одразу знала, що напишу її. Мені просто допомогли це правильно оформити».
Участь у проєкті дала змогу жителям впливати на бюджет
«Мене цей проєкт дуже надихнув. Я зрозуміла, що учні мало знають про бюджетні процеси: як формують бюджет, хто його затверджує і які рішення за цим стоять. Тож ми вирішили залучити жителів, зокрема, школярів, до обговорення бюджету громади на 2025 рік», — розповідає начальниця фінансового відділу Віра Книш.
«Наша громада сама по собі показує напрямок, над яким треба працювати — туристичний. У нас є скельний масив, де проводять змагання зі всієї країни, у нас є річка, по якій можна справлятися на катамаранах і байдарках», — каже посадовиця.
Допомагають школярам впливати на зміни
«Ми хочемо, щоб наступного року ще більше дітей брали участь у бюджетному процесі. Це й про розвиток навичок, і про формування відповідальності за майбутнє своєї громади».
Коментарі
Економіка і бізнес
Як обладнали салони
- столиками для пасажирів верхніх полиць;
- відеоспостереженням у чотирьох зонах;
- декількома режимами освітлення у трьох зонах вагона;
- портами Type-C для зарядки пристроїв на кожному пасажирському місці.
Коментарі