Економіка і бізнес
Під Черніговом запустили найбільший у Східній Європі завод із виробництва крохмалю
Новий завод з виробництва крохмалю “Вімал”, розташований під Черніговом, повністю введений в експлуатацію. Ринки збуту – Європейський Союз, Україна, країни Азії. Про це йдеться у повідомленні прес-служби компанії.
Завод потужністю 1440 тонн сировини на добу збудували “з нуля” за 2,5 роки. На заводі встановлене сучасне шведське обладнання, яке дозволить виробляти якісну продукцію, що відповідатиме всім стандартам ЄС.
“Ми дуже раді повідомити вам, що найбільший у Східній Євразії картоплепереробний завод повністю налаштований та готовий до випуску крохмалю, крохмалю найвищого сегменту якості для будь-яких ваших потреб. У це важко повірити, але період від голої землі до працюючого заводу зайняв нам всього 2,5 роки. Якість продукції – була для нас пріоритетом №1 та основною філософією, що керувала нами під час проектних робіт на наладки”, – йдеться у повідомленні.
Читайте також: У Польщі будують український фруктовий завод, що стане найбільшим у Європі
Підприємство випускатиме крохмаль, який буде сертифікований за основними передовим світовим системам управління якістю і безпекою продукції.
Значну частину обсягів виробництва нового підприємства будуть експортувати в Євросоюз. Це вже третій завод компаній з виробництва крохмалю у Чернігівській області.
В 2020 році компанія планує відкрити завод, який буде отримувати протеїн з картопляного соку, виробляти сухі картопляні волокна і рідке органічне добриво.
Економіка і бізнес
Які потяги стали флагманськими
- №15/16 Харків – Ясіня. Поїзд назвали на честь видатного театрального діяча Леся Курбаса. Театр митця «Березіль» став культурною візитівкою Харкова;
- №17/18 Харків – Ужгород. На честь 300-річчя від дня народження українського філософа Григорія Сковороди у 2022 році потяг отримав назву «Сковорода».
- №79/80 Дніпро – Львів. Потяг «Січеслав» назвали на честь історичної варіації перейменування міста Дніпро у 1918 році.
- №91/92 Київ – Львів. Поїзд має назву «Леополіс», він повністю складається з нових вагонів, які збудували під час війни.
- №105/106 Київ – Одеса. «Чорноморець» — це головний поїзд Одеського депо з історичною назвою.
Як облаштували вагони
Музичний супровід
- «Сковорода» — «Паровоз» Євгена Хмари;
- «Леополіс» — «Місто весни» у виконанні «Один в каное» та «Океан Ельзи»;
- «Січеслав» — «Доброго вечора, ми з України» гурту PROBASS & HARDI;
- «Лесь Курбас» — інструментальна версія «Черемшини»;
- «Чорноморець» — мелодія «Край Чорного моря» Табачникова.
Коментарі
Економіка і бізнес
Врожай батату зібрали на Одещині в Білгород-Дністровському районі. Картоплю на семи гектарах вирощувало фермерське господарство «Буджак».
Про це повідомив голова Одеської ОВА Олег Кіпер.
За словами керівника господарства Олексія Згіріна, сорт батату «Борегард» вирощували за допомогою новітніх технологій. Аграрії використовували безвірусний посадковий матеріал, що дозволило зменшити кількість хімічних обробок і покращити якість овочів.
Читайте також: Київський заклад створив символічну ялинку з українських колосків (ФОТО)
«Одеський регіон стає осередком інноваційного агробізнесу. Однією з таких цікавих новинок є вирощування батату, або солодкої картоплі. Ще кілька років тому цей коренеплід був екзотикою, а сьогодні — зайняв своє місце в меню багатьох ресторанів та сімейних застіль»‚ — написав Олег Кіпер.
Як вказують у галузевому виданні AgroReview, раніше в Україні батат вирощували переважно на Херсонщині, але на невеликих площах.
Нагадаємо, що В Україні запустили цифровий сервіс єРослинництво: для чого він потрібен.
Фото обкладинки: Freepik
Коментарі