Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Економіка

П’ять українських парфумерних брендів, які посунуть Шанель з фаворитів

Опубліковано

Обираючи для себе аромат, можна, як більшість людей, користуватись дорогим мас- або мідлмаркетом. Але не кажіть, що ми не попереджали вас: за цю ж ціну (або й дешевше) можна купити справжні концентровані аромати, зроблені вітчизняними парфумерами.
Насичені парфуми по ціні 500-600 гривень за флакон, унікальний аромат, створений спеціально для вас і заради вас (парфумер каже, ще не було жодного, кому би не сподобався аромат). Постривайте викладати пів зарплати за Chanel № 5 – раптом знайдете щось цікаве з нашої підбірки.

Rhus Midoria 

Ці українські парфуми вироблені на основі натуральних ефірних масел з різних куточків світу: від Франції до Нігерії. 

Бренд має лінійку із 15 ароматів: 8 жіночих, 2 унісекс та 5 чоловічих. Їх парфуми – без синтетичних домішок і тримаються на шкірі від 8 до 16 годин. А якщо розпилити на одяг, аромат зберігатиметься навіть після прання. 

Від свіжих фруктових до теплих ароматів дерева знайдете у цій лінійці. Єдині мотиви, котрі вони поки не збираються використовувати у своїй творчості – східні. 

Парфумер Rhus Midoria передбачив, що одразу визначитись з ароматом його клієнтам буде важко, тому створив міні-набори для жінок і чоловіків, щоби коли ви наважитесь замовити цілий флакон – це були б ті самі парфуми, на які ви чекали.

Ціна: 15 мл – від 420 грн, 60 мл – від 840 грн

Один міні-набір з 5 пробників можна зараз купити за ціною 118 гривень.

Datura Parfums

Парфумер Олександр Чернієнко за освітою – технолог-інженер хлібного і кондитерського виробництва. 

Попрацювавши у сфері продажів кілька років, у 2013 році заснував бренд нішевої парфумерії.

“Я вибрав духи, бо це загадковий вид мистецтва. Я вважаю себе художником, лиш замість фарб маю палітру ароматів”, – каже він про вибір на користь парфумної справи. 

Зараз бренд представлений 16-ма ароматами, основна частина з яких – деревно-східні композиції. Сировину для ароматів приводить з США, Індії та Франції.

Ціна: від 370 гривень за 10 мл. 

Kaya Parfums

Це закарпатський бренд із незвичайною історією. Kaya Parfums – бренд, створений Ксенією Гошовською. Вона настільки обожнювала парфуми, що покинула юридичну професію і наважилась написати заводу, який готує сировину для Chanel та Dolce Gabbana. На превеликий подив дівчини, їй надіслали все необхідне. Зараз у її арсеналі 35 ароматів,з них 5 – чоловічих. 

Ціна: від 370 гривень за 10 мл – в залежності від використаних сумішей ціна на парфуми може варіюватися. 

EcoVego

Бренд представлений 16 ароматами. Раніше це були саме парфуми, тепер аромати перейшли і розряду парфумної води, за рахунок чого відбулось значне здешевшання їх виробів. Засновники запевняють, що їм вдалось винайти формули, де менша концентрація ефірних олій ніяк не впливає на інтенсивність і тривалість аромату. 

Ціна: за 30 мл – от 735 грн 

Dan Hotos

Денис Хотос  – український парфумер, який створює аромати з натуральних речовин, але не розкриває складу парфумів. Він може відчути ніби  сутність людини і створити парфуми, котрі личитимуть характеру замовника. Проте суто індивідуальних підхід від Дена Хотоса не всім по кишені – за аромат, створений з нуля під вас, треба буде заплатити близько 10 тисяч гривень. У нашу підбірку він потрапив через демократичну ціну за запах на основі уже готових поєднань.

Ціна: на основі вже готових поєднань – від 60 до 600 гривень за 1 мл

Економіка

ЄС виділив €1,5 млрд Україні: це другий транш за програмою Ukraine Facility

Опубліковано

Євросоюз виділив Україні 1,5 млрд євро за програмою Ukraine Facility. Загалом упродовж 2024–2027 років Україна має отримати 50 мільярдів євро. Отримані кошти спрямують на покриття найважливіших бюджетних видатків.

Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

«Дякую Єврокомісії за позитиву оцінку виконання п’яти індикаторів, що є передумовою для виділення коштів…Вдячні Європі за прогнозовану ритмічну підтримку. Це запорука нашої стійкості, успішного відновлення та створення точок росту економіки на майбутнє», — зазначив Шмигаль.

Читайте також: Сенат США схвалив пакет допомоги для України у розмірі 61 млрд дол

Це вже другий транш фінансування за програмою Ukraine Facility. У березні Євросоюз виділив Україні перші 4,5 млрд євро. Наразі уряд України очікує на швидке виділення третього траншу обсягом 1,89 млрд євро.

Загалом цього року Україна очікує в межах програми Ukraine Facility 16 млрд євро.

Нагадаємо, на українсько-молдавському кордоні запрацювала «єЧерга» для автобусів.

Фото: ЄС

Читати далі

Економіка

Сенат США схвалив пакет допомоги для України у розмірі 61 млрд дол

Опубліковано

Сенат США прийняв законопроект щодо зовнішньої допомоги Україні, Ізраїлю, Тайваню та іншим країнам для протидії впливу Китаю в Індо-Тихоокеанському регіоні на суму $95,3 мільярда. У цій сумі близько 61 мільярда доларів передбачено для України.

Про це повідомляє Сенат США.

Голосування

Під час голосування за законопроєкт, що передбачає надання допомоги Україні, 79 сенаторів проголосували “за”. Зазначений пакет допомоги включає асигнування у розмірі $60,84 мільярда для України, $26 мільярдів для Ізраїлю, а також гуманітарну допомогу для мирного населення в зонах конфліктів по всьому світу.

Читати також: Opendatabot запускає житловий сервіс з відкритими даними

Тепер документ повинен підписати президент США Джо Байден.

У рамках цього законопроєкту Україна отримає в кредит 7,85 млрд доларів прямої фінансової допомоги державному бюджету.

Нагадаємо, що ЗСУ встановили прапор України в Козачих Лагерях на лівому березі Херсонщини.

Також ми повідомляли, що два українські фільми демонструватимуть на міжнародному кінофестивалі у Польщі.

Фото: з вільного доступу

Читати далі

Економіка

На Київщині планують відкрити завод з виготовлення будматеріалів

Опубліковано

Німецька компанія MC-Bauchemie має намір інвестувати в розширення виробництва сухих будівельних сумішей у Березані, що знаходиться в Київській області.

Про це повідомляє UBN.

“Ми маємо намір побудувати нову лінію для спеціальних будівельних матеріалів, таких як різноманітні полімерцементні суміші для конструкційного ремонту бетону, топпінги для промислових підлог, гідроізоляційні матеріали, високофункціональні клеї для плитки”, – розповідає директор MC-Bauchemie Ukraine Артем Приймаченко.

Читати також: В Дії.Освіта зʼявився новий симулятор для розвитку менторських навичок

Приблизна сума інвестицій складатиме 1,5 млн євро. За словами Приймаченка, MC-Bauchemie планує вкласти в проєкт власні кошти.

“Ми в даний момент знаходимось у процесі отримання гарантії від міжнародних організацій, щодо військових ризиків. Ми розглядаємо варіанти – чи то німецький уряд, чи MIGA від Світового банку”, – пояснив він.

Вказується, що нова лінія в Березані може бути запущена наприкінці 2025 року.

Нагадаємо, що в ПриватБанку оновили послугу для донатів: що змінилося.

Фото: UBN

Читати далі