Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Економіка і бізнес

П’ять українських парфумерних брендів, які посунуть Шанель з фаворитів

Опубліковано

Обираючи для себе аромат, можна, як більшість людей, користуватись дорогим мас- або мідлмаркетом. Але не кажіть, що ми не попереджали вас: за цю ж ціну (або й дешевше) можна купити справжні концентровані аромати, зроблені вітчизняними парфумерами.
Насичені парфуми по ціні 500-600 гривень за флакон, унікальний аромат, створений спеціально для вас і заради вас (парфумер каже, ще не було жодного, кому би не сподобався аромат). Постривайте викладати пів зарплати за Chanel № 5 – раптом знайдете щось цікаве з нашої підбірки.

Rhus Midoria 

Ці українські парфуми вироблені на основі натуральних ефірних масел з різних куточків світу: від Франції до Нігерії. 

Бренд має лінійку із 15 ароматів: 8 жіночих, 2 унісекс та 5 чоловічих. Їх парфуми – без синтетичних домішок і тримаються на шкірі від 8 до 16 годин. А якщо розпилити на одяг, аромат зберігатиметься навіть після прання. 

Від свіжих фруктових до теплих ароматів дерева знайдете у цій лінійці. Єдині мотиви, котрі вони поки не збираються використовувати у своїй творчості – східні. 

Парфумер Rhus Midoria передбачив, що одразу визначитись з ароматом його клієнтам буде важко, тому створив міні-набори для жінок і чоловіків, щоби коли ви наважитесь замовити цілий флакон – це були б ті самі парфуми, на які ви чекали.

Ціна: 15 мл – від 420 грн, 60 мл – від 840 грн

Один міні-набір з 5 пробників можна зараз купити за ціною 118 гривень.

Datura Parfums

Парфумер Олександр Чернієнко за освітою – технолог-інженер хлібного і кондитерського виробництва. 

Попрацювавши у сфері продажів кілька років, у 2013 році заснував бренд нішевої парфумерії.

“Я вибрав духи, бо це загадковий вид мистецтва. Я вважаю себе художником, лиш замість фарб маю палітру ароматів”, – каже він про вибір на користь парфумної справи. 

Зараз бренд представлений 16-ма ароматами, основна частина з яких – деревно-східні композиції. Сировину для ароматів приводить з США, Індії та Франції.

Ціна: від 370 гривень за 10 мл. 

Kaya Parfums

Це закарпатський бренд із незвичайною історією. Kaya Parfums – бренд, створений Ксенією Гошовською. Вона настільки обожнювала парфуми, що покинула юридичну професію і наважилась написати заводу, який готує сировину для Chanel та Dolce Gabbana. На превеликий подив дівчини, їй надіслали все необхідне. Зараз у її арсеналі 35 ароматів,з них 5 – чоловічих. 

Ціна: від 370 гривень за 10 мл – в залежності від використаних сумішей ціна на парфуми може варіюватися. 

EcoVego

Бренд представлений 16 ароматами. Раніше це були саме парфуми, тепер аромати перейшли і розряду парфумної води, за рахунок чого відбулось значне здешевшання їх виробів. Засновники запевняють, що їм вдалось винайти формули, де менша концентрація ефірних олій ніяк не впливає на інтенсивність і тривалість аромату. 

Ціна: за 30 мл – от 735 грн 

Dan Hotos

Денис Хотос  – український парфумер, який створює аромати з натуральних речовин, але не розкриває складу парфумів. Він може відчути ніби  сутність людини і створити парфуми, котрі личитимуть характеру замовника. Проте суто індивідуальних підхід від Дена Хотоса не всім по кишені – за аромат, створений з нуля під вас, треба буде заплатити близько 10 тисяч гривень. У нашу підбірку він потрапив через демократичну ціну за запах на основі уже готових поєднань.

Ціна: на основі вже готових поєднань – від 60 до 600 гривень за 1 мл

Коментарі

Економіка і бізнес

Єврокомісія надасть Україні ще 4,1 млрд євро підтримки

Опубліковано

Європейська комісія ухвалила рішення про надання Україні додаткових 4,1 млрд євро в рамках програми підтримки Ukraine Facility.

Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Зазначається, що Єврокомісія високо оцінила успішне виконання реформ і підтвердила, що уряд України досяг необхідних показників для отримання цього фінансового траншу. Наступним кроком стане погодження цього рішення Радою Європейського Союзу. Після затвердження загальна сума підтримки України у межах Ukraine Facility за 2024 рік становитиме 16,1 млрд євро.

Читати також: В Україні відбудеться Business Women Summit для жінок-підприємиць

«Дякуємо ЄС за незмінну підтримку України. Попри повномасштабну війну з росією, ми продовжуємо впроваджувати реформи та змінюватися, щоб ще більше наблизитися до повноправного членства в ЄС», — наголосив Денис Шмигаль.

Нагадаємо, що в Україні стартує унікальний проєкт з переробки будівельних відходів: від руїн до екологічних матеріалів.

Фото: commission.europa.eu.

Коментарі

Читати далі

Економіка і бізнес

В Україні відбудеться Business Women Summit для жінок-підприємиць

Опубліковано

21 листопада у Києві 300+ топ-підприємиць України зберуться разом на UKRAINIAN BUSINESS WOMEN SUMMIT, щоб поділитися ідеями, мотивацією та формулами успішного бізнесу.

Про це повідомляють організатори саміту HŌLDERS та «Бізнес-Конструктор».

Кому буде корисна подія

Якщо ви підприємиця та стикнулися з тим, що: 

  • не розумієте, як вести бізнес в поточних умовах; 
  • не знаєте, як досягти work–life balance в умовах постійних змін; 
  • хочете подолати страхи і сумніви, повʼязані із запуском власної справи; 
  • шукаєте якісного нетворкінгу в колі однодумиць.

Про івент

Організатори UKRAINIAN BUSINESS WOMEN SUMMIT обіцяють для підприємиць велику кількість інсайтів для розвитку бізнесу, відпочинок з користю та безліч нових знайомств офлайн.

Серед спікерок — кращі практики галузі, власниці та СЕО успішних компаній: 

  • Ірина Пістрюга;
  • Анастасія Кириленко;
  • Тетяна Вовк;
  • Анна Баум;
  • Анастасія Журавель; 
  • Яна Коломієць;
  • Антоніна Кроливець;
  • Інна Дубровіна та інші.

Підприємиці говоритимуть, як закохати в себе аудиторію і продавати на високі чеки, як турбуватись про ментальне здоровʼя, систематизувати й масштабувати бізнес та інші максимально практичні теми. 

Після виступів спікерок одразу на локації учасниць чекає афтерпаті живий виступ вокалістки Юлії Кочерги. Організатори обіцяють невимушену атмосферу для нетворкінгу та спілкування.

Читати також: В Україні стартує унікальний проєкт з переробки будівельних відходів: від руїн до екологічних матеріалів

Як зареєструватися на Business Women Summit

Саміт відбудеться в Pochayna Event Hall з 10:00 до 19:00.

Є 4 пакети участі — BUSINESS, PREMIUM, VIP i SUPERVIP. А якщо йти з подругою, то вийде ще вигідніше. Адже ви отримаєте знижку до 20% на категорії квитків Business та Premium при купівлі від 2-х квитків. 

Для участі потрібно зареєструватися за посиланням.

Читайте також: В Україні відбувся масштабний бізнес-форум: збирали на модульний будиночок для родини з Київщини

Фото обкладинки: організатори саміту

Коментарі

Читати далі

Економіка і бізнес

В Україні стартує унікальний проєкт з переробки будівельних відходів: від руїн до екологічних матеріалів

Опубліковано

Україна разом із Великою Британією та Нідерландами запускає новаторський проєкт з переробки будівельного сміття, що утворилося внаслідок війни, на енергоефективні матеріали для відбудови.

Про це повідомляють організатори проєкту.

Фото: (S3)

Про проєкт

Ініціатива під назвою «Safe, Sustainable, and Swift Reconstruction of Ukraine» (S3) об’єднала експертів із провідних університетів Великої Британії, українських закладів освіти та міжнародних компаній.

Читати також: Майже половина київських шкіл вже перейшла на сучасну систему харчування

Ключовою інновацією стане мобільна виробнича лінія для перетворення вторинного бетону на матеріали з низьким вмістом вуглецю. Це зменшить викиди CO2, сприятиме енергоефективності та круговому використанню ресурсів.

Фото: (S3)

Проєкт передбачає тестування новітніх технологій, інформування громадськості про переваги екологічного підходу та вирішення проблеми поводження з азбестом. Спільно з міжнародними партнерами Україна прагне зробити відбудову не лише швидкою, а й сталою.

Він є переможцем конкурсу InnovateUkraine, що фінансується Міністерством Великої Британії з міжнародного розвитку та підтримується Посольством Великої Британії в Україні.

Нагадаємо, що в Україні розпочинається студентський конкурс IT-проєктів.

Фото: (S3).

Коментарі

Читати далі