Суспільство
П’ять яскравих онлайн-вечірок цього світу, які не гірші за живі
Якщо раніше ви частенько навідувались до клубу, а тепер сумуєте за тією атмосферою, у нас добрі новини. Не треба чекати відкриття клубів, як слід повеселитись. Адже багато клубів світового рівня не закрились на карантин, а й далі радують відвідувачів виступами відомих діджеїв та співаків – в онлайні. Тільки от алкоголь з вас.
Тим, хто ніколи не відвідував клубні вечірки, також варто задуматись: можливо, ви уникали нічного життя дарма? У вас є шанс це перевірити, адже за атмосферою такі онлайн-зустрічі мало чим відрізняються від клубної атмосфери наживо.
Клуб “Карантин”. Цифрові швейцари та віртуальний VIP-столик (Канада)
Організатори клубу “Карантин” описують самі себе як “Віртуальний досвід нічного життя”. Це частина все більш численних онлайн-майданчиків, які намагаються повторити в самоізоляції відчуття веселого суботнього вечора – лишень в затишку вашої вітальні.
Вхід сюди коштує 10 доларів, без плати цифровий швейцар вас не пропустить. Тут навіть є такий собі VIP-столик – приватний груповий чат, де ви зможете спілкуватися лише з друзями. Коштує такий 100 доларів.
Клуб “Карантин” проводиться через Zoom і за організацією не дуже-то й відрізняється від віддаленої робочої зустрічі. Але там є ді-джей, що врубає хаус та перемикається на нову групу відвідувачів кожні тридцять секунд. Це щось на кшталт чат-рулетки, лишень всі залишаються одягненими. До речі про дрес-код: у Club Quarantee стверджують, що він існує, але всі ходять (вдома) у толстовках та футболках.
Club Qurantine може похвалитися сотнями відвідувачів з усього світу. І так, якщо ви приєднаєтесь до онлайн-вечірки, точно як на вечірках наживо, побачите тут і професійних танцюристів, і казкових drag queens і навіть випадкових знаменитостей.
Unitedwestream. Як Берлін рятує клубну культуру на карантині (Німеччина)
Берлінська клубна сцена в спокійні часи приносить місту 1,6 мільярда доларів щорічно.
У п’ятницю, 13 березня, клубна культура Берліна зіштовхнулась з найбільшим викликом у своїй історії. Усе міське життя німецької столиці, зокрема і нічне, було офіційно закрито на карантин, аби запобігти поширенню коронавірусу.
Це значило, що понад 9000 працівників креативної сфери раптово залишились без роботи, а багато місць, які створювали особливу атмосферу міста, знаходяться на межі розорення.
Раз клуби в Берліні закриті, а цілий світ на карантині, в Берліні вирішили створити цифровий клуб. Міські клуби об’єднались у своєрідний кооператив та створили вебсайт, де відвідувачі можуть слухати діджеїв світового рівня та спілкуватися з віртуальними клубами з усього світу.
Карантинний клуб від D-Nice відвідують Бейонсе та Мішель Обама (Америка)
Деррік Джонс, більш відомий своїм сценічним іменем D-Nice, – легендарний американський диско-жокей, бітбоксер, репер, продюсер та фотограф, який розпочав свою кар’єру в середині 1980-х з групи хіп-хопу Boogie Down Productions.
Під час карантину в Instagram Live він виконує треки у класичному хіп-хопі, R&B та Afrobeats, На його онлайн-вечірки навідуються мегавідомі відвідувачі, серед яких Бейонсе, Марк Цукерберг та Мішель Обама.
Іnstagram вечірки з українськими попзірками від Радіо NRJ (Україна)
Слідкуйте за Instagram Радіо NRJ, якщо хочете весело провести час. Адже на карантині вони часто влаштовують справжній хоум-відрив і влаштовують стріми з зірками та смачними подарунками для слухачів.
На їх вечірках співали Jamala, KAZKA, Michelle Andrade, Аліса Тарабарова.
Потрапити на вечірку дуже просто – слідкувати за анонсами наступної вечірки у їхньому інстаграмі або на сайті.
“Закрита сцена” та світила української електронної музики (Україна)
Проєкт “Закрита сцена” від “Громадського” уже кілька років знайомить глядачів з українськими електронними музикантами та ініціативами зі сфери нічної культури.
Від початку роботи у 2017-му, 20ft Radio транслювали близько двох тисяч виступів музикантів і діджей-сетів, а також авторських програм і презентацій.
Якщо хочете потрапити на їх вечірку, уважно слідкуйте за їх Ютьюбом.
Коментарі