Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

П’ять яскравих онлайн-вечірок цього світу, які не гірші за живі

Опубліковано

Підтримай ШоТам

ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.

Якщо раніше ви частенько навідувались до клубу, а тепер сумуєте за тією атмосферою, у нас добрі новини. Не треба чекати відкриття клубів, як слід повеселитись. Адже багато клубів світового рівня не закрились на карантин, а й далі радують відвідувачів виступами відомих діджеїв та співаків – в онлайні. Тільки от алкоголь з вас. 

Тим, хто ніколи не відвідував клубні вечірки, також варто задуматись: можливо, ви уникали нічного життя дарма? У вас є шанс це перевірити, адже за атмосферою такі онлайн-зустрічі мало чим відрізняються від клубної  атмосфери наживо. 

Клуб “Карантин”. Цифрові швейцари та віртуальний VIP-столик (Канада)

Організатори клубу “Карантин” описують самі себе як “Віртуальний досвід нічного життя”. Це частина все більш численних онлайн-майданчиків, які намагаються повторити в самоізоляції відчуття веселого суботнього вечора  – лишень в затишку вашої вітальні. 

Вхід сюди коштує 10 доларів, без плати цифровий швейцар вас не пропустить. Тут навіть є такий собі VIP-столик – приватний груповий чат, де ви зможете спілкуватися лише з друзями. Коштує такий 100 доларів. 

Клуб “Карантин” проводиться через Zoom і за організацією не дуже-то й відрізняється від віддаленої робочої зустрічі. Але там є ді-джей, що врубає хаус та перемикається на нову групу відвідувачів кожні тридцять секунд. Це щось на кшталт чат-рулетки, лишень всі залишаються одягненими. До речі про дрес-код: у Club Quarantee стверджують, що він існує, але всі ходять (вдома) у толстовках та футболках.

Club Qurantine може похвалитися сотнями відвідувачів з усього світу. І так, якщо ви приєднаєтесь до онлайн-вечірки, точно як на вечірках наживо, побачите тут і професійних танцюристів, і казкових drag queens і навіть випадкових знаменитостей.

Unitedwestream. Як Берлін рятує клубну культуру на карантині (Німеччина)

Берлінська клубна сцена в спокійні часи приносить місту 1,6 мільярда доларів щорічно. 

У п’ятницю, 13 березня, клубна культура Берліна зіштовхнулась з найбільшим викликом у своїй історії. Усе міське життя німецької столиці, зокрема і нічне, було офіційно закрито на карантин, аби запобігти поширенню коронавірусу. 

Це значило, що понад 9000 працівників креативної сфери раптово залишились без роботи, а багато місць, які створювали особливу атмосферу міста, знаходяться на межі розорення.

Раз клуби в Берліні закриті, а цілий світ на карантині, в Берліні вирішили створити цифровий клуб. Міські клуби об’єднались у своєрідний кооператив та створили вебсайт, де відвідувачі можуть слухати діджеїв світового рівня та спілкуватися з віртуальними клубами з усього світу.

Карантинний клуб від D-Nice відвідують Бейонсе та Мішель Обама (Америка)

Деррік Джонс, більш відомий своїм сценічним іменем D-Nice, – легендарний американський диско-жокей, бітбоксер, репер, продюсер та фотограф, який розпочав свою кар’єру в середині 1980-х з групи хіп-хопу Boogie Down Productions. 

Під час карантину в Instagram Live він виконує треки у класичному хіп-хопі, R&B та Afrobeats, На його онлайн-вечірки навідуються мегавідомі відвідувачі, серед яких Бейонсе, Марк Цукерберг та Мішель Обама. 

Іnstagram вечірки з українськими попзірками від Радіо NRJ (Україна)

Слідкуйте за Instagram Радіо NRJ, якщо хочете весело провести час. Адже на карантині вони часто влаштовують справжній хоум-відрив і влаштовують стріми з зірками та смачними подарунками для слухачів.

На їх вечірках співали Jamala, KAZKA, Michelle Andrade, Аліса Тарабарова.

Потрапити на вечірку дуже просто – слідкувати за анонсами наступної вечірки у їхньому інстаграмі або на сайті.

“Закрита сцена” та світила української електронної музики (Україна)

Проєкт “Закрита сцена” від “Громадського” уже кілька років знайомить глядачів з українськими електронними музикантами та ініціативами зі сфери нічної культури.

Від початку роботи у 2017-му, 20ft Radio транслювали близько двох тисяч виступів музикантів і діджей-сетів, а також авторських програм і презентацій.

Якщо хочете потрапити на їх вечірку, уважно слідкуйте за їх Ютьюбом. 

Суспільство

Укрнафта запустила на Львівщині нову високодебітну свердловину

Опубліковано

Підтримай ШоТам

ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.

ПАТ Укрнафта запустила в роботу нову свердловину з початковим добовим дебітом нафти 25-30 тонн.

Про це повідомила пресслужба компанії.

Зазначається, що ціллю буріння свердловини стала розвідка запасів у стрийських відкладах на Львівщині. Роботи провели в стислі терміни: стовбур загальною протяжністю 1244 метри пробурили всього за 32 доби.

«У процесі будівництва об’єкту відкрили проєктний горизонт та за допомогою геофізичних досліджень встановили його перспективність в плані нафтовидобутку», — зазначив директор Укрнафти Сергій Корецький.

Наразі здійснили перфорацію покладів в інтервалі 1085-1122 метрів, це близько 30% від загальної товщі нафтонасичених пластів стрийських відкладів.

Читайте також: «Усі овочі вирощують звичайні жителі півдня». Шеф-кухар з Одещини відроджує традиційні спеції Бессарабії. Як це працює

Відбувається процес освоєння. Початковий дебіт нафти – 25-30 тонн на добу.

В Укрнафті зазначили, що це вже третя свердловина, пробурена компанією у 2023 році в межах одного конкретного родовища, і друга з них створена в партнерстві з ТОВ БК Горизонти. До кінця року на цьому ж родовищі мають бути побудовані ще три свердловини.

Довідка

ПАТ «Укрнафта» — найбільша нафтовидобувна компанія України, видобуває понад 86% нафти, 28% газового конденсату та 16% газу від загального видобутку вуглеводнів в Україні. Розробляє родовища вуглеводнів на території двох нафтогазоносних регіонів України.

Нагадаємо, Укрнафта планує відновити видобуток на своїх ліквідованих свердловинах та брати в оренду ліквідовані свердловини інших компаній.

До того ж в Україні планують створити мінімальні запаси нафтопродуктів, які зможуть забезпечити потреби населення в разі виникнення кризової ситуації.

Фото: ukrnafta.com.

Читати далі

Суспільство

Знищено 10 із 17 «шахедів» за ніч — Повітряні сили

Опубліковано

Підтримай ШоТам

ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.

Протиповітряна оборона Україні уночі збила 10 ворожих безпілотників.

Про це повідомили у пресцентрі Командування Повітряних сил.

Зазначається, що у ніч на 5 грудня 2023 року росіяни атакували ударними безпілотниками Shahed-136/131 з двох напрямків — з Курської області та російського міста Приморсько-Ахтарськ, а також — зенітними керованими ракетами С-300, які спрямували по цивільних об’єктах Донеччини та Херсонщини.

Усього в ударі зафіксовано 17 ударних БпЛА типу «шахед».

«В результаті бойової роботи знищено 10 ударних БпЛА в різних регіонах України», — йдеться у повідомленні.

Читайте такожКапітанка Марія Павлівна. Мати загиблого захисника збудувала на Рівненщині спортивно-розважальний комплекс для дітей

До відбиття повітряного нападу противника залучено винищувальну авіацію, зенітні ракетні підрозділи та мобільні вогневі групи Повітряних Сил та Сил оборони України.

Про Повітряні Сили

Повітряні сили ЗСУ — вид збройних сил, який має на озброєнні винищувальну, бомбардувальну і транспортну авіацію, а також зенітні ракетні війська і радіотехнічні війська. Повітряні сили у цьому вигляді були створені у 2004 році шляхом об’єднання двох видів: Військово-повітряних сил та Військ протиповітряної оборони України.

Нагадаємо, напередодні українська ППО знищила 18 ворожих дронів та авіаційну ракету.

Фото: Повітряні Сили.

Читати далі

Суспільство

Одна з країн НАТО замовила для України партію снарядів на 140 млн євро

Опубліковано

Підтримай ШоТам

ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.

Німецький оборонний концерн Rheinmetall отримав замовлення на виготовлення 155 мм артилерійських снарядів для України.

Про це йдеться у заяві, опублікованій на офіційному сайті компанії.

Зазначається, що загальна сума контракту становить близько 142 млн євро. Замовником є неназвана країна НАТО, «чиїм заявленим наміром є підтримка України у її оборонній боротьбі за допомогою ефективної довгострокової військової допомоги».

Замовлення передбачає постачання «десятків тисяч комплектних 155-мм артилерійських снарядів». Боєприпаси будуть доставлені у 2025 році.

Читайте такожОзброюємо, навчаємо та одягаємо. Як фонд Markus Foundation забезпечує необхідним тисячі бійців 47-го штурмового полку

У Rheinmetall також повідомили, що компанія планує у 2024 році значно збільшити потужності з виробництва боєприпасів на своїх заводах у Німеччині, Іспанії, Південній Африці та Австралії, довівши річну виробничу потужність приблизно до 700 тисяч одиниць.

Нагадаємо, 3 грудня Німеччина надала Україні новий пакет військової допомоги.

Раніше ми повідомляли, що В Україні створили компактну систему радіоелектронної розвідки ЕТЕР.

Фото: Rheinmetall.

Читати далі