Суспільство
Організовують найдовший поетичний марафон в Україні заради благодійності
5-6 березня в Україні організовують рекордний та найдовший в Україні поетичний онлайн-марафон «Голоси поетів заради голосів дітей».
Про це йдеться на фейсбук-сторінці заходу.
За інформацією організаторів, марафон безперервно триватиме понад 24 години з прямою трансляцією на YouTube. Також планується зафіксувати захід у Національному реєстрі рекордів України як найдовший поетичний онлайн-марафон.
Мета марафону
Під час марафону буде проведено збір коштів для благодійного фонду «Голоси дітей», який допомагає дітям перемагати травми війни. Кошти буде витрачено на надання психологічної та психосоціальної підтримки для 50 дітей, які проживають біля лінії фронту, через арт-терапію та індивідуальну роботу з психологом впродовж шести місяців. На ці потреби потрібно зібрати 300 тис. гривень.
Читайте також: «Не можу залишатися осторонь». Історія художника Нікіти Тітова, чиї роботи стали символом боротьби за Україну
Участь у заході візьмуть понад 120 поетів та поеток зі всієї України, які протягом понад 24 годин по черзі читатимуть у прямому ефірі свої вірші. Також до марафону долучаться відомі українські актори, музиканти, митці, журналісти, громадські діячі. Список учасників та графік читань буде оприлюднено незабаром.
Ведучими марафону стануть поетка Тетяна Власова і письменник Павло Матюша.
Подати заявку на участь у марафоні за посиланням.
Допомогти фонду «Голоси дітей» можна тут.
Організатори і партнери заходу
Організатори і партнери заходу є літературна агенція OVO, БФ «Голоси дітей», Veteran Hub, PR агенція Move In Movie, літературно-мистецький проект «ІншіВірші», громадська організація ArtForum.
Читайте також: «Поетом себе не вважаю». Що ви знаєте про життя та творчість Василя Стуса? (ТЕСТ)
Нагадаємо, IREX Ukraine запустила 2-річну благодійну програму «Єднання заради дії».
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі
Суспільство
Біографія фотографа
8 фото, що доводять злочини «совєтів»
- Розкуркулена сім’я біля свого будинку в с. Удачне Донецької області. 30-ті рр. ХХ століття
Коментарі