Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Економіка і бізнес

ОККО розгорнула мережу швидкісних електрозарядок на основних автошляхах країни

Опубліковано

ОККО розгорнула мережу швидкісних електрокарів потужністю на 120/150 кВт. Мережа розміщена на двох магістральних автошляхах України – «Київ-Одеса» і «Київ-Львів-Чоп», а також на в’їзді/виїзді з Києва у бік Полтави й Харкова.

Про це повідомили на сайті компанії.

Тож тепер власники електрокарів за 40 хвилин можуть гарантовано заряджати своє авто на 80% майже кожні 2 години поза межами міст.

«Згідно зі статистикою на початок вересня поточного року на дорогах України вже курсує 66 тисяч електрокарів. Це на 26 тисяч більше ніж минулого року і, якщо надалі темп приросту буде збережено, то вже через рік кількість електрокарів може перевищити відмітку в 100 тисяч. Але відсутність інфраструктури не дозволяє власникам електрокарів переміщуватись між великими містами», – коментує віцепрезидент з маркетингу ОККО Василь Дмитрів.

«Ми маємо на меті розв’язувати цю проблему. Наразі наша компанія фактично першою системно розбудовує мережу Ultra Fast Chargers. Зараз нам вдалось охопити дві високопотокові траси. В перспективі плануємо розширення проєкту й на інших напрямках», – додає Дмитрів.

ULTRA FAST chargers австрійського виробника, які встановлює компанія, може заряджати декілька авто одночасно. Для зручності клієнтів також створили мапу з повним переліком АЗК зі швидкісними зарядками, передбачено й опцію «прокласти маршрут».

Партнерами проєкту мережі виступає компанія ТОКА, яка забезпечує сервісне обслуговування авто. Зокрема, зарядка авто здійснюється через мобільний застосунок ТОКА NETWORK. Оплатити послуги чарджера можна як через додаток, так і через термінали самообслуговування EasyPay, розміщені на АЗК.

Загалом на сьогодні вже на 57 комплексах мережі ОККО можна підзарядити електромобіль. У тому числі на 15 встановлено швидкісні зарядки.

Фото: ОККО.

Коментарі

Економіка і бізнес

«Чорноморка» запускає устричні автомати в Україні

Опубліковано

Мережа ресторанів «Чорноморка» відкриває новий формат сервісу — устричні автомати. Вперше такий автомат встановлять у ТРЦ Respublika Park вже у січні.

Про це повідомила власниця мережі Ольга Копилова в інтерв’ю Forbes Україна.

Як виникла ідея

Ольга Копилова надихнулася створити унікальний автомат після поїздки до Естонії, де побачила акваріум із раками.
«Я подумала: чому б не зробити автомат із устрицями, щоб клієнти могли їх обирати безпосередньо, а не чекати обслуговування?» — ділиться підприємиця.

Читати також: У Лос-Анджелесі відкрився унікальний заклад від співвласника «Галі Балуваної»

Технологія

Перший автомат розробили за дев’ять місяців на підприємстві Avangard. Він вміщує 240 устриць, які зберігаються в акваріумі з морською водою, що створює природні умови. Автомат обладнаний сенсорним екраном для розрахунків і механізмом видачі устриць.

Поруч із автоматом працюватиме консультант, який допоможе відкрити устрицю та запропонує доповнення, як-от лимон чи тартар. Ціна однієї устриці — 36 гривень, а в майбутньому планують збільшити місткість автомата до 500 штук.

Де чекати новинку

Окрім торгових центрів, «Чорноморка» планує встановлювати устричні автомати на АЗС, вокзалах, у бізнес-центрах і навіть у своїх ресторанах. У перспективі розглядається оренда автоматів іншими закладами.

Нагадаємо, що українська компанія відкрила новий завод у Польщі для виробництва поштоматів Royal Mail.

Фото: колаж Анни Наконечної.

Коментарі

Читати далі

Економіка і бізнес

У Лос-Анджелесі відкрився унікальний заклад від співвласника «Галі Балуваної»

Опубліковано

У Лос-Анджелесі почав роботу новий формат закладу — магазин заморожених страв Multicook із фастфудом MultiBar. Ідею реалізував Володимир Матвійчук, співвласник популярної мережі «Галя Балувана».

Про це пише Forbes Україна.

Що пропонують

Меню MultiBar включає український борщ, супи, салати та напої. У Multicook продають заморожені страви, які можна розігріти вдома. Цей формат поєднує швидкість обслуговування з традиційною українською кухнею.

«Виручка закладу на 50% залежить від продажів із Multicook, ще 50% — від фастфуду MultiBar, — розповідає Володимир Матвійчук. — Українці частіше обирають заморожені страви, а американці — фастфуд».

Читати також: Ветеран зі Львівщини започаткував власне виробництво бойових дронів

Масштаби й амбіції

Заклад площею 120 кв. м демонструє високий інтерес з обох сторін — як серед місцевих жителів, так і діаспори. Володимир Матвійчук планує масштабувати бізнес і до кінця 2025 року відкрити 150 таких закладів за кордоном. Усі майбутні Multicook працюватимуть у парі з MultiBar.

Фото: надане Володимиром Матвійчуком.

Коментарі

Читати далі

Економіка і бізнес

Литва передасть Україні 4500 дронів

Опубліковано

Литва цього тижня надішле Україні 4500 дронів загальною вартістю 5 мільйонів євро.

Про це повідомила міністерка оборони Литви Довіле Шакалієне у своєму X (твіттер).

Деталі допомоги

«Рада повідомити, що цього тижня Литва відправляє Україні 4500 дронів вартістю 5 мільйонів євро», — написала міністерка.

Читати також: Норвегія передасть Україні 2 мільярди євро — найбільшу в історії країни військову допомогу

Шакалієне також розповіла про зміни у процедурі передачі допомоги. За її словами, уряд Литви затвердив прискорений механізм передачі державних активів.

Нагадаємо, що Міжнародний валютний фонд передав Україні 1,1 мільярда доларів.

Фото: Freepik.

Коментарі

Читати далі

Шопочитати

Суспільство5 днів тому

Вчать людей не опускати руки: як працює перша інклюзивна «Сенсотека» у Львові

Андрій Станько зі Львова втратив зір у дитинстві. Попри це, він самостійно освоїв озвучений телефон,...

Суспільство1 тиждень тому

Хащі в кожну хату: волонтерка зібрала 350 тисяч гривень для ЗСУ квітами

«Ледебурія та шлюмбергера за донат від 120 гривень» — схожими повідомленнями ця жінка починає ледь...

Суспільство2 тижні тому

«Після 24 лютого жодного разу не зустрічав Новий рік удома». Про що мріють військові у 2025 році

Для військових 31 грудня — це ще один день боротьби. Хтось зустрічає Новий рік в...

Економіка і бізнес3 тижні тому

«Летять» лише до добрих людей. Крафтярка на кріслі колісному виготовляє голубок, як у фільмі «Сам удома»

Марія сидить посеред кімнати на кріслі колісному та старанно фарбує в білий колір прикрасу у...