Суспільство
Нідерланди передали правоохоронцям Київщини 11 собак-саперів
Поліція Київщини отримала 11 службових собак, які пройшли тренування у Нідерландах.
Про це повідомили на фейсбук-сторінці відомства.
За інформацією, правоохоронці Київщини прийняли до кінологічного центру дев’ять бельгійських вівчарок малінуа та дві німецькі вівчарки.
«Усі вони пройшли відбір та початковий курс тренування у кінологічному центрі Police Dogs Centre у Нідерландах за напрямом “пошук вибухових речовин та зброї”», — наголошується в повідомленні.
Після проходження навчання ці вівчарки будуть задіяні у спеціальних операціях поліції в Київській області та на прифронтових територіях. Вони нададуть допомогу силовим структурам у виявленні незаконного переміщення та зберігання вибухових речовин, а також зброї та боєприпасів, а також допоможуть у розмінуванні.
Читайте також: Хто такий Ігор Сікорський, або Як РФ вкрала українця, який подарував світу гелікоптери (ТЕСТ)
Вівчарок передали з Нідерландів за сприяння фонду Говарда Баффета, який раніше передав кінологам Київщини чотири спеціалізовані автомобілі для перевезення службових собак.
Відзначимо, що Говард Баффет очолює фундацію Howard G. Buffett Foundation, робота якої спрямована на вирішення питань військових конфліктів, продовольчої безпеки та забезпечення громадської безпеки.
Торік у листопаді фонд передав поліції Київщини 10 собак Малінуа для роботи під час воєнного стану та відновлення потенціалу центру. Згодом правоохоронців забезпечили термокомплектами та взуттям від компанії Under Armour. Спеціалісти-криміналісти отримали два новітні апарати ANDE 6C, за допомогою яких можливо виділити ДНК-профіль та встановити особу.
Нагадаємо, Фонд американського мецената Говарда Баффета передав Україні надпотужні генератори загальною вартістю 30 мільйонів доларів.
Фото: facebook.com/pol.kyivregion.
Суспільство
Нові рейси до Карпат
- поїзд № 33/34 Кривий Ріг — Ясіня: це нове додатково сполучення між Кривим Рогом, Львовом та популярними туристичними напрямками в Карпатах;
- поїзд № 61/62 Дніпро — Рахів (через день): нове сполучення для людей, які подорожують із Придніпров’я до Львова та Карпат;
- поїзд № 83/84 Київ — Солотвино (через день): на цьому напрямку збільшать кількість квитків на 50%;
- поїзд № 125/126-129/130 Полтава, Кременчук — Ужгород (через день): рейс поєднає Полтавщину зі Славськом та Закарпаттям.
- поїзд № 85/86 Запоріжжя — Львів — Рахів: маршрут продовжили до станції Рахів.
- поїзд № 145/146 Харків — Чернівці (через день): це сполучення дозволить жителям Слобожанщини дістатися Буковини.
Потяги до Харкова
Покращення маршрутів
Скорочення рейсів
- Поїзд №13/14 Київ — Солотвино на 1 годину 9 хвилин;
- Поїзд №55/56 Київ — Рахів на 57 хвилин з Києва до Рахова;
- Поїзд №45/46 Ужгород — Харків на 51 хвилин із Ужгородадо Харкова;
- Поїзд №39/40 Запоріжжя — Солотвино на 45 хвилин із Запоріжжя до Солотвина та на 42 хвилин із Солотвина до Запоріжжя;
- Поїзд № 3/4 Запоріжжя — Ужгород на 41 хвилин із Ужгорода до Запоріжжя.
Коментарі
Суспільство
- Запорізької;
- Дніпропетровської;
- Донецької;
- Сумської;
- Херсонської.
Підтримка ВПО на Київщині
Коментарі
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Коментарі