Суспільство
Не гірша за корейську. Шість брендів української натуральної косметики
Корейська косметика набуває все більшої популярності серед українських жінок. Наш ринок переповнений іноземними виробниками. Але з’являється все більше українських брендів, які не поступаються за якістю. До того ж тут можна знайти натуральну косметику, яка зроблена з природної сировини та є безпечною для організму людини і для навколишнього середовища.
1. Зілля мавки – натуральна косметика і для жінок, і для чоловіків
Мрія цього бренду зробити словосполучення “Українська натуральна косметика” таким самим впізнаваним, як “Швейцарський годинник” чи “Французький парфум”.
Косметика від “Зілля мавки” не містить фталатів, парабенів, сульфатів, хімічних ароматизаторів, барвників, силікону. Більшість з екстрактів, що використовуються, приготовані власноруч з самостійно зібраних в екологічно чистих місцях рослин. Косметика не тестується на тваринах та не викликає алергічних реакцій. Вся продукція продається в упакуванні невеликого об’єму, адже косметика ручної роботи має недовгий термін зберігання.
Читайте також: 5 причин, чому варто перейти на твердий шампунь
Тут можна придбати косметику для обличчя, тіла, рук та волосся. А ще бренд виготовляє чоловічу натуральну косметику — маски для обличчя зі спіруліною, віск, олія та бальзам для бороди.
Ціни: чоловіча косметика, в середньому, 150 гривень, крем для тіла – 100 гривень, крем для обличчя – 150 гривень, маска для волосся – 250 гривень.
2. Декоративна косметика від Dari Mineral Cosmetics
Це один з небагатьох українських брендів, які виготовляють натуральну декоративну косметику. Засновниця бренду за фахом — візажистка. Дівчина вирішила створити косметику для себе, яка б не шкодила здоров’я і заради якої не страждають тварини.
Для виготовлення косметики бренд “Dari Mineral Cosmetics” використовує лише натуральні компоненти. Наприклад, до складу помади входять олія манго, мигдалю, жожоба, віск, касторова олія. Та й асортимент тут величезний — є і палетки для тіней, і коректори для обличчя, і консилери, і тональний крем. А приємним бонусом до натурального складу є екологічне пакування, яке ще й виглядає дуже стильно. Чудовий варіант на подарунок.
Крім того, на сторінці бренду “Dari Mineral Cosmetics” регулярно пишуть про те, як правильно користуватись натуральною косметикою, склад кожного продукту та користі beauty-поради.
Ціни: тональний мус – 504 грн, помада – 309 грн, палетка тіней – 639 грн.
3. Gomash з оліями з різних куточків світу
Засновниця бренду Gomash під час вагітності вирішила користуватись тільки натуральною косметикою, але не знайшла для себе на ринку нічого. Тоді і вирішила створити свою лінійку. Зараз жінка виготовляє пінки для вмивання, креми для обличчя, бальзами для губ, маски для обличчя з глини та багато іншого.
До складу косметики входять лише натуральні компоненти і якісні інгредієнти з різних куточків світу — олія нім з Індії чи дерева Ши з Африки. Щоб переконатись у натуральності продукції, варто лише поглянути на склад одного з них — крем виготовлений з олії таману та жожоба, протизапальні екстракти розмарину та календули, ефірні олії герані, апельсину та ін.
Читайте також: Як українська конопляна косметика підкорює Європу
Засновниця бренду є сертифікованим косметологом, тому часто пише про догляд за обличчям та публікує рецепти створення натуральної косметики.
Ціни: бальзам для губ – 100 грн, маска для обличчя – 385 грн, тонік – 150 грн, крем – 285 грн.
4. Бавовняні патчі від HOCHOO
У бренду HOCHOO можна придбати професійні органічні продукти для тіла, душі та природної краси. Історія цього виробника почалась зі створення твердих шампунів, а згодом тут з’явилось безліч натуральної косметики для обличчя, волосся, тіла, а також засобів для макіяжу.
Найунікальнішим продуктом цього бренду є натуральні бавовняні патчі, які точно замінять вам популярні корейські варіанти. У складі цього продукту активна формула з низькомолекулярною гіалуроновою кислотою, кофеїн, гідролат кави, со2 василька, кофеїн, вітамін Е, гель алое та багато ще усього, що поверне шкірі тонус та зволожить.
Ціни: патчі – 550 грн, твердий шампунь – 290 грн екопакування та 310 грн в коробочці з люфою для зберігання шампуню.
5. Moon & Rune – твердий шампунь з гарбуза
Це український бренд натуральної, екологічної та етичної косметики з власним виробництвом, фахівцями і лабораторією. Уже два роки вони тішать своїх клієнток можливістю придбання високоякісної, ефективної і безпечної косметики, яка не тестується на тваринах і має повністю екологічне пакування, яке вони з радістю приймають назад.
У Moon & Rune можна придбати твердий шампунь з пудрою гарбуза та манго, пінку для вмивання з олією ромашки, маску для обличчя з пудрою білого сандалу і живими водоростями спіруліни, очищающий урбан з глиною та спіруліною, натуральну декоративну косметику.
Ціни: твердий шампунь – 295 грн, крем для обличчя – 459 грн, мінеральна палетка тіней – 639 грн.
6. Косметика для волосся від Ptichkin Sad
Продукція цього бренду створена для сучасних жінок, які живуть в динамічному місті. Їх шкіра і волосся вимагають щоденного догляду і вони надають перевагу натуральним складовим. Ptichkin Sad розробляє повністю фізіологічні формули, які спрямовані на природне відновлення мікробіом шкіри й волосся. Косметика містить тільки знайомі тілу рослинні складові. Це дозволяє максимально м’яким і природним чином впливати на поліпшення стану вашого тіла і волосся.
Читайте також: Як продавати косметику разом з ідеєю екологічності. Кейс бренду “VESNA”
Серед асортименту варто звернути увагу на твердий шампунь для різних типів волосся з олією вівса та маслом дерева Ши, рідкі кристали для кінчиків волосся з олією авокадо, аргани та жожоба, скраб для шкіри голови з евкаліптом.
Ціни: шампунь – 350 грн, олія для волосся – 295 грн, скраб – 245 грн.
Суспільство
Особливості маршруту
- купе (4 місця);
- люкс (2 місця).
Графік руху
- Київ – Будапешт:
Відправлення о 10:16, прибуття о 06:00 наступного дня. - Будапешт – Київ:
Відправлення о 22:40, прибуття о 19:11 наступного дня.
- Відня (подорож триватиме менше трьох годин);
- Зальцбурга, Мюнхена, Інсбрука, Цюріха, Румунії, Словенії та інших країн.
Коментарі
Суспільство
Як працюватиме новий маршрут?
- На ділянці Варшава – Рава-Руська курсуватиме поїзд польської залізниці PKP Intercity.
- На маршруті Рава-Руська – Львів – Чернівці працюватиме дизель-поїзд українського виробництва ДПКр-3.
Коментарі