Суспільство
Назви нових станцій метро на Виноградар обиратимуть кияни
Назви станцій лінії метро на Виноградар “Мостицька” і “Проспект Правди”, які зараз перебувають у процесі спорудження, – умовні, їх можуть перейменувати, передає Хмарочос.
Назви оберуть кияни
“Це умовні назви, у проєкті ними користають виключно з прив’язкою до місцевості. Я впевнений, що ближче до кінця будівництва будуть проводитися опитування та голосування серед киян, щоб назви були актуальні і географічно зрозумілі”, – поінформували у комісії Київради з питань транспорту.
Читайте також: Будівництво метро на Виноградар: нові подробиці і яскраві фото
Де розташовуватимуться нові станції?
Зазначається, що “Мостицьку” буде розташовано між вулицями Білицька та Межова. Неподалік – Мостицький масив.
“Проспект Правди” будують на перехресті вулиці Порика і власне проспекту Правди. Це перша черга лінії на Виноградар, яку планують здати в експлуатацію наприкінці 2021 року.
На “Мостицькій” збудують три входи, на “Проспекті Правди” – чотири з різних сторін, а на самій станції заплановано дві бокові платформи.
Як відомо, друга черга будівництва метро на Виноградар включає станції «Виноградар» і «Маршала Гречка», рендери яких було опубліковано у 2017 році.
Суспільство
Новий автомобіль швидкої допомоги спроєктований як мобільне відділення інтенсивної терапії.
За словами керівника Інституту серця Бориса Тодурова, цей транспорт стане критично важливим для перевезення тяжких пацієнтів.
Хто допоміг реалізувати проєкт
Авто вдалося отримати завдяки співпраці з:
- Всесвітньою організацією охорони здоров’я;
- USAID;
- Міністерством охорони здоров’я України;
- урядом Німеччини.
Читати також: На Черкащині відкрили нове реабілітаційне відділення (ФОТО)
Що особливого в реанімобілі
Реанімобіль оснащений усім необхідним для надання медичної допомоги в дорозі, включно з апаратами для підтримки життєво важливих функцій. Він стане незамінним у випадках, коли пацієнта потрібно транспортувати в критичному стані.
«Цей автомобіль допоможе рятувати життя навіть у найскладніших ситуаціях», — зазначили в Інституті серця МОЗ України.
Нагадаємо, що в одеській лікарні запрацювала нова «Школа Супергероїв» (ФОТО).
Фото: Freepik.
Суспільство
103 окрема бригада територіальної оборони імені митрополита Андрея Шептицького встановила Герб України в селі Улянівка на Сумщині. На місці, де раніше височіла радянська зірка, тепер стоїть символ, який уособлює силу та незалежність українського народу.
Про це повідомили на сторінці бригади.
Роботи провели спільними зусиллями. Виготовленням герба займалася компанія «Солонкаінвестбуд», а його фарбування виконала «ТЕХМАЛ».
«Встановлення герба — це не лише жест вдячності громаді за підтримку, але й спільний крок до очищення нашого простору від символів гнітючого минулого. Герб України нагадує про нашу єдність, силу та прагнення до свободи», — зазначили на офіційній сторінці бригади.
Читати також: У Києві демонтували погруддя Сидора Ковпака та інших радянських діячів (ФОТО)
Історія встановлення
Голова Миколаївської селищної громади Сергій Пасько повідомив, що радянську зірку демонтували, а Герб України урочисто встановили 16 січня.
Нагадаємо, що у столиці декомунізують обеліск місту-герою Києву (ФОТО).
Фото: фейсбук 103 ОБр ТрО.
Суспільство
У Бучі розпочалося планування нового мікрорайону, який передбачає не лише житлову забудову, а й розвиток соціальної інфраструктури та транспортної мережі.
Про це повідомив міський голова Анатолій Федорук.
Нові магістралі та громадські простори
Особливу увагу приділять будівництву автомагістралей, які з’єднають мікрорайон із ключовими транспортними вузлами Бучі та регіону. Проєкт також включатиме створення громадських просторів для відпочинку та дозвілля.
Читати також: У Бучанській громаді запрацювала амбулаторія, яку відновили після окупації
Міська адміністрація вже зустрілася з власниками земельних ділянок і обговорила передачу частини приватних земель у власність міста для будівництва нових транспортних шляхів, школи та дитячого садка.
Нагадаємо, що у Ворзелі будують новий дитсадок та корпуси початкової школи з укриттям.
Фото: Freepik.