Економіка і бізнес
На Житомирщині втричі зменшилася смертність від інфарктів. Чому?
На Житомирщині торік відкрили сучасний інфарктний центр, аналогів якому раніше в області не було. За ці 12 місяців роботи лікарям вдалося врятувати 415 життів.
Як інформує прес-служба Житомирської облдержадміністрації, у центрі за цей період 265 операцій провели при гострому інфаркті, і втричі зменшилася смертність.
Центр працює на базі кардіологічного відділення Житомирської обласної клінічної лікарні імені О.Гербачевського. Тут надають медичну допомогу пацієнтам області з хворобами серця у цілодобовому режимі.
Основне завдання – попередження інфарктів
Пацієнти за першої потреби потрапляють до реперфузійного центру, який в основному працює на випередження – попередження інфарктів. Центр виконує:
- операції зі стентування при гострому коронарному синдромі;
- імплантації штучних та постійних водіїв ритму серця.
Завідувач кардіологічного центру Микола Кушнір пояснює, що допомогою при інфаркті серця повинно бути термінове розблокування артерій. Це можна зробити двома шляхами: або ввести ліки, які розмивають тромб і відновлюють кровоток; або в операційній за допомогою термінової візуалізації – де цей тромб знаходиться, спеціальними інструментами видаляється тромб і вставляється арматура, яка відновлює судини.
Читайте також: У Дніпрі з нуля будують новий корпус дитячої лікарні з басейном і “ноу-хау”
“Тромб ніколи не з’являється у здоровій судині, тромби виникають у судинах з холестериновими або жировими бляшками. Лікувати потрібно сучасним методом лікування, а не просто введенням ліків, які розмивають тромб. Тому що це ефективно лише в 60% випадків. Швидке ургентне оперативне втручання допомагає відновити кровоток і зупинити розвиток інфаркту. У багатьох країнах інфаркти лікуються саме операційно”, – розповідає Микола Кушнір.
Цьогоріч у центрі простентували 265 випадків гострих інфарктів. До центру доставили 415 пацієнтів з підозрою на інфаркт, з яких прооперували 265. Із 265 випадків – 204 гострі інфаркти. Раніше в області лише 2,5% інфарктів лікували за сучасними методами, за рік роботи цей показник зріс до 27,2% (по Україні в середньому це 31%).
[su_button url=”https://www.liqpay.ua/ru/checkout/i56624243821″ target=”blank” style=”flat” background=”#F2AF1C” color=”#000″ size=”5″ center=”yes” radius=”10″ icon=”icon: credit-card” icon_color=”#000″ text_shadow=”0px 0px 0px #c7c7c7″ desc=”Вас буде перенаправлено на сайт liqpay” rel=”lightbox”]Підтримати проект[/su_button]
Економіка і бізнес
Масштаб проєкту
- виробництво будівельних і металевих конструкцій;
- виробництво готових металевих виробів і електрообладнання;
- створення машин та іншої техніки;
- альтернативна енергетика;
- науково-технічні розробки;
- інформаційні та телекомунікаційні технології;
- виробництво харчових продуктів.
- звільнення від імпортного ПДВ і мита на обладнання, якщо аналогів в Україні немає;
- 10-річне звільнення від податку на прибуток із реінвестуванням у розвиток;
- можливість отримання пільг за місцевими податками.
Коментарі