Економіка і бізнес
На Уманщині планують побудувати сучасний елеваторний комплекс
Приватне акціонерне товариство “Укрзерноімпекс” спільно із сільськогосподарським товариством “Лан” планує побудувати на території села Ладижинка сучасний елеваторний комплекс із загальним об’ємом у 20 тисяч тонн під різні зернові культури.
Завдяки сучасним технологічним рішенням процес сушіння продукції відбуватиметься без викидів відходів виробництва в атмосферу. Відповідно, з будівництвом елеватора для місцевих з’являться нові робочі місця. Про це розповіла директор підприємства “Укрзерноімпекс” Оксана Подвальникова, передає Громадське.Умань.
Загальна вартість проекту складає понад 15 мільйонів гривень.
“Підприємство “Лан” зареєстровано в Уманському районі, тому всі податки із заробітних плат, ПДФО, орендна плата за землю надходитиме до бюджету Ладижинської ОТГ, – зазначила Оксана Андріївна. – На нашому елеваторі працюватимуть лише місцеві, що проживають в найближчих селах: Ладижинка, Колодисте, Малий Затишок, Рижавка.”
Читайте також: На Київщині збудують елеватор та логістичний комплекс
За договором будівництвом елеватора займатиметься фірма “KMZ Industries” – провідний постачальник комплексних рішень для зберігання та обробки зерна. Фірма спеціалізується на реалізації масштабних проектів не лише на території України, а й за кордоном.
Представник компанії Анатолій Третяк розповів, про особливості будівництва елеваторного комплексу в Ладижинці. Весь процес поділено на три етапи. На першому етапі побудуть силос для зберігання зерна на 5 тисяч тонн та зерносушарку “Brice-Baker”. На другому етапі планується будівництво транспортної сітки і ще двох силосів по 5 тисяч тонн. На завершальному етапі елеватор доповниться ще одним силосом.
“Даний комплекс включатиме в себе організацію 20-30 робочих місць. Новостворений колектив пройде навчання в компанії “KMZ Industries”, що, в свою чергу, буде засвідчуватися сертифікатом”, – наголосив Анатолій Третяк.
Елеваторний комплекс обладнають сучасною системою захисту задля уникнення викиду продуктів виробництва в атмосферу.
Економіка і бізнес
Масштаб проєкту
- виробництво будівельних і металевих конструкцій;
- виробництво готових металевих виробів і електрообладнання;
- створення машин та іншої техніки;
- альтернативна енергетика;
- науково-технічні розробки;
- інформаційні та телекомунікаційні технології;
- виробництво харчових продуктів.
- звільнення від імпортного ПДВ і мита на обладнання, якщо аналогів в Україні немає;
- 10-річне звільнення від податку на прибуток із реінвестуванням у розвиток;
- можливість отримання пільг за місцевими податками.
Коментарі