Суспільство
На Рівненщині розробляють унікальний туристичний маршрут «Міста Погориння»
На Рівненщині розпочався проєкт «Міста Погориння» у межах якого створять незвичний регіональний туристичний маршрут давніми городищами.
Про це ШоТам повідомили автори проєкту.
Зокрема у межах проєкту Гощанська ОТГ разом із партнерами створить п’ять нових туристичних маршрутів пам’ятками археології «Міста Погориння».
Маршрут об’єднає сім давніх поселень.
Початок кожного шляху розпочинається на Басівкутському городищі (м.Рівне), а завершується – на Гощанському, Новожуківському, Білівському, Хотинському, Кунинському та Варковицькому городищах.
Читайте також: В Україні стартує масштабний туристичний проєкт «Моя мотокраїна»
Для промоції цих маршрутів буде створено зручний двомовний сайт, паперові путівники, відео та проведена активна інформаційна кампанія.
Фінансова підтримка
Грант на проєкт «Міста Погориння», Гощанська селищна рада отримала цього року у межах партнерської програми «Культура.Туризм.Регіони» Українського культурного фонду та Державного агентства розвитку туризму. Проєкт має на меті збереження культурної спадщини та розвитку локального туризму на Рівненщині.
Наголошується, що Рівненська область має унікальну історію та культурну спадщину, про яку мало знають не лише туристи, а й жителі області.
На території Рівненщини є давні городища. Зокрема «Погоринські міста» – саме так неодноразово згадуються в літописах землі над річкою Горинь як окреме територіальне утворення часів Давньої Русі.
Читайте також: Вирватись з міста: 9 унікальних місць для відпочинку на Київщині, про які ви не чули
Багато городищ на Рівненщині збереглися до нашого часу у вигляді величезних високих пагорбів різної величини, з яких відкриваються гарні краєвиди та більшість мають статус пам’ятки археології.
У межах проєкту «Міста Погориння» планується провести у громадах круглі столи, щоб об’єднати краєзнавців, істориків, музейників, старожилів, активних мешканців для наповнення маршрутів цікавими локаціям та пам’ятками, об’єднати місцеву владу та підприємців, особливо тих, хто вже працює у сфері туризму, навколо спільного розвитку туристичного потенціалу регіону.
Також у Рівному 7-8 серпня 2021 року пройде професійне навчання для представників громад від Асоціації індустрії гостинності України та буде розпочато створення туристичного кластера, щоб надалі разом створювати нові культурно-туристичні продукти, промотувати маршрути, розвивати інфраструктуру, збільшувати кількість туристів та відкривати свої регіональні цікаві локації для всієї України.
Читайте також: Подорожуй Україною: 8 найгарніших українських водоспадів
Нагадаємо, презентували один із найдовших екологічних маршрутів в Україні «Волинський спадок».
Як ми повідомляли раніше, популярна тревел-блогерка з Британії записала відео про Львів і Карпати.
Суспільство
Про що фільм?
Коментарі
Суспільство
Михайло Ділок
директор центру надання соціальних послуг Бобровицької сільської ради.
Уся допомога є безкоштовною
Геннадій Іванюк
виконувач обов’язків голови Бобровицької міської ради Чернігівської області
«Ми хочемо, аби їм було в нас комфортно»
Марина Бушеленко
психологиня соціально-психологічного простору у Бобровицькій громаді
Люди часто бояться психологів, але ми хочемо допомогти
Коментарі
Суспільство
Реабілітація за світовими стандартами
- тренажерами для відновлення після мінно-вибухових травм;
- апаратами віртуальної реальності, що роблять реабілітацію цікавою завдяки гейміфікації;
- системами для точного оцінювання прогресу пацієнтів.
Коментарі