Суспільство
На Рівненщині почали виготовляти авто з відеоспостереженням для ЗСУ
У Рівненській області запустили виробництво мобільних комплексів спостереження для ЗСУ.
Про це пише АрміяInform.
Перші три автомобілі з вишками для відеоспостереження вже передали військовим.
Перетворюють пікапи на бойові машини
Підприємці області запустили виробництво модернізованих коробів для кулеметів та перетворюють пікапи Mitsubishi L200 на бойові машини.
Висота конструкції в бойовому положенні більше ніж десять метрів, що дозволяє бачити українським командирам на кілометри вперед.
У салоні автомобіля Mitsubishi L 200 встановлюється автономний пункт управління, ноутбук, камера, акумуляторні батареї, жорсткі диски. Цей комплекс спроможний контролювати місцевість, виявляти ворога та координувати підрозділи артилерії на знищення ворожих цілей.
З метою збереження життя й здоров’я військовослужбовців працювати можна з-за укриття. Це дає можливість вести спостереження, збирати дані, узагальнювати й передавати їх для прийняття відповідних рішень, особливо на територіях, де наразі немає електроенергії, мобільного зв’язку та інтернету.
На вишку встановлюється роботизована камера, яка дозволяє забезпечувати контроль за периметром місцевості та в автоматичному режимі фіксувати будь-які рухи чи переміщення.
Читайте також: Тренер чемпіонів Єгор Лебідь: «Моя мета – щоб усі знали про вінницьку школу джиу-джитсу родом із Херсона»
Водночас перевірку місцевості в інтересах підрозділів здійснюють оператори безпілотних літальних апаратів. Вся отримана інформація акумулюється на мобільних спостережних пунктах, де її візуально перевіряють, передають для узагальнення та ухвалення рішення. Для підвищення ефективності ведення спостереження військовослужбовці Збройних Сил України використовують спостережні пости одночасно з БПЛА.
Процес розгортання та згортання займає лічені хвилини та не потребує особливих зусиль екіпажу. Стійка для кріплення антени на кузові автомобіля універсальна, а тому дозволяє в разі потреби кріпити замість неї будь-які змінні штативи й турель для ПТУР, ЗУ-23-2 чи ДШК. У такий спосіб автомобіль для спостереження можна за потреби перетворити на автомобіль для бойового застосування.
Нагадаємо, Повітряні Сили отримали вантажівку для перевезення техніки вартістю 2,9 млн грн.
Також ми повідомляли, що на Полтавщині почали виробляти колісні всюдиходи «Торнадо».
Фото: armyinform.com.ua.
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Зробили покриття та надихнули інших на зміни
Коментарі
Суспільство
Як працюватиме новий маршрут?
- На ділянці Варшава – Рава-Руська курсуватиме поїзд польської залізниці PKP Intercity.
- На маршруті Рава-Руська – Львів – Чернівці працюватиме дизель-поїзд українського виробництва ДПКр-3.
Коментарі