

Економіка і бізнес
На “Нібулоні” почали збирати міцний корпус нового судна (ФОТО)
Суднобудівники «Нібулона» розпочали збирати міцний корпус уже шостого судна проєкту NBL-91. Про це повідомляється на сторінці підприємства у фейсбуці.
Суднобудівники продовжують працювати над новими замовленнями (п’яте та шосте несамохідне судно пр. NBL-91, а також четвертий буксир модернізованого пр. 121М) та паралельно виконувати обслуговування вантажного флоту судноплавної компанії.
П’яте несамохідне судно пр. NBL-91
Міцний корпус замовлення повністю сформовано. Циліндрична його частина уже випробувана на герметичність, наразі аналогічні роботи проводяться у носових та кормових відсіках.
Виготовлені й кришки люкових закриттів для трюмів судна, отож фахівці підприємства приступили до встановлення насичення на них. А на самому судні уже змонтовано практично усе необхідне палубне та якірно-швартовне обладнання, зокрема комінгси та леєрне огородження, брашпилі, лебідки та ін. Триває прокладання кабельної мережі.
Шосте несамохідне судно пр. NBL-91
На стапельному майданчику підприємства суднобудівники приступили до формування міцного корпуса замовлення. Робота розпочалась зі збирання циліндричної його частини, для якої уже задіяно 10 секцій.
Читайте також: На «Нібулоні» збирають судно-майданчик відкритого типу (ФОТО)
Четвертий буксир модернізованого пр. 121М
На замовленні уже встановлено надбудову, найближчими днями буде розташовано й рубку. Корпус судна успішно пройшов усі випробування на герметичність, отож на буксирі стартували роботи з фарбування та ізоляції перших приміщень, що розташовуються на нижній та головній палубі.
Судно повністю обладнане леєрним огородженням та після монтажу якорів матиме й усе необхідне обладнання якірно-швартовного комплексу. У машинному відділенні триває обв’язка усіх раніше встановлених механізмів. Також днями фахівці приступлять до встановлення гвинторульового комплексу буксира від шведського виробника фiрми Volvo Penta.
Активно працюють й електрики, формуючи електролінії та прокладаючи кабелі по усіх приміщеннях судна.





Фото: facebook.com/nibulonltd
Економіка і бізнес

До національної програми підтримки військових у застосунку «Армія+» доєднався інтернет-магазин ROZETKA. Військовослужбовці зможуть отримувати знижки на амуніцію та інші товари.
Про це повідомили в Міністерстві оборони України.
Переваги для військових
У застосунку «Армія+» користувачі зможуть згенерувати один промокод на місяць, який надаватиме знижку до 30% на вибрані товари. Повний перелік категорій, на який діятиме цей промокод, можна побачити на акційній сторінці ROZETKA. Обмежень по сумі та кількості категорій товарів у замовленні немає.
Читайте також: В Україні випустили благодійні жетони «Зв’язок 100%» для підтримки війська
Що відомо про програму
Програму підтримки військових запустили в грудні 2024 року. У межах цього проєкту Міноборони об’єднує великі бізнеси, аби надавати українським військовим спеціальні пропозиції або знижки. Наразі партнерами програми стали такі компанії: «Укрзалізниця», «Укрнафта», «Нова пошта», мережа АЗК WOG, OKKO та інтернет-магазин ROZETKA.
Нагадаємо, що ГУР розпочало власне виробництво дронів на оптоволокні (ВІДЕО).
Фото обкладинки: Getty Images
Економіка і бізнес

У ресторанах Києва та Київської області McDonald’s упродовж 25 та 26 березня запускає ранкове меню.
Про це повідомили у компанії.
Раніше ми писали, що з 13 березня ранкове меню додали у закладах Львова, Луцька, Тернополя, Івано-Франківська, Яремче та Ковеля.
Упродовж березня сніданки повертатимуть в усіх ресторанах, окрім тих, що розташовані у східних областях, в Полтаві, Дніпрі, Кременчуці, Кривому Розі, Кропивницькому та Олександрії. У компанії пояснюють, що це пов’язано з повітряними тривогами та операційними складнощами.
Нагадаємо, що UAnimals запустили найкоротшу рекламу із зірками задля допомоги тваринам (ВІДЕО).
Фото обкладинки: фейсбук-сторінка McDonald’s
Економіка і бізнес

Компанія «Нова Енерджі», яка входить до групи Nova, отримала ліцензію на постачання електрики та вийшла на відкритий ринок електроенергії.
Про це повідомили в «Новій пошті».
Дозвіл на постачання електрики оформлювали близько двох місяців. Рішення про це ухвалила Нацкомісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).
Тепер енергетична компанія зможе самостійно забезпечувати потреби «Нової пошти» та інших клієнтів.
Читайте також: OKKO стала партнером програми «Плюси»: які переваги для військових
«Це ще один крок на шляху до енергетичної незалежності. Нова Пошта запускає власну альтернативну генерацію електроенергії та зможе покривати не тільки свої потреби, а й провадити продаж е/е на вільний ринок», — зазначив CEO «Нова Енерджі» Андрій Литвиненко.
Нагадаємо, що «Нова пошта» розробила сервіс для ефективнішої доставки посилок.
Раніше ми писали, що «Нова пошта» запустила другу сонячну електростанцію у терміналі в Києві.
Фото: Pixabay