Суспільство
На Дніпропетровщині півстолітній стадіон перетворюють на сучасну спортивну арену
У Новомосковську на Дніпропетровщині півстолітній стадіон «Металург» перетворюють на сучасну спортивну арену на 1,5 тисячі місць. Нині тут триває масштабна реконструкція, повідомляє пресслужба облдержадміністрації.
Єдиний професійний стадіон
Зазначається, що підрядники вже демонтували старі трибуни, звели фундаменти під нові, уклали дренаж під футбольне поле та бігові доріжки.
Читайте також: У Маріуполі відремонтують футбольний стадіон
Стадіон «Металург» – єдиний у Новомосковську, де проводили матчі професійні футбольні команди. А ще, майже упродовж 50 років там займалися спортом місцеві мешканці. Втім, за словами городян, він давно потребував реконструкції.
«За свою майже півстолітню історію стадіон тричі ремонтували, але жодним сучасним вимогам він вже не відповідав. Частина трибун лишалась такими, як і тридцять років тому, – сказав Новомосковський міський голова Віктор Літвіщенко. – Дуже хочемо, щоб у нашому місті нарешті з’явився стадіон сучасного типу. До того ж, «Металург» розташований у самому центрі Новомосковська, що дуже зручно для городян».
Як виглядатиме арена?
Футбольне поле із якісним покриттям, кругова бігова доріжка на шість смуг, воркаут-майданчики та зона для стрибків у довжину. А ще, комфортні трибуни та сучасні роздягальні. Таким стане стадіон «Металург» після завершення реконструкції.
«Старий стадіон міг вмістити 850 глядачів. Трибуни були старенькі, навіть без навісів. Тепер, за проектом, тут зможуть з комфортом розміститися півтори тисячі людей. Східна трибуна розрахована на 550 місць, західна на 970 місць. Передбачені й місця для людей з інвалідністю», – розповіла директор ПП «Лідер-Проект» Тетяна Касьян.
Завершити реконструкцію планують у 2020 році.
Суспільство
Як відбувалася рятувальна операція
Чому це важливо
Коментарі
Суспільство
Які об’єкти демонтують повністю
- пам’ятник Олександру Бойченку (гімназія № 59);
- пам’ятник Миколі Островському (гімназія № 191);
- постаменти від пам’ятника леніну на бульварі Шевченка та вулиці Гніздовського;
- меморіальний камінь «Комсомольська алея» (проспект Академіка Глушкова);
- зірка на даху будинку на Хрещатику, 25.
Корекція споруд
- цитату Станіслава Говорухіна на пам’ятнику Воїнам-інтернаціоналістам замінять на присвяту українцям, загиблим в Афганістані;
- російські написи на пам’ятниках Борису Патону та Іллі Рєпіну перекладуть українською;
- монограму Олександра III на воротах Свято-Михайлівської лікарні демонтують.
Коментарі