Аеропорт у селищі Солоне на Дніпропетровщині, який починають будувати цього року, матиме пасажиропотік у 2-3 мільйони осіб на рік. Про це йшлося в ефірі телеканалу “Прямий”.
“Цього року почали проектування та підготовчі роботи до будівництва аеропорту в Солоному. Це якраз посередині між Запоріжжям та Дніпром. Ми вважаємо, що цей аеропорт стане вузловим авіаційним хабом для східної України… Можемо отримати аеропорт потужністю мінімум 2-3 мільйони пасажирів на рік протягом найближчих п’яти років”, – зазначили у Міністерстві інфраструктури.
Читайте також: На аеропорт Вінниці чекає масштабна реконструкція
Як зауважили у відомстві, вже є інтерес до будівництва аеропорту з боку іноземних та українських інвесторів.
Нагадаємо, в аеропорту «Бориспіль» відкриють три експрес-салони краси у травні. Салони розмістяться по обидві сторони галереї в зоні вильоту міжнародних рейсів термінала D.