Суспільство
На Чернігівщині дорожники почали асфальтувати міст через річку Десна
Дорожники відновлюють пошкоджений 300-метровий міст через річку Десна в Корюківському районі Чернігівської області. Уже укладають нижній шар асфальтобетону по всій протяжності штучної споруди.
Про це повідомили в Державному агентстві відновлення та розвитку інфраструктури України.
Зазначається, що це один із трьох мостів, які відбудовують в області. Він важливий для автомобільного сполучення Корюківського району із центральними районами. Після деокупації певний час проїхати тут можна було по понтону, але під час зимового льодоходу роботу переправи зупинили.
Влітку 2022 року на мосту демонтували пошкоджені конструкції. Згодом взялися за відбудову зруйнованої частини. Зараз уже відновили відсутню частину прогонової будови завдовжки 90 метрів. Виконують капітальний ремонт вцілілої частини мосту з опорами. Також проводять роботи з облаштування освітлення та встановлення бар’єрного огородження.
Читайте також: 20 років працювала «на когось», а тепер має власне ательє за грант: досвід швачки з Дніпропетровщини
Повністю завершити ремонтні роботи і відкрити рух транспорту планують до кінця 2023 року.
Про один із етапів будівельних робіт на мосту через річку Десна ми повідомляли у серпні 2023 року.
Нагадаємо, дорожники завершили ремонтні роботи аварійного мосту на виїзді з Донецької області на дорозі М-30 «Стрий – Ізварине».
Також на Закарпатті 29 липня запрацювали дві альтернативні тимчасові переправи через річку Тересва на Тячівщині.
Фото: facebook.com/agency.for.restoration.
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Документальний театр як інструмент роботи з історіями
«Мистецтво пропонує безліч форматів говоріння про складний досвід. Документальний театр — один з таких, що швидко реагує на зміни в суспільстві та здатен їх зафіксувати в моменті. До того ж, у театрі комунікація з глядачем відбувається напряму: ми бачимо на сцені людей, які самі про себе говорять, що створює для музею нові можливості репрезентації дитячого досвіду», — говорить куратор вистави Андрій Борутя.
Досліджувати пам’ять через мистецтво
«Для багатьох українців сьогодні важливо в той чи інший спосіб вшановувати загиблих, фіксувати події та свій досвід у публічному просторі. Ми переконані, що будувати національний меморіал можна лише після закінчення війни, але починати працювати з пам’яттю про трагічні події, особливо локальною, потрібно вже зараз», — пояснюють організатори проєкту.
Унікальний підхід громад до створення меморіалів
«Ця алея, яка в майбутньому розростеться, назавжди залишиться в пам’яті як символ подій у 2022 році. Особлива подяка тим, хто згодився записати свої спогади та зробити їх публічними. Це дуже важливо, бо невблаганний час стирає спогади, змінює їх», — поділилася асистентка керівниці проєкту в ГО «Асоціація демократичного розвитку» Наталія Апанасько.
Коментарі