Суспільство
На будівництві бетонної дороги під Житомиром зводять одразу 10 мостів (ФОТО)
Під час будівництва Північного об’їзду Житомира китайською компанією Sinohydro Corporation спільно з декількома субпідрядними організаціями зводяться 10 мостів і шляхопроводів.
Про це пише Центр транспортних стратегій.
Зазначається, що частина мостів – це автомобільні розв’язки і шляхопроводи, ще частина – пішохідні переходи для місцевих жителів.
Відомо, що роботи на більшій частині мостів ведуть українські субпідрядники – компанії “Майстер”, “Северсталь”, “Екстра Інвест”.
Читайте також: Солодощі без шкоди для фігури: топ українських виробників
Сама Synohydro виконує 100% робіт тільки на одному мосту. Що стосується інших шляхопроводів, китайська корпорація здійснює установку всіх опор і бетонних балок (які виробляє на власному заводі в Житомирській області).
Нині готовність мостів оцінюється приблизно в 60%. Готовність дорожнього покриття, яке виконується в цементобетоні, на кінець місяця має становити 85%.
Читайте також: Причина №17, чому варто підтримати #ШоТам: ми підтримуємо децентралізацію
У китайській компанії уточнили, що залучили велику кількість субпідрядних організацій, щоб укластися у відведені контрактом терміни.
Довідка
Проектом передбачено:
- будівництво та реконструкцію 4-х транспортних розв’язок на різних рівнях;
- реконструкцію наявного моста через р. Кам’янка;
- реконструкцію 3-х шляхопроводів через залізничні колії,
- будівництво 2-х пішохідних мостів.
Контракт між Укравтодором і Sinohydro Corporation щодо реконструкції 22 км дороги М-06 Київ-Чоп у Житомирській області укладено в рамках проекту “Покращення транспортно-експлуатаційного стану автомобільних доріг на підходах до Києва (пан’європейські коридори)”.
Читайте також: Дорожні знаки здорової людини: на українських шляхах з’явиться нова уніфікована навігація (ФОТО)
Фінансування проекту здійснюється за рахунок коштів Європейського банку реконструкції та розвитку, а також Європейського інвестиційного банку. Вартість робіт становить понад 42 млн євро.
Читайте також: Куди поїхати в Україні влітку та ще ТОП-6 запитань про туризм в цьому році
Нагадаємо, на Полтавщині вкладають шар бетону товщиною 26 см.
Як ми писали раніше, бетонну дорогу на Полтавщині допомагає будувати унікальна машина.
Усі фото: cfts.org.ua.
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Зробили покриття та надихнули інших на зміни
Коментарі
Суспільство
Як працюватиме новий маршрут?
- На ділянці Варшава – Рава-Руська курсуватиме поїзд польської залізниці PKP Intercity.
- На маршруті Рава-Руська – Львів – Чернівці працюватиме дизель-поїзд українського виробництва ДПКр-3.
Коментарі