Економіка і бізнес
Миколаїв отримав 23 сучасні автобуси
Миколаїв отримав 23 сучасних автобуси з Білорусі за рахунок кредитних коштів Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР). Про це повідомляє відділ інформаційного забезпечення міської ради.
Які умови договору?
«Миколаїв отримав 23 сучасних автобуси за рахунок кредиту АО “Укрексимбанк”, финансирование через финансовую компанию ООО “Эксимлизинг”. 21 травня, на Інгульському узвозі відбулася демонстрація комфортного пасажирського транспорту, який пристосований для потреб городян з інвалідністю», – йдеться у повідомленні.
Загальна вартість автотранспорту виробництва Мінського автомобільного заводу становить 73 млн грн. Місто купує їх на виплату, до того ж, за умовами договору, уряд Республіки Білорусь компенсує половину лізингових відсотків.
Читайте також: Ужгород планує купити 10 нових великих автобусів
Як відомо, взимку 2019 року миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич підписав договір фінансового лізингу, за умовами якого місто отримало 23 автобуси середньої місткості моделі МАЗ 206086.
Які характеристики автобусів?
Сучасний транспорт оснащений двигунами, що відповідають екологічному стандарту Євро 5. Передбачений заїзд для людей з обмеженими можливостями, є кондиціонер та GPS-трекери, камери відеоспостереження, система оповіщення з табло.
За словами директора КП «Миколаївпастранс» Олексія Ушакова, штат водіїв на даний час укомплектовано. Тариф на проїзд у комфортабельних автобусах становитиме 5 грн, хоча його собівартість, за попередніми розрахунками, на 2 гривні більша. На маршрути транспорт вийде протягом 2-3 тижнів. Підприємство повністю готове до обслуговування та утримання автотранспорту.
Економіка і бізнес
Які потяги стали флагманськими
- №15/16 Харків – Ясіня. Поїзд назвали на честь видатного театрального діяча Леся Курбаса. Театр митця «Березіль» став культурною візитівкою Харкова;
- №17/18 Харків – Ужгород. На честь 300-річчя від дня народження українського філософа Григорія Сковороди у 2022 році потяг отримав назву «Сковорода».
- №79/80 Дніпро – Львів. Потяг «Січеслав» назвали на честь історичної варіації перейменування міста Дніпро у 1918 році.
- №91/92 Київ – Львів. Поїзд має назву «Леополіс», він повністю складається з нових вагонів, які збудували під час війни.
- №105/106 Київ – Одеса. «Чорноморець» — це головний поїзд Одеського депо з історичною назвою.
Як облаштували вагони
Музичний супровід
- «Сковорода» — «Паровоз» Євгена Хмари;
- «Леополіс» — «Місто весни» у виконанні «Один в каное» та «Океан Ельзи»;
- «Січеслав» — «Доброго вечора, ми з України» гурту PROBASS & HARDI;
- «Лесь Курбас» — інструментальна версія «Черемшини»;
- «Чорноморець» — мелодія «Край Чорного моря» Табачникова.
Коментарі
Економіка і бізнес
Врожай батату зібрали на Одещині в Білгород-Дністровському районі. Картоплю на семи гектарах вирощувало фермерське господарство «Буджак».
Про це повідомив голова Одеської ОВА Олег Кіпер.
За словами керівника господарства Олексія Згіріна, сорт батату «Борегард» вирощували за допомогою новітніх технологій. Аграрії використовували безвірусний посадковий матеріал, що дозволило зменшити кількість хімічних обробок і покращити якість овочів.
Читайте також: Київський заклад створив символічну ялинку з українських колосків (ФОТО)
«Одеський регіон стає осередком інноваційного агробізнесу. Однією з таких цікавих новинок є вирощування батату, або солодкої картоплі. Ще кілька років тому цей коренеплід був екзотикою, а сьогодні — зайняв своє місце в меню багатьох ресторанів та сімейних застіль»‚ — написав Олег Кіпер.
Як вказують у галузевому виданні AgroReview, раніше в Україні батат вирощували переважно на Херсонщині, але на невеликих площах.
Нагадаємо, що В Україні запустили цифровий сервіс єРослинництво: для чого він потрібен.
Фото обкладинки: Freepik
Коментарі