Технології
Міноборони прийняло на озброєння нову “вибухову” розробку
Міністерство оборони України прийняло на озброєння спеціальний пристрій, який можна застосовувати для дистанційного підриву інженерних боєприпасів. Про це повідомляє Defense Express.
Зазначається, що нова розробка з абревіатурою РП-01 реалізована однією з приватних компаній ОПК України. Це своєрідний електронний комутатор сигналів для застосування у військових цілях.
Що відомо про розробку?
До складу комплекту входять командний пристрій (пульт) та шість приймачів (виконавчих пристроїв), які дистанційно керуються за допомогою командного пульта. Всі складові комплекту є малогабартними, легкими та захищеними.
Функціонально, командний пристрій по радіоканалу дистанційно задає команди на спрацювання приймачів (виконавчих пристроїв). Режими можуть обиратися як зі встановленням таймінгу часу спрацювання (до 72 годин), так і у ручному режимі – коли оператор у потрібний момент може активувати будь-який з шести приймачів.
Читайте також: Бронеавтомобіль «Новатор» отримає чотири керовані ракети
Пульт виконано у захисному корпусі з дисплеєм, який налаштовується на різні умови використання (ніч, день, туман тощо).
Дальність зв’язку командного блоку з приймачем – понад 1000 метрів.
Усі приймачі також мають антенні подовжувачі. Це дозволяє забезпечити надійний прийом сигналів у заглиблених, або закритих ділянках місцевості чи споруд. Приймачі та сам пульт мають вбудовані датчики, які унеможливлюють їхнє несанкційне вилучення.
Приймачі переводяться в активний режим (з встановленням часу “відклику”) або в транспортне положення дистанційно – з командного пульту. Оператор може одночасно запрограмувати всі шість приймачів, або будь-який з них.
Фото: defence-ua.com
Технології
Перевантаження інтернету
Коментарі
Технології
Про нову розробку
Деталі
Коментарі
Технології
Особливості нової системи
- магнітометр;
- георадар;
- інфрачервону та оптичну камери, котрі працюють на основі штучного інтелекту.
Коментарі