Проєкт має на меті підвищення обізнаності населення про права та потреби постраждалих від мінно-вибухової діяльності задля сприяння прийняттю та інклюзії в українському суспільстві. У межах проєкту була проведена медіа-кампанія з залученням регіональних онлайн-медіа, щоб показати успішні приклади реабілітації та соціально-економічної інтеграції постраждалих від мінно-вибухової діяльності.
Після місяця окупації Ічнянської громади на Чернігівщині російські війська залишили масштабні мінування території, що й нині стає причиною травмування людей.
Від початку повномасштабної війни тисячі українців отримали статус людини з інвалідністю внаслідок війни. Такий статус отримують не тільки військові, а й цивільні.
Офтальмологиня Наталія отримала мінно-вибухову травму, коли з родиною намагалась евакуюватися з окупованого Ірпеня.
Завдяки підтримці спільноти та комплексній реабілітації Іван на кріслі колісному вчиться водити авто й опанував фах барбера, а тепер навчається на інструктора, аби допомагати людям зі схожими травмами.
Попри мінно-вибухову травму та довготривале лікування, Сергій повернувся до активного життя. Заняття спортом і дозвілля покращили його психологічний і фізичний стан.
Коментарі