Ви читаєте:
“Мамочко, я вдома”: слідча з Маріуполя Мар’яна Чечелюк повернулася з полону та зворушила дзвінком до рідних
4хв на читання
Назад
“Мамочко, я вдома”: слідча з Маріуполя Мар’яна Чечелюк повернулася з полону та зворушила дзвінком до рідних
4хв на читання

“Мамочко, я вдома”: слідча з Маріуполя Мар’яна Чечелюк повернулася з полону та зворушила дзвінком до рідних

31 Травня 2024, 17:01
Анна Семьонова
Поділилися
0

З ворожого полону повернули слідчу з Маріуполя Мар’яну Чечелюк, яку два роки утримували в жахливих умовах. Це сталося сьогодні, 31 травня.

Мар’яна Чечелюк, повернувшись сьогодні з російського полону, вперше почула голос мами. На відео помітно, як молода поліцейська телефонує до своєї мами зі словами: “Мамочко, я вдома”, не стримуючи сліз.

Почувши голос рідної дочки, мати також не стримує сліз.

Повне відео можна переглянути за посиланням.

Як Мар’яна Чечелюк потрапила в полон

До широкомасштабного вторгнення Росії в Україну Мар’яна Чечелюк жила у Маріуполі і працювала слідчою. Родина не встигла виїхати, адже російська армія почала одразу обстрілювати місто з артилерії і бомбардувати з повітря, заблокувавши його.

Читайте також: Наші воїни показали, як «Вампір» трощить машини росіян

Першого травня 2022 року почалася перша евакуація цивільних із “Азовсталі”, під час якої вийшли й Мар’яна з сестрою Аліною. За словами батька Мар’яни, Віталія Чечелюк, представники ООН та Червоного Хреста пообіцяли вивезти дівчат на територію підконтрольну владі України, а саме у Запоріжжя. Але вивезли в окуповане російською армією село Безіменне на фільтрацію до російських військових.

Окупанти молодшу 15-річну дівчинку залишили у Безіменному, а старшу Мар’яну відправили у СІЗО в Донецьк. На щастя, батькам вдалося забрати молодшу дочку і виїхати з Маріуполя. Мар’яна ж потрапила в полон.

Мар’яну незаконно утримували спочатку в місті Оленівка на Донеччині, а згодом етапували до російського Таганрога. За два роки перебування в кремлівських катівнях молода жінка пережила справжній жах.

Нагадаємо, з російського полону в Україну вдалося повернути ще 75 військових.

Фото: Координаційний штаб

По темі
Читайте також

8 «дофамінових» брендів з України, які допомагають «тримати зозуленьку»

З приходом весни у соцмережах несеться тренд на дофамінові речі — ті, які приносять радість. #ШОТАМ зібрав...
10 Березня 2026
03:00
Як починалась українська діаспора у Канаді і що привнесли українці у Канаду?

Як починалась українська діаспора у Канаді і що привнесли українці у Канаду?

13 годин тому
01:36
Іван Сівак — український чемпіон світу з танців на кріслах колісних

Іван Сівак — український чемпіон світу з танців на кріслах колісних

13 годин тому
Сонях у пам`ять про чоловіка
03:13

Сонях у пам`ять про чоловіка

Втративши чоловіка на війні, Ольга Катрич шукала сили витримати цей удар. Її чоловік Олег «Кельт» повернувся з-за кордону, щоб стояти за Україну.…
12 Березня 2026