Суспільство
Львівські десантники в 14-годинному бою знищили пів сотні окупантів з «елітного» полку РФ (ВІДЕО)
Львівські десантники знищили близько 50 одиниць особового складу так званого елітного полку рф в бою, який тривав 14 годин.
Про запеклий двобій розповіли на фейсбук-сторінці 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ЗСУ.
Зазначається, що під час спроби загарбників перерізати одну стратегічно важливу трасу на сході України, десантники 80 бригади зірвали плани ворога і не дали йому розвинути наступ.
«Цей бій почався у другій ночі, коли до позицій десантників, підійшла ворожа диверсійно-розвідувальна група. Наші хлопці помітили диверсантів і вогнем з автоматичної стрілецької зброї, змусмили їх відступити. Але рашисти не вгамувались і пізніше їхня піхота, підсилена бронетехнікою, пішла в атаку», — йдеться у повідомленні.
Львівські десантники і влаштували ворогу «теплу зустріч». Під час бою воїни ЗСУ з гранатомета NLAW підпалили російську бойову машину десанту. Загалом було знищено близько 50 осіб особового складу 104-того так званого «гвардійського» десантно-штурмового полку 76-ої десантно-штурмової псковської дивізії, яку в збройних силах РФ вважають елітною.
Дивіться відео: Пілот ЗСУ розповів, як на підбитому гелікоптері евакуював поранених з «Азовсталі»
Ворог відступив, залишаючи у лісосмузі тіла своїх загиблих.
Бій хоч був і переможний, але важкий. Особливо відзначились старший лейтенант Олександр Чавдар та старший солдат Олег Дубич, які отримавши осколочні поранення, відмовились від евакуації в медзаклад і продовжували вести вогонь, поки ворог не відступив.
Згодом артилерійські підрозділи 80 бригади навздогін нанесли ворогу масований артилерійський удар, після якого в окупантів ще зменшилась кількість живої сили і техніки.
Читайте також: Я не біженка, я – українська дизайнерка. Як Відана Блонська популяризує українське мистецтво за кордоном
Нагадаємо, воїни ССО впритул розстріляли ворожу бронемашину з РПГ.
Також гелікоптери ЗСУ вдарили по ворожих складах боєприпасів на Миколаївщині.
Фото: facebook.com/80brigade.
Суспільство
Виклики: бракує фінансування та якісного обладнання
Рішення: співпраця з міжнародними партнерами та сусідніми громадами
«Сьогодні ми повністю забезпечуємо свої потреби в енергоносіях завдяки співфінансуванню з сусідніми громадами. Також ми знаємо, що можемо розраховувати на підтримку громад у ремонті чи при якихось аварійних ситуаціях», — впевнена Ольга Виходцева.
Коментарі