Суспільство
Львів’янам показали відремонтоване підземелля Ратуші (ФОТО)
У Львові відкрили для відвідувачів Музей Міста ще до відкриття там першої виставки. Про це повідомляє пресслужба міської ради.
Минулого тижня у підземеллі львівської Ратуші, де працюватиме Музей Міста, закінчили ремонтні роботи. Оновлене приміщення презентували під час заходу «Музей Міста. Знайомство з простором».
“Музей Міста — це музей, в якому можна віднайти себе в сучасному контексті, пізнаючи своє минуле і сформувати візію свого майбутнього. Тут повсякдення і малознані історії і мешканці, такі ж важливі, як відомі події чи постаті”, — сказала Тетяна Бей, керівниця Музею Міста.
Читайте також: У дніпровському планетарії закінчили капітальний ремонт: як він виглядає (ФОТО)
Що зробили під час ремонту?
Ремонт в приміщенні Музею здійснено за кошти міського бюджету. Ремонтно-реставраційні роботи в Музеї Міста тривали 2 роки, погодження документації та тендерні закупівлі зайняли ще рік. Інженерні комунікації, вентиляційне обладнання та підйомно-ліфтова платформа були встановлені на суму 3292231 грн. Договір на роботи, відповідно до скоригованої проектно-кошторисної документації: освітлення, охоронна та пожежна сигналізація, димовидалення, інтернет, оздоблювальні, пуско-налагоджувальні роботи був укладений з компанією «Неостар Груп» на суму 6795707 грн.
Які планують виставки?
Музей Міста — простір змінних виставок, місце комунікації з мешканцями, платформа осмислення міста. Спільно з відвідувачами Музей Міста буде досліджувати та пізнавати міську ідентичність, через зв’язок із минулим допомагати зрозуміти себе в сучасному контексті та вплинути на майбутнє міста.
Зараз команда Музею Міста працює над створенням дебютної виставки «Подорож героя. Останній тиждень літа». Вона розповідатиме про те, як дитина у віці активного пізнання самостійно досліджує місто.
Окрім професіоналів, до процесу підготовки активно залучають мешканців міста. Відкрити виставку Музей планує взимку. Проект здійснюється за підтримки Львівської міської ради в рамках програми «Фокус на культуру».
Фото: city-adm.lviv.ua
Суспільство
Хто і що зробив
- Встановлено сендвіч-панелі у пошкоджені віконні та дверні прорізи, які дозволяють обробляти поверхні антисептиками, забезпечуючи належні умови для лікування.
- Ізольовано частину приміщень тимчасовими конструкціями для захисту від зовнішніх впливів.
- Демонтовано небезпечну пошкоджену плитку з фасаду.
- Утеплено стіни мінеральною ватою, інженерні мережі, а також частково замінено пошкоджені елементи, які контактували із зовнішнім середовищем.
Що це дає пацієнтам
- Приймати на 15% більше пацієнтів, ніж до аварії.
- Забезпечити якісні умови лікування для дітей.
- Стабільно працювати під час опалювального сезону.
Коментарі
Суспільство
Де облаштують паркінги
- Вул. Б. Хмельницького:
9 500 м², 380 паркомісць. Тут планують розширити маршрути громадського транспорту та створити виділені смуги для його руху. - Перехрестя вул. Городоцька — вул. Збиральна:
8 500 м², 340 місць. Забезпечать зручний доступ до громадського транспорту. - Вул. Стрийська (біля іподрому):
Найбільший паркінг площею 31 600 м², що вміщатиме 1264 автомобілі. Виділені смуги для громадського транспорту дозволять скоротити затримки до центру на 49%. - Вул. Зелена:
5 400 м², 216 місць. Облаштують зручний доступ до тролейбусів. - Вул. Личаківська:
5 000 м², 200 місць. Це допоможе зменшити транспортний потік з Винників та прилеглих громад. - Перехрестя вул. Т. Шевченка — вул. І. Величковського:
21 000 м², 840 місць. Зручно розташований для потоків із західного напрямку.
Коментарі