Технології
Київський Завод «Маяк» показав кулемети власного виробництва (ВІДЕО)
Київський завод «Маяк» продемонстрував у дії кулемети власного виробництва калібрів 7.62, 12.7 та піхотну гармату ПГ-14,5.
Про це повідомили у пресслужбі Укроборонпрому.
КТ-12,7
Зазначається, що кулемети КТ-12,7 – це основний кулемет танка «Оплот» – аналог кулемета радянського виробництва з покращеними характеристиками.
Це третє в світі серійне виробництво цього кулемета.
КТ-7.62
Кулемет КТ-7.62 – другий кулемет танка «Оплот», який восени торік уперше підтвердив живучість із настрілом у 25 000 пострілів.
При цьому випробування кулемета проводили в усіх можливих кліматичних зонах планети, відтворених у заводській лабораторії. Тоді «Маяк» став другим збройовим заводом у світі, який здійснив випробування з настрілом у 25 000.
Кулемет ДШКМ
Модернізований на Заводі «Маяк» кулемет ДШКМ (Дегтярьов – Шпагін Крупнокаліберний) калібру 12.7 мм наразі активно використовується в зоні ООС.
Читайте також: Чим замінити пакет? 8 брендів, які роблять екологічні альтернативи
Його прицільна дальність стрільби сягає до 3500 м. Це кулемет, який широко використовується на африканському континенті.
Два режими скорострільності, помножені на надійність і широку номенклатуру боєприпасів, роблять цей кулемет дуже ефективним в умовах війни на Донбасі, незважаючи на його поважний вік.
Піхотна гармата
Піхотна гармата під набої 14.5х114 мм «Нічний Хижак» розробки АТ «Завод «Маяк» здатна вражати легкоброньовану техніку та інші цілі на відстані у понад 4000 метрів без куряви та полум’я.
Читайте також: Ветеран війни на Сході України виготовляє тортики та арахісову пасту (ВІДЕО)
При цьому вже за 700 м звуку пострілу не чути зовсім. Крім того, довжина гармати без глушника в 1,7 м дозволяє перевозити її непомітно у будь-якому легковому автомобілі, що позбавляє ворога можливості визначити, який вид озброєння транспортується.
Нагадаємо, Мотор Січ поставить 14 двигунів для турецьких гелікоптерів ATAK-II.
Також Укрспецекспорт підписав перший контракт у рамках міжнародної виставки «Зброя та безпека – 2021».
Як ми повідомляли раніше, створили перший в Україні ударний безпілотник гелікоптерного типу.
Усі фото: ukroboronprom.com.ua.
Технології
Перевантаження інтернету
Коментарі
Технології
Про нову розробку
Деталі
Коментарі
Технології
Особливості нової системи
- магнітометр;
- георадар;
- інфрачервону та оптичну камери, котрі працюють на основі штучного інтелекту.
Коментарі