Кулемет має низку технологічних переваг у порівнянні зі схожим за класом ротним єдиним кулеметом держави-агресора «Печеніг». Зокрема, у комплекті є швидкозмінний ствол, який дозволяє вести майже безупинний вогонь.
Крім того, зброя має регульований газовий клапан, завдяки якому можна змінювати інтенсивність стрільби.
Зброя має високий ресурс корпусу та ствола. Модель розрахована на ефективне використання як за екстремально низьких температур, так і при тропічному кліматі.
Нагадаємо, що за десять 2024 року Міноборони та Мінцифри законтрактували БпЛА на 114 млрд гривень.
Основна сюжетна лінія «Грому серед ясного неба» розповідає про полковника Ростислава Лазаренка, Героя України, відомого за позивним «Грім». На початку повномасштабного вторгнення він очолив команду штурмовиків, яка знищувала колони російської техніки.
Про це повідомили у Міністерстві культури та стратегічних комунікацій.
Стрічку створює Міжнародний продюсерський центр «Форпост» за підтримки Українського культурного фонду. Він присвячений бойовим українським пілотам. До створення картини долучилися Генеральний штаб та командування ПС ЗСУ. Прем’єру картини запланували на 2025 рік.
Про Ростислава Лазаренка розповіли в Повітряних силах: «У перші години повномасштабної війни він виводив літаки з-під удару під час ракетних атак по аеродрому. Він щодня спалював десятки машин бронетехніки, знищував цілі підрозділи рашистів у колонах То була страшна картина, яка навіки залишиться в його пам’яті. Саме на плечі молодого, але досвідченого пілота ляже важлива місія – згуртувати навколо себе льотчиків і вступити у бій з противником».
Продюсер стрічки Олександр Дріз зазначив що ідея фільму зародилася під час роботи над документальним проєктом «Бойові родини». У попередніх фільмах циклу вже представили дві серії про повітряних захисників, одна з яких познайомила глядачів з Лазаренком, що й стало поштовхом до створення окремої картини про нього та його команду.
Крім Ростислава, у фільмі з’являться й інші легендарні пілоти, як-от Герой України Вадим Ворошилов із позивним «Karaya» та пілот на псевдо «Смерека».
Нагадаємо, що в Україні презентували передову технологію «рою дронів».
Загальна підтримка Литви, яка перевищила мільярд євро, підкреслює її довгострокову відданість Україні у протистоянні агресору, зазначили в Міністерстві оборони Литви.
Нагадаємо, що жінкам в ЗСУ надаватимуть предмети особистої гігієни та засоби індивідуального захисту.
Норвегія оголосила про виділення 118,8 млн доларів на військову підтримку України для закупівлі зброї та запчастин до винищувачів F-16.
Як заявив міністр оборони Норвегії Бйорн Арільд Грам під час візиту до Одеси, ці кошти буде надано як грант через американський механізм JUMPSTART.
«Ця підтримка підсилює наші Повітряні сили, наближаючи Україну до стратегічної мети — безпечного неба», — зазначив міністр оборони України Рустам Умєров. Окрім фінансування, Норвегія також передасть Україні шість винищувачів F-16, виведених з експлуатації у 2021 році.
Загалом Україна зможе отримати близько 80 літаків від країн-партнерів, зокрема 19 — від Данії, 24 — від Нідерландів і 30 — від Бельгії. Це посилить бойові можливості Повітряних сил України та забезпечить їх сучасним авіаційним озброєнням.
Нагадаємо, що за 10 місяців Міноборони та Мінцифри законтрактували БпЛА на 114 млрд гривень.
Кулемет зі швидкозмінним стволом: Міноборони кодифікувало нову модель зброї
Щоб встановити натисни Додати на Початковий екран
Додати на Початковий екран
Встановити
Швидкий доступу до ШоТам
Встановити
Додати Кулемет зі швидкозмінним стволом: Міноборони кодифікувало нову модель зброї на Початковий екран
Закрити
Для оптимізації роботи на мобільному пристрої додайте ярлик Кулемет зі швидкозмінним стволом: Міноборони кодифікувало нову модель зброї на головний екран мобільного пристрою
1) Натисніть кнопку поділитися на панелі меню вашого браузера
Коментарі