Економіка і бізнес
Крюківський вагонобудівний завод почав випуск вагонів-платформ для євроколії
Крюківський вагонобудівний завод – одне з найбільших і найстаріших машинобудівних підприємств України – почав шукати контракти в ЄС та вже випустив перший вагон під євроколію.
Про це повідомляє Railway Gazette International.
Українське підприємство уже завершило випробування двох прототипів вагона-платформи, розробленого за європейськими стандартами. Наразі триває процес схвалення Європейським залізничним агентством, серійне виробництво планують запустити з першого кварталу 2023 року.
«Враховуючи нинішню ситуацію з вторгненням Росії на територію нашої країни, ми змушені активно розвиватися та рухатися до розвитку співпраці з компаніями дружніх країн», – зазначили представники заводу.
Характеристики 80-футового вагону-платформи типу Sggrss:
- довжина з буферами – 26,39 м;
- висота навантажувальної підлоги – 1155 мм;
- вага вагона (тара) – 27 т;
- вантажопідйомність – 108 тонн.
Очікується, що прототип Sggrss 90-футової платформи буде готовий до випробувань у третьому кварталі 2022 року та схвалений у 2023 році. Крім того, у КВБЗ є плани щодо інших типів вагонів для задоволення потреб ЄС. Підприємство заявляє, що готове брати замовлення від європейських клієнтів.
Про Крюківський вагонобудівний завод
Крю́ківський вагонобудівни́й завод (КВБЗ) – одне з найбільших і найстаріших машинобудівних підприємств в Україні, що спеціалізується на виробництві транспортних засобів, насамперед – залізничного рухомого складу. Розташований у місті Кременчук Полтавської області.
На КВБЗ створюють лінійку пасажирських вагонів усіх типів: плацкартні, купейні, спальні, вагони з місцями для перевезення людей з інвалідністю, вагони-ресторани, вагони для міжнародних перевезень габариту RIC, вагони відкритого типу для швидкісних міжрегіональних перевезень класу «Інтерсіті» та «Інтерсіті+».
Нагадаємо, через зупинку підприємства «Артемсіль» найстаріша в країні Дрогобицька солеварня збільшила потужності до 55 тонн солі на місяць.
Як ми повідомляли раніше, у Ніжині, що на Чернігівщині, відновили роботу млина місцевого комбінату хлібопродуктів, який не працював 10 років. Завдяки цьому для потреб міста вже змелено понад 50 тонн борошна.
Фото: railwaygazette.com.
Економіка і бізнес
Як долучитися до «Зеленої пʼятниці»
Товари з вигодою
- ґаджети Apple — 10%;
- побутова техніка — 10% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard;
- енергоощадні товари — 10% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard;
- квитки в театри, кінотеатри та на концерти — 10% кешбеку;
- МСС краса та здоровʼя — 8% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard.
Про програму лояльності «Привіт»
Коментарі
Економіка і бізнес
Головні теми конференції
- енергонезалежність та покращення української інфраструктури;
- інновації в теплотехніці;
- нові підходи до енергоефективного будівництва;
- підтримка локального виробництва.
Енергетичний сектор і держава
Про «Теплоенергетичний кластер України»
Коментарі
Економіка і бізнес
Що змінилося?
- автоматичні двері;
- ліфт для зручності пересування;
- місця для людей на кріслах колісних;
- тактильна плитка;
- таблички шрифтом Брайля;
- безбар’єрні вбиральні.
Нові можливості для відвідувачів
- 11 терміналів самообслуговування;
- касу;
- експрес-вікно.
Коментарі