Суспільство
Короткометражний фільм «Новий рік у сімейному колі» вийшов онлайн
Українська драма «Новий рік у сімейному колі» режисера Максима Наконечного, що розповідає про реальність, з якою зіштовхнулося багато українців після початку російсько-української війни, з’явилась на онлайн-платформі.
Про це пише Нове українське кіно.
За сюжетом, Яна та її чоловік – переселенці. Цього року вони з сином святкують в новому місці, в орендованій квартирі. Але все йде не по плану, настрою немає і здається, ніби нічого не змінити.
Переглянути стрічку можна за посиланням.
У фільмі зіграли: Олена Узлюк, Михайло Жонін, Тимофій Глущенко. Картина отримала ґран-прі Кам’янець-Подільського МКФ «Бруківка» та диплом в номінації ігрового кіно Київського кінофестивалю «Відкрита Ніч».
Режисери-постановник картини – режисер психологічної драми про наслідки війни «Спас» та продюсер стрічки «Цей дощ ніколи не скінчиться» Максим Наконечний.
Читайте також: 20 кращих українських подкастів. Про бізнес, подорожі, культуру та все на світі
Над сценарієм короткого метру «Новий рік у сімейному колі» працювали – Максим Наконечний, Каріна Кравець. Оператор-постановник картини – Олексій Кучма, художниця-постановниця – Маша Хомякова, композитор стрічки – Антон Дегтярьов, художниця по гриму – Марина Середа. Продюсери – Олена Яковицька, Єлизавета Сміт.
Загальний бюджет фільму склав 113 333 тисяч грн. Виробник – TABOR production, дистриб’ютор – Сучасне Українське Кіно. Стрічку знято за підтримки Гранту Президента Держкіно України
Фільм вийшов в український прокат з 2 січня 2020 року і входить до альманаху короткометражних фільмів «З наступаючим!» Наразі картину «Новий рік у сімейному колі» можна переглянути на онлайн-платформі Takflix мовою оригіналу з українськими та англійськими субтитрами на всіх територіях.
Нагадаємо, українська стрічка «Із зав’язаними очима» вийде в прокат у форматі для незрячих людей.
Фото: cinema.in.ua.
Суспільство
Особисті історії та корисні поради
Хто стоїть за проєктом
Коментарі
Суспільство
Лікування складних станів
- хронічний біль;
- хвороба Паркінсона;
- нудота та блювання після хімієтерапії;
- епілепсія;
- анорексія.
Коментарі